کیف های مردانه شاهد رنسانسی هستند که مردان بیش از هر زمان دیگری کیف می خرند و همه نوع آن را می پوشند.

 

آیا به خرید کیف جدید فکر می کنید ، اما مطمئن نیستید که کیسه باید چگونه به نظر برسد و چه شرایطی را باید برآورده کند؟ این راهنما به شما کمک می کند کیف مناسب خود را بیابید و انواع مختلفی را که می توانید از بین آنها انتخاب کنید به شما نشان می دهد.

 

آخر هفته – کیف کلاسیک برای سفرهای کوتاه

چه برای سفرهای کاری و چه برای استراحت های کوتاه ، بهترین کیف های چرم اداری برای سفر ایده آل است. هنگام خرید یک شیرخوار مرد خوب ، باید مطمئن شوید که علاوه بر دسته ، دارای یک بند شانه راحت – قابل جدا شدن است.

 

 کیسه های دوفل – همتای ورزشی برای زندار هفته

 

 تایپ مردان 2

 

کیف های داف و آخر هفته مشابه هستند. به طور کلی ، کیف های دوبل معمولی تر به نظر می رسند و بیشتر به عنوان همراه برای شهر یا ورزشگاه استفاده می شوند. جنبه دیگری که دو نوع کیسه اغلب با هم تفاوت دارند ، جنس آن است. در حالی که کیف های Weekender اغلب از مواد سنگین مانند پنبه مومی یا چرم استفاده می کنند ، کیف های دوفل بیشتر از پارچه های سبک مصنوعی مانند نایلون و پلی استر ساخته می شوند که برای فعالیت های ورزشی مزیت محسوب می شود.

اگر به دنبال کیف برای ورزش هستید یا دوست دارید در اوقات فراغت خود بیرون بروید ، کیف دوبل یک انتخاب عالی است.

 

 کیف پیام رسان – کیف شانه ای کاربردی برای مردان

کیف پیام رسان اصلی آمریکا است. کیف پیام رسان که با دوچرخه خود مشهور شده است ، به دلیل قابلیت های بین بدنه و زیبایی کیف دستی شناخته شده است. با توجه به بندهای شانه قابل تنظیم و شکل جمع و جور آنها ، آنها مخصوصاً در میان پیک های دوچرخه محبوب بودند.

 

کیف پیام رسان به دلیل عملکرد بالا ، یک همراه ایده آل برای دفتر یا دانشگاه است. به طور پیش فرض ، کیسه کار عملی دارای فضای ذخیره سازی قابل استفاده زیادی است و دارای محفظه داخلی بیشتری نسبت به هر نوع کیف دیگری است. به خصوص اگر به دنبال یک کیف پیام رسان برای کارهای روزمره هستید ، توصیه می شود مطمئن شوید که دارای یک محفظه لپ تاپ به اندازه کافی بزرگ و پر است.

 

با توجه به نیاز شما ، فضای داخلی نیز باید فضای کافی را برای پوشه های اندازه A4 فراهم کند و در حالت ایده آل جیب داخلی و خارجی بیشتری برای لوازم جانبی فنی شما داشته باشد. برای اینکه لپ تاپ شما و اسناد شما حتی در روزهای بارانی خشک بمانند ، توصیه می کنیم از یک ماده دافع آب استفاده کنید ، به ویژه اگر بیرون از منزل زیاد هستید.

 

 کیف مردانه – کلاسیک برای دفتر

کیف های کلاسیک مردانه از کارایی بالایی برخوردار است و فضای ذخیره سازی منظمی برای اسناد ، نوت بوک ها ، قلم ها و هر چیز دیگری که در دفتر به آن نیاز دارید فراهم می کند.

 

کیف چرم کلاسیک همیشه یک لوازم جانبی زیبا برای هر ظاهر تجاری بوده است. معمولاً با دو دسته حمل و کمتر در بند با شانه در دست حمل می شود. یک مزیت ویژه کیف چرمی طول عمر زیاد آن است. اگر شما بیشتر یک فرد معمولی هستید و یک ظاهر معمولی در دفتر را ترجیح می دهید ، یک کیف بوم مدرن ممکن است برای شما مناسب تر باشد. فضای داخلی کیف های مدرن نیز اغلب با انواع جیب های داخلی و جیب های لپ تاپ پر شده کاربردی تر است.

 

 کوله پشتی

کیف دیگر ، که همه بزرگ شده اند ، کوله پشتی است – مراقبت از بزرگترین مارک های لوکس که وسیله مدرسه پسرانه را با طرح های براق و چرم های کره ای ابداع می کند.

 

علاوه بر پارچه – از نایلون های ورزشی ، تا پنبه های ارگانیک – سخت افزار فلزی جلوه ای لوکس به کوله پشتی بخشیده است ، با زیپ ، سنجاق و کلیپس که جزئیات را بالا می برد.

 

در حالی که کوله پشتی با ظاهری هوشمند کار می کند (شاید نه کت و شلوار-از اختیار خود در محل کار استفاده کنید) ، اما مکان ایده آل آن ترکیبی از خیاطی و پوشیدن فعالانه الهام گرفته از ورزش است ، به ویژه در رنگهای تک رنگ. Très شیک.

 

ایندکسر