[ad_1]

داده های مبتنی بر فناوری های بهداشت دیجیتال با ایجاد نتایج بهبود یافته ، افزایش کارایی و هزینه های کمتر ، تغییرات لرزه ای را در بخش مراقبت های بهداشتی ایجاد می کنند.

اعتبار: ra2 studio از طریق Adobe Stock

اعتبار: ra2 studio از طریق Adobe Stock

بهبود جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها می تواند صنعت مراقبت های بهداشتی را به میزان 25٪ از کل هزینه ها صرفه جویی کند. البته ، ما می دانیم که سوابق ناقص یا نادرست می تواند بر ایمنی بیمار تأثیر بگذارد و همچنین از ارائه مراقبت بیمار محور یکپارچه جلوگیری کند. این امر همچنین می تواند بر روند ادعاها تأثیر منفی بگذارد. و سوابق تکراری در نهایت برای هر بیمار برای بستری در بیمارستان 1950 دلار و در هر بار مراجعه به ER باید بیش از 800 دلار هزینه داشته باشد.

داده های مبتنی بر فناوری های بهداشت دیجیتال با ایجاد نتایج بهبود یافته ، افزایش کارایی و هزینه های کمتر ، تغییرات لرزه ای را در بخش مراقبت های بهداشتی ایجاد می کنند. حتی عمیق تر ، پیشرفت مبتنی بر داده ها منجر به تغییر اساسی در رابطه پزشک و بیمار و پتانسیل مراقبت واقعی یکپارچه خواهد شد. چه یک بیمار باشید ، چه یک ارائه دهنده یا یک پرداخت کننده ، داده ها قدرت تغییر در تجربه سلامتی را دارند.

یک مسیر داده های دیجیتالی ما را در همه جای اکوسیستم مراقبت های بهداشتی دنبال می کند (مانند بقیه زندگی ما) و اگر سازمان های بهداشتی درمانی بتوانند از داده ها استفاده کنند ، می توانند نتایج را بهبود بخشند ، درمان شخصی ارائه دهند ، مراقبت بیمار محور ارائه دهند ، کارآیی را بهبود بخشند و سایه خود را تحت الشعاع قرار دهند. رقبا همه ما سود می بریم: بیماران ، ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان.

مقیاس مشکل بهداشت فعلی مشخص است. بهبود جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها منجر به صرفه جویی در صنعت مراقبت های بهداشتی خیره کننده 25٪ از کل هزینه ها می شود. البته ، ما می دانیم که سوابق ناقص یا نادرست می تواند بر ایمنی بیمار تأثیر بگذارد و همچنین از ارائه مراقبت بیمار محور یکپارچه جلوگیری کند. این امر همچنین می تواند بر روند ادعاها تأثیر منفی بگذارد.

قدرت بیمار از طریق داده های بهتر

بیماران به دلیل موفقیت برنامه های تناسب اندام ، رفاه و نظارت بر سلامتی که در سال های اخیر محبوب شده اند ، با ردیابی آمار بهداشت و درمان آشنا و راحت تر می شوند. آنها همچنین به طور فزاینده ای “مصرف کننده مراقبت های بهداشتی” هستند و علاقه مند به دریافت بهترین خدمات و ارزش از ارائه دهندگان خود هستند. یک تجربه هماهنگ و بیمار محور به دستیابی به این مهم کمک می کند ، از سوابق فوری در دسترس تا بهبود تطبیق بیمار ، تا مشاوره ، درمان و پیگیری.

داده های بیمار نه تنها برای انسان مفید نیست. همانطور که در همه گیری مشاهده شد ، این پتانسیل می تواند بر سلامت عمومی تأثیر بگذارد ، که نقش حیاتی داده ها را در کمک به دولت ها و سازمان های دیگر در مبارزه با COVID-19 برجسته می کند. پایش و تجزیه و تحلیل داده های سلامت انسان به دانشمندان این امکان را داده است تا اطلاعات اساسی در مورد این بیماری جمع آوری کرده و افرادی را که به ویژه آسیب پذیر هستند شناسایی کنند. این به ما یک بینش داد که چگونه ویروس به لطف تجزیه و تحلیل و مدل سازی پیش بینی ، در آینده بر مردم تأثیر می گذارد. و برای ردیابی و اطلاع رسانی به افراد در معرض خطر استفاده می شود. اگر افراد به درستی گمنام شوند ، بیشتر مردم از استفاده از این روش لذت می برند.

کشف مجدد ارائه خدمات بهداشتی درمانی با داده ها

پیشرفت دیجیتال در مراقبت های بهداشتی همچنین تعریف روش ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به مراقبت را بازتعریف می کند. یک مثال این است که چگونه پزشکی از راه دور بیمه درمانی را برای افرادی که دور از درمانگاه یا بیمارستان زندگی می کنند ، در دسترس قرار می دهد. دور از ارائه یک رویکرد استاندارد و غیر استاندارد برای مراقبت ، نظارت از راه دور فرصت هایی را برای درک بهتر بیماران فراهم می کند ، همانطور که محققان مکاتبات نظارت از راه دور بین افراد مبتلا به دیابت و پزشکان آنها را بررسی می کنند. به طور سنتی ، افراد دیابتی بندرت به پزشك خود مراجعه می كنند و كنترل قند خون را به عهده بیمار می گذارند. در این مطالعه ، هنگامی که سطح گلوکز بیماران نامطلوب بود ، به پزشکان هشدار داده شد. مکالمات متنی حاصل باعث افزایش دانش آنها در مورد بیمار ، کیفیت مراقبت از آنها و حتی نحوه تحریکاتی مانند استرس بر میزان انسولین می شود.

مثالهای بسیاری دیگر از داده های بی درنگ وجود دارد که نحوه تعامل بیماران و ارائه دهندگان را تغییر می دهد و آینده درخشان است. در آینده ، به دلیل توانایی آنها در ارائه بینش های متنوع و متناسب ، و همچنین غربال کردن مقدار زیادی از داده ها ، انتظار دارید که سیستم های هوش مصنوعی شناختی به طور فزاینده ای از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تصمیم گیری پشتیبانی کنند.

بازده عملیاتی منجر به مراقبت بهتر می شود

در یک محیط پیچیده و پیچیده ، مانند یک بیمارستان مدرن ، توانایی جمع آوری اطلاعات برای مدیریت ظرفیت مهم است. تجربه بیمار از لحظه ورود ، به عنوان مثال با شاخص های ظرفیت پارکینگ و دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه دسترسی به بخش های مناسب ، مدیریت می شود. از آنجا که حضور وی در اوایل یا دیررس بودن بیمار پیگیری می شود ، می توان قرار ملاقات ها را دوباره تنظیم و منابع را در زمان واقعی بر اساس در دسترس بودن بیماران و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی بهینه کرد. زمان انتظار و همچنین انتقال با تاخیر بین بخشها می تواند کاهش یابد. نتیجه؟ هزینه های کمتر ، مراقبت بهتر از بیمار و رضایت مشتری بهتر. به همین ترتیب ، توانایی استفاده و تفسیر مجموعه داده های گسترده به ارائه دهندگان کمک می کند تا برنامه خود را برای ارائه پیشنهادات رقابتی تر ، حل سریعتر درخواست ها و بهبود مزیت رقابتی خود فراهم کنند.

هر راه حل مبتنی بر تجزیه و تحلیل به خوبی داده هایی است که وارد می کند. پرداختن به دسترسی به داده ها ، صداقت و تعصب باید در اولویت اصلی پیشگامان سلامت دیجیتال باشد. همانطور که داده های یکپارچه با کیفیت بالا امکان مراقبت شخصی در زمان واقعی را فراهم می کنند ، داده های نادرست نیز می توانند منجر به نتایج نامطلوب شوند. حفاظت از داده های بهداشتی نیز بسیار مهم است ، به این معنی که سازمان ها باید با استفاده از سیستم عامل های سازگار با HIPAA به عنوان بخشی از انگیزه خود برای استفاده از داده ها ، حریم دیجیتال و محافظت از داده ها را در سیستم های خود توسعه دهند. اگر سال 2020 چیزی به ما یاد دهد ، ارزش مراقبت از راه دور مبتنی بر داده با کیفیت بالا است. با توجه به مزایای مدیریت عالی داده ها – نتایج بهتر ، مراقبت های تغییر یافته ، عملیات ساده – عملی ساختن داده های آنها باید از اولویت های واضح سازمان های بهداشتی در سال 2021 باشد.

ساچین کالرا معاون موفقیت مشتری در Infostretch ، یک شرکت مهندسی دیجیتال در سیلیکون ولی است ، جایی که او به مشاغل کمک می کند تا فرآیندها و تحولات تجاری را در اکوسیستم های دیجیتالی خود بهینه کنند.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر