[ad_1]

عملکرد سریع ، کارآمد و مقرون به صرفه ابری وقتی می توانید دستیابی پیدا کنید که از تکنیک های اساسی بهینه سازی استفاده کنید.

تصویر: Warakorn - stock.adobe.com

تصویر: Warakorn – stock.adobe.com

در حالی که سازمان ها همچنان خدمات بیشتری را به فضای ابری ارسال می کنند ، بسیاری از رهبران فناوری اطلاعات متوجه شده اند که رویکرد وصله آنها منجر به نتایج ناکارآمد و حتی گاهی اوقات ضد محصول می شود. کارشناسان ابر ، مانند Ken Englund ، رئیس مشاور فناوری در شرکت مشاوره بازرگانی EY Americas ، درک می کنند که بهینه سازی ابر برای بدست آوردن ارزش کامل ابر بسیار ضروری شده است. وی گفت: “سازمانهایی كه عملیات ابری خود را بهینه می كنند فراتر از” در ابر “و استفاده از روشهای” مبتنی بر ابر “هستند.”

قبل از اعزام برنامه ریزی کنید

مارک کرسی ، معاون اجرایی و مدیر کل خدمات میزبانی فناوری اطلاعات ، در بیمه متقابل لیبرتی گفت ، یک استراتژی برنامه ریزی شده برای ایجاد ابر می تواند پس انداز کند و به طور چشمگیری زمان ارائه راه حل های جدید را بهبود بخشد. وی خاطرنشان کرد: “بهترین روش ها برای به حداکثر رساندن موفقیت در عملیات ابر شامل مدیریت متمرکز منابع ابر و تنظیم استانداردها و بهترین روش ها برای محیط های ابری ، مانند نمونه های رزرو شده برای به حداکثر رساندن ارزش”.

کریسی اشاره کرد که برای بهره گیری از قابلیتهای ذاتی ابر مانند مقیاس گذاری خودکار ، زیرساخت های خود ترمیم و خدمات که بسیاری از AZ از آنها می دانند ، اتخاذ DevOps و یک رویکرد مبتنی بر خط لوله نیز مهم است. وی توضیح داد: “یک خط لوله کاملاً خودکار تضمین می کند که کنترل ها در کل سازمان تکرار می شوند و نیاز به مدیریت متمرکز زیرساخت ها دارند.”

از آنجا که تغییرات کوچک می تواند منجر به هزینه های زیادی شود ، مهندسان آموزش برای اطمینان از درک تیمها از تأثیر تصمیمات طراحی و اجرا هنگام ایجاد و مدیریت راه حل ها بسیار مهم هستند. کریسی گفت: “شناسایی بهترین روش ها و حسابرسی از استفاده از ابر باعث می شود که ابر به راحتی و به طور موثر کار کند.”

مارک کرسی ، بیمه متقابل لیبرتی

مارک کرسی ، بیمه متقابل لیبرتی

در حال رشد است دید

دید عمیق برای بهینه سازی ابر ضروری است و سازمان ها می توانند به ابزارهای مختلفی برای نظارت و اندازه گیری میزان استفاده از ابر و هزینه های مربوطه مراجعه کنند. مهدی آفتاحی ، مدیر فنی در مراکز ارزیابی فناوری ، یک شرکت مشاوره بی طرف و بی طرف ، گفت: “این ابزارها با هشدار به مصرف کنندگان برای کاهش تقاضا یا استفاده از مقیاس خودکار تا قیمت بهینه ، به سازمان ها کمک می کنند تا زباله ها را کاهش دهند.” سازمان ها همچنین می توانند از ابزارهای دید برای افزایش کارایی برنامه های ابری خود استفاده کنند. وی گفت: “با داشتن ویژگی های گزارشگری داخلی ، IT می تواند به راحتی زباله ها و اخراج کارگران در عملیات ابری را شناسایی کند.”

ارکستر کردن و خودکار می کند

فناوری های ارکستراسیون و اتوماسیون یک روش اثبات شده برای ساده سازی محیط های پیچیده ابر است. باب لامندولا ، معاون زیرساخت و خدمات مهندسی ، گفت: با گذشت زمان ، استقرار ابر می تواند به جزایر فردی پلت فرم محاسباتی تبدیل شود که نتواند به طور کامل در فرآیندهای عملیاتی یا تجاری ادغام شود ، هزینه و کارایی را کاهش می دهد. در تامین کننده سیستمهای چاپ و دفاتر ریکو ایالات متحده آمریکا. وی گفت: با توجه به ماهیت پویا و انعطاف پذیری معماری ابر ، باید اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاری های سکو باید از یکپارچه سازی صحیح آنها اطمینان حاصل کنند و اطمینان حاصل شود که حداکثر مقدار حاصل می شود. وی افزود: “عملیات ابر فقط به فناوری ابری مربوط نمی شود ، بلکه به اکوسیستم اطراف آن در هر سازمانی اعمال می شود ، که به آنها امکان تعامل با مشتریان ، ارائه خدمات و انجام معاملات موثر را می دهد.”

مهدی آفتاحی ، مراکز ارزیابی فناوری

مهدی آفتاحی ، مراکز ارزیابی فناوری

لامندولا توضیح داد ، با اتخاذ یک رویکرد جامع در عملیات ابری ، سازمان ها نه تنها می توانند خدمات جدیدی به مشتریان خود ارائه دهند ، بلکه اطمینان حاصل کنند که این خدمات منجر به نتایج تجاری می شوند. وی گفت: “فناوری مقدماتی ارکستراسیون و اتوماسیون تا حدی پیشرفت کرده است که برای اکثر سازمانها قابل دسترسی است.” “به طور خاص ، سرمایه گذاری در اتوماسیون ضمن بهبود سرعت چرخه عمر بازار ، هزینه تحویل را کاهش می دهد.”

انجام برنامه ها و بررسی هزینه ها

از آنجا که آنها تلاش می کنند تا عملیات ابری خود را بهینه نگه دارند ، سازمان ها باید دوره ای زیرساخت برنامه های خود و همچنین هزینه های مربوط به نگهداری برنامه ها را بررسی کنند. افتاحی گفت: “همزمان با رشد یا تغییر مسیر شرکت ها در جهات مختلف ، برنامه ها و هزینه های مربوطه با جهت کار جدید منطبق نمی شوند.” وی گفت: “برای سازمان ها بسیار مهم است که ردپای برنامه های خود را بررسی کرده و آن را با نیازهای فعلی فرآیندهای تجاری مقایسه کنند.” این به آنها امکان می دهد تنظیمات لازم را انجام داده و هزینه ها را تحت کنترل داشته باشند.

ساخت مدلهای عملیاتی محصولات

مدل های محصولات به سازمان ها این امکان را می دهد تا در اطراف محصولات نرم افزاری خود ، که بسیاری از آنها مبتنی بر ابر هستند ، سازماندهی کرده و ویژگی های محصولات خود را ساده کرده و گردش کار را از طریق تیم های پایان به پایان غیرقابل استفاده انجام دهند. “تیم ها از انتهای دیگر [will] افزایش مالکیت نتایج مشتری و امکان استفاده بیشتر از خدمات ابری محلی که سرعت نوآوری را بهبود می بخشد. “

کن انگلوند ، مشاور EY

کن انگلوند ، مشاور EY

انگلوند خاطرنشان كرد: مدلهای عملیاتی محصول به مدلهای DevOps گسترش می یابند ، و با تراز كردن منابع یكسان برای پشتیبانی از توسعه و پشتیبانی از ویژگی ، می توان به مالكیت پایان به انتهای بیشتری دست یافت. وی افزود: “این تیم ها تأثیر چالش های مشتری را از انتهای دیگر احساس می کنند و توانایی حل آنها را دارند”. “این تیم ها همچنین از موقعیت خوبی برای استفاده از اهرم برخوردار هستند [in-cloud] روش ها ، ابزارها ، خدمات و سایر موارد برای دستیابی به تأثیرات سریع و قابل توجه بر مشتریان. “

مسائل امنیتی

بسیاری از سازمان ها ناخواسته با تکیه بر برنامه های استراتژیک ناقص و اجرای معماری ضعیف امنیتی ابر ، عملیات ابر خود را با مشکل روبرو می کنند. اریک مک گی ، مهندس ارشد شبکه در ارائه دهنده همکاری TRGDatacenters ، گفت: این امر معمولاً زمانی اتفاق می افتد که بخشهای فناوری اطلاعات نقش خود را در امنیت ابر درک نمی کنند و یا برنامه های موجود را بدون توجه به شرایط جدید امنیتی به ابر منتقل نمی کنند.

گرفتن

از نظر مدیریت ، سرویس های ابری تفاوت چندانی با عملیات سنتی فناوری اطلاعات ندارند. “اگرچه یک مدل محاسباتی کارآمدتر است که امکانات بی پایان را فراهم می کند و امکانات را باز می کند ، [the cloud] لامندولا گفت: “باید مدیریت و سرمایه گذاری در هر ساختار عملیاتی دیگر با استفاده از اصول صحیح تجارت انجام شود.” چالش این است که اجازه ندهید این اصول صحیح کسب و کار باعث اختلال در نوآوری شود. “

کرسی افزود ، مهاجرت به ابر عمومی باید به عنوان یک سفر تلقی شود. “سریع موفق نشوید ، سریعتر بیاموزید و در صورت لزوم برای موفقیت عملیات ابر خود را تنظیم کنید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی ابر و استراتژی ، این مقالات را دنبال کنید:

روش هایی برای کمک به CIO و CFO در محاسبه هزینه های ابر و بازده سرمایه گذاری

مطالعه: مهاجرت ابرها شتاب بیشتری می گیرد

استراتژی های ابر دیگر فقط مربوط به تحول دیجیتال نیستند

جان ادواردز یک روزنامه نگار کهنه کار فناوری تجارت است. کارهای او در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، و همچنین نشریات تجاری و فناوری متعددی ، از جمله Computerworld ، CFO Magazine ، IBM Data Management Magazine ، RFID Journal و Electronic … منتشر شده است مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر