چگونه می توان با شکست سریع ، حفظ استعداد را ایجاد کرد

[ad_1]

در یک صنعت سریع ، کلید دستیابی به حفظ استعداد پایدار در سرمایه گذاری در نوآوری های ساخته شده توسط تیم های داخلی است که مجاز به آزمایش و شکست هستند.

تصویر: ایمانی - stock.adobe.com

تصویر: ایمنی – stock.adobe.com

تیم های مهندسی اغلب می توانند خود را در دوراهی که نیاز به نوآوری است پیدا کنند ، اما برای این کار زمان و حتی انگیزه ای وجود ندارد. اگرچه دلایل این امر ممکن است متفاوت باشد ، اما واقعیت این است که عدم توانایی در آزمایش ، خطر پذیری یا تولید محصولات جدید منجر به گردش مالی بیشتر در تیم ها می شود.

بسیاری از رهبران تیم مهندسی ممکن است درک نکنند که راه مقابله با مبارزه با حفظ استعداد از طریق آنچه بیشتر از آن جلوگیری می کنند – شکست است. به ویژه ، دادن ابزارها و زیرساخت های لازم به تیم ها تا بتوانند چیزهای جدیدی را امتحان کنند ، از شکست ها بیاموزند و دوباره امتحان کنند.

ما سالها در سازمان من به سر بردیم ، به سرعت شکست خوردیم و توانستیم همه اینها را به انجام برسانیم ، و به ما امکان دهیم تیم مهندسی خود را بهبود بخشیم ، سیستم های برنده جایزه خود را بسازیم و فرهنگی ایجاد کنیم که مردم واقعاً از آن لذت ببرند. ما برای اثبات آن توانایی حفظ استعداد را داریم – از ابتدای سال 2014 در حدود 97٪ و بیش از 85٪ ماندگاری داشتیم. در اینجا سه ​​چیز یاد گرفته ایم:

1. در ساخت سیستم های داخلی سرمایه گذاری کنید

محصولات عالی غالباً به دلیل ضعف در طراحی سیستم با مشکل روبرو می شوند – اگر نگهداری ، ارتقا یا حتی فقط پیمایش در باطن مشکل باشد ، نوشتن نرم افزار بسیار ناامیدکننده است. محصول عالی باید با طراحی دقیق سیستم ترکیب شود.

در صورت معرفی هم تیمی های جدید و توسعه سیستم های خود ، داشتن یک تیم مهندسی تولید شده در خانه به این مسئله کمک کرده و به شما سود می دهد. با معرفی تیمی برای ایجاد بستر اولیه و نگه داشتن این تیم برای تکرار ساخت اولیه ، سازمان ها می توانند مالکیت و غرور در تیم مهندسی را تحریک کنند. علاوه بر این ، این تیم تمام دانش نهادی و کالایی مورد نیاز برای نوشتن راحت تر ویژگی ها یا خطاهای اسکواش را خواهد داشت ، زیرا آنها پایگاه کسب و کار و کد را درک می کنند. روی این گروه اولیه و تیمی که اکنون دارید سرمایه گذاری کنید و خواهید دید که رفاقت و هیجان بیشتر می شود.

2. اجازه شکست دهید

توسعه دهندگان در قلب خود مشکلات اساسی دارند و می خواهند سیستم های خود را به طور مداوم بهبود بخشند. این اغلب شامل ایجاد اشتهای برای شکست کنترل شده است – فرضیه سازی یک ویژگی و انجام آزمایشی برای آزمایش نحوه عملکرد آن برای کاربران. گاهی اوقات به زیبایی کار خواهد کرد. دفعه دیگر او بدبختانه شکست خواهد خورد. اگر به تیم خود مکانی برای کاوش ایده های جدید یا آزمایش ویژگی ها ندهید ، محصول شما راکد می شود. حل خرابی کنترل شده یک سازمان مهندسی محصول به طور قابل توجهی ابتکاری ایجاد می کند.

نکته اصلی این است که سرمایه گذاری بیش از حد در یک ایده انجام نشود ، بلکه به تیم اجازه می دهد ایده های خود را بر اساس بازخورد مشتری آزمایش کند. استفاده از بازخورد ضمنی از طریق ابزارهای تعامل کاربر ، به تیم ها کمک می کند تا تصمیمات هوشمندانه و مبتنی بر داده بگیرند. همچنین مهم است که با گوش دادن به آنچه کاربران به شما می گویند ، بازخورد صریح و روشن از کاربران بگیرید. در نهایت ، این به شما امکان می دهد یک ویژگی را فرض کنید ، آن را با کاربران خود آزمایش کنید و به سرعت یا موفقیت یا شکست را تکرار کنید.

3. برای از بین بردن بدهی فنی وقت بگذارید

اگر تیم شما سیستم های داخلی را بسازد و ویژگی های جدیدی را آزمایش کند ، متوجه خواهید شد که حذف بدهی فنی اکنون بیش از هر زمان دیگری آسان است. داشتن یک مهندسی قوی محصول به این معنی است که شما می فهمید کاربر چه می خواهد و چه نیاز دارد ، بنابراین وقتی یک توسعه دهنده وارد می شود تا چیزی را براساس بازخورد کاربر تغییر دهد ، می تواند بدهی فنی را نیز برطرف کند. اختصاص دادن وقت اضافی برای توسعه دهندگان و تشویق “پرداخت” بدهی فنی به عنوان بخشی از به روزرسانی های محصول ، مهم است. این در درازمدت باعث صرفه جویی در وقت باورنکردنی می شود و به تیم این فرصت را می دهد که به جای صرف ساعت ها مبارزه با بدهی های پیچیده در سیستم های خود ، بر ایجاد ویژگی هایی که واقعاً از آن بهره می برند تمرکز کند. غالباً ، سازمانها فقط بدهی فنی خود را بابت “بهره” پرداخت می كنند ، اما آنچه آنها باید انجام دهند این است كه به طور استراتژیك اصل و سود اصلی را پرداخت كنند به گونه ای كه در خدمت محصول و توسعه دهندگان باشد.

در نهایت ، وقتی نوبت به حفظ استعداد برای توسعه دهندگان و مهندسان می رسد ، راه حل ها بهم پیوسته اند. ما به عنوان مهندس ، تمایل به ساخت سیستمهایی را ارزیابی می کنیم که ارزش را ایجاد می کنند و پایه ای برای رشد سریع ایجاد می کنند. به همین دلیل اطمینان حاصل می کنیم که تیم ما توانایی ایجاد و تکثیر را دارد و از این طریق توانسته ایم بسیاری از مشکلاتی که دیگران در مدیریت سیستم های دشوار و حفظ استعداد با آن روبرو هستند را از بین ببریم. ما می دانیم که انجام این تغییرات ممکن است دشوار باشد ، اما بازدهی برای تیم ، مشتریان و تجارت شما ارزشمند خواهد بود.

آرجون سیرا ، مهندس و کارآفرین باتجربه نرم افزاری ، به عنوان معاون اجرایی مهندسی در جاده لورل ، مسئول محصولات و مهندسی در تمام محصولات جاده لورل ، فعالیت می کند. او از اکتبر 2014 در این نقش خدمت کرده است. آرجون قبلاً در بخش اوراق بهادار گلدمن ساکس با مسئولیت در چندین کلاس دارایی خدمت می کرد. وی بعداً نرم افزار تحلیل استارت آپ را تأسیس و به فروش رساند. ارجون در رشته اقتصاد و اقتصاد از دانشگاه استرن تجارت در دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد و در آنجا به عنوان عضو فارغ التحصیل شد.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers