[ad_1]

انتقال عملیات به ابر نباید کابوس شناور باشد. اجتناب از پنج خطای معمول مهاجرت به شما کمک می کند تا یک انتقال سریع و سریع انجام شود.

اعتبار: جکی از طریق Adobe Stock

اعتبار: جکی از طریق Adobe Stock

انتقال از سرورهای داخلی به ابر یک فرایند پیچیده است که نیاز به برنامه ریزی دقیق و درک عمیق هم از عملیات ابر و هم از الزامات ارائه دهنده دارد. همچنین کمک می کند تا قربانی یک یا چند اشتباه رایج نشوید که می توانند انتقال به ابر را بیش از آنچه باید باشد دشوار کنند. در اینجا پنج تله برتر وجود دارد که باید مراقب آنها باشید.

عدم تعریف اهداف خاص

جرمی رابرتز ، تحلیلگر مشاور در گروه تحقیقاتی فناوری اطلاعات ، گفت: بسیاری از شرکت های جدید ابر با اهداف گیج و سردرگم در حال حرکت به جلو هستند ، و بدون فشارسنجهای موفقیت آمیز انتقال خود را پیش می برند. وی توضیح داد: “ابر به خودی خود خوب نیست ؛ بلکه باید در خدمت یک هدف تجاری وجود داشته باشد.” “متأسفانه ، با غیرت آنها برای خارج شدن از مرکز داده ، این جزئیات مهم گاهی نادیده گرفته می شود.”

هرگز نباید ابر را به عنوان یک دارو برای مشکلات فعلی مرکز داده در نظر گرفت. “استقرار ضعیف ابر می تواند گرانتر از باشد [operating] یک راه حل مبتنی بر محل و می تواند سردردهای کارآیی و مدیریتی را ایجاد کند که با هیچ مزیتی توجیه نمی شود. “

جرمی رابرتز ، تحقیقات فناوری اطلاعات

جرمی رابرتز ، تحقیقات فناوری اطلاعات

ابر مانند هر ساز دیگری است. رابرتز اظهار داشت: ابر همچنین مناطق خارج از IT را پوشش می دهد. وی گفت: “برای بسیاری از سازمان ها ، این اساساً شیوه جدیدی برای تفكر درباره عملیات است.” این شرکت برای استفاده کامل از ابر باید با روشی سلف سرویس ، سنجیده و انعطاف پذیر برای انجام کارها سازگار شود. رابرتز هشدار داد: “اگر این اتفاق نیفتد ، ابر می تواند بیش از آنچه ارزش دارد مشکلات ایجاد کند.”

بیش از حد ارزیابی نیاز به مهاجرت ابر

پرشانت کلکر ، شریک ، استراتژی و راه حل های دیجیتال ، در شرکت مشاور فناوری ISG گفت: بسیاری از سازمان ها با ذهنیت “آن را بساز و آنها خواهند آمد” به ابر می شتابند. با این وجود چنین رویکردی اغلب منجر به ناامیدی و ناامیدی طولانی مدت می شود. وی توضیح داد: “ما شاهد مهاجرت های زیادی در فضای ابری برای کل شرکت هستیم که از 18٪ به 25٪ مسدود شده است ، زیرا در این صورت” بلند کردن و تغییر “آسان انجام شد.”

کلکر خاطرنشان کرد: برنامه های مهاجرت می توانند توسط برنامه های یکپارچه قدیمی که باید قبل از انتقال عملیات به ابر شکسته شوند ، خنثی شوند. وی گفت: “در حالی که این بازسازی مجدد منطقی است ، اما توجیه هزینه انجام این کار بسیار دشوار است.” “شما نمی خواهید میلیون ها دلار برای بدست آوردن عملکرد یکسان ، صرفاً ساخت مجدد برای ابر هزینه کنید.”

پرشانت کلکر ، ISG

پرشانت کلکر ، ISG

کلکر گفت ، تنها دلیل منطقی برای دوباره کاری پروژه های ابری ، حمایت از ابتکارات تجاری است که معمولاً برنامه خاص خود را دارند. “این امر باعث می شود مهاجرت ابرها یک ماراتن باشد ، نه یک سرعت.”

تلاش برای شبیه سازی بارهای کاری موجود در مرکز داده

ران جیکوب ، مدیرعامل شرکت مشاوره بازرگانی Ernst & Young و رهبر راه حل های ابری برای خدمات مالی ، گفت: تلاش برای انتقال بارهای موجود در فضای عمومی ، مانند تولید مجدد اساساً ردپای شبیه مرکز داده ، یک رویکرد کوته فکرانه است. در EY America. وی گفت: “به خاطر داشته باشید كه انتقال به ابر باید توسط فرصت ها و روش های جدید كار انجام شود.”

رون جیکوب ، EY America

رون جیکوب ، EY America

سازمانهایی که نگرشهای آتی لازم را دارند ، باید از نظر مناسب بودن و یافتن راه درست مهاجرت ، در مورد چگونگی ارزیابی میزان کار متفاوت فکر کنند. جیکوب گفت: “شرکت هایی که توانسته اند با موفقیت از پس رویکردهای کارخانه ای برآیند و استراتژی های فاکتورسازی مجدد ، جابجایی یا چرخش مجدد را تحمل کنند ، بازده بالاتری از سرمایه خواهند داشت.”

در نظر گرفتن مهاجرت ابر به عنوان هدف نهایی

کارتیک نارین ، اولین رئیس واحد مشاوره تجارت ابری در Accenture ، گفت: رویکرد مهاجرت ابر به عنوان یک “رویداد انفجار بزرگ” که به طور حتم منجر به تغییرات فوری خواهد شد ، کمک چندانی به تجار در تمایز خود از رقبا نمی کند.

ناراین خاطرنشان کرد که مطالعه اخیر Accenture نشان داده است که نزدیک به دو سوم شرکت ها به مزایایی که از مهاجرت ابر انتظار داشتند دست پیدا نکردند. دلیل؟ وی گفت: “برای بسیاری از افراد ، قادر به تعریف استراتژی ابری نیست كه هدف آن حمایت از استراتژی تجارت و بهره گیری از ابر به عنوان سكوی پرتاب برای نوآوری باشد.”

کارتیک نارین ، Accenture

کارتیک نارین ، Accenture

اولین استراتژی ابر که از ابتدا برای مهار پتانسیل ابر ایجاد شده است ، یک روش کاهش هزینه است. “این همچنین نوآوری ، پایداری و انعطاف پذیری بیشتری را به همراه خواهد داشت. هنگام بررسی مهاجرت ابر ، مشاغل باید قبل از شروع سفر ابتدا بفهمند که کجا می خواهند بروند.”

عدم برنامه ریزی مناسب برای عملیات پس از اعزام

عدم پیش بینی و برنامه ریزی صحیح عملیات پس از استقرار ، یک نظارت معمول بر مهاجرت ابر با پیامدهای بالقوه مالی و عملیاتی است. کریگ هیز ، مدیر عامل ، مشاور بازرگانی و شرکت مشاور فناوری اطلاعات KPMG ، گفت: “این توام با نوآوری مداوم و تفکر در مورد مهاجرت ابر به عنوان یک سفر است ، نه یک پروژه.” وی در پایان گفت: “حفظ شتاب و استفاده از ویژگی های جدید در صورت عدم دسترسی به طرح می تواند دشوار باشد.”

مطالب مرتبط:

Syngenta Talks Cloud مهاجرت و کشاورزی دیجیتال

غلبه بر چالش های تحول دیجیتال با ابر

چشم انداز 2021: پرداختن به گزینه تغییر ابر

جان ادواردز یک روزنامه نگار کهنه کار فناوری تجارت است. کارهای او در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، و در نشریات تجاری و فناوری متعددی ، از جمله Computerworld ، مجله CFO ، مجله مدیریت داده IBM ، مجله RFID و الکترونیکی منتشر شده است … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر