چگونه می توان پرسنل خود را برای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بهبود بخشید

[ad_1]

تیم های برتر در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی می توانند به شما کمک کنند تا با مهارت های لازم برای پاسخگویی به چالش های پیش رو ، یک نیروی کار آماده برای آینده ایجاد کنید.

اعتبار: ronnarong از طریق Adobe Stock

اعتبار: ronnarong از طریق Adobe Stock

سازمان ها در حال کشف این هستند که چگونه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می توانند تجارت آنها را متحول کنند. طبق PwC انتظار می رود سهم هوش مصنوعی در تولید ناخالص داخلی جهانی از 2 تریلیون دلار در سال 2019 به 15 تریلیون دلار در سال 2030 افزایش یابد. هر سازمانی به متخصصان نیاز دارد تا داده ها را خرد و عملیاتی کنند ، اما بازار کار برای پاسخگویی به رشد تصاعدی تقاضا بسیار آماده نیست. چگونه انقلاب AI را بدون هیچ انقلابی شروع کنیم؟

گاهی اوقات پاسخ در داخل نهفته است. ارتقا مهارت های تیم شما در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند تا با مهارت هایی که برای پاسخگویی به چالش های پیش رو دارید ، یک نیروی کار آماده در آینده ایجاد کنید. آموزش مجدد فقط اتفاق نمی افتد. رهبران باید متعهد به آموزش مردم خود و ترویج فرهنگ یادگیری باشند که هرگز به پایان نرسد. بیایید به چند روش برای موفقیت در عمل توجه کنیم.

در سفر هوش مصنوعی خود کجا هستید؟

قبل از شروع ، باید تعیین کنیم AI چه نقشی در سازمان شما بازی می کند. چند سوال از خود بپرسید:

  • آیا چندین پروژه هوش مصنوعی را با موفقیت به پایان رسانده اید یا هنوز احساس می کنید که هوش مصنوعی چگونه می تواند به شما کمک کند؟
  • آیا در حال حاضر متخصص داده و مهندس هوش مصنوعی دارید یا از ابتدا شروع می کنید؟
  • استراتژی کسب و کار هوش مصنوعی شما در ماه ها و سال های آینده چگونه است؟

پاسخ به این س questionsالات اساس برنامه های آموزشی شما خواهد بود. اگر به دنیای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین نرفته اید ، ممکن است لازم باشد برای کمک به شروع کار خود چند راننده اصلی استخدام کنید یا یک شریک استراتژیک استخدام کنید. این گام اولیه می تواند افراد آگاه را به پشتیبانی از تلاش های شما برای ارتقا مهارت هایتان برساند.

آموزش زمینی در عمل

سپس باید تصمیم بگیرید که چگونه این ابتکار آموزش را اجرا کنید. آموزش کلاسهای سنتی و اردوگاههای ابتدایی مطمئناً برای برخی کارساز است ، اما برخی دیگر می دانند که برنامه ریزی دقیق برای پاسخگویی به خواسته های محل کار شلوغ بسیار سخت است. آموزش های مجازی و درخواستی می تواند بسیار جذاب باشد ، به ویژه برنامه های مستقل با هدف حرفه ای مشغول. همچنین وقتی تیم با هم یاد می گیرد به شما کمک می کند تا به یکدیگر تکیه کرده و با هم یاد بگیرید.

شاید از همه مهمتر ، آموزش باید با موارد عملی مرتبط باشد. کارمندان شما باید بتوانند نظریه را بلافاصله عملی کنند ، روی پروژه های هوش مصنوعی و علوم داده در سازمان کار کنند. تقویت دانش در زندگی روزمره آنها ، که به عنوان یادگیری تجربی شناخته می شود ، فواید بسیار زیادی دارد. مشخص شد دانش آموزانی که به این روش تحصیل می کنند تا 90٪ ماندگاری بیشتری نسبت به آموزش سنتی دارند.

یادگیری مادام العمر را در آغوش بگیرید

فرهنگ سازمان شما ممکن است نیاز به یک تغییر اساسی داشته باشد. افزایش مهارت کارگران هوش مصنوعی یک فعالیت یکبار مصرف نیست. سفری در یادگیری است که هرگز متوقف نمی شود. اگر سازمان ها بخواهند همگام با خواسته های بی وقفه این منظر فناوری در حال تغییر باشند ، باید آموزش را در اولویت قرار دهند. این بدان معنی است که برای کارمندان وقت صرفاً یادگیری هوش مصنوعی لازم نیست ، بلکه براساس آخرین تحولات به طور مداوم مهارت های خود را تقویت می کنند. بدون این تعهد ، نیازهای تجاری همیشه بیشتر از آموزش است و این تجارت اصلی برای همیشه فراموش خواهد شد. رهبران برای موفقیت آن باید از تلاش های آموزشی حمایت کنند.

در مورد غرامت فراموش نکنید

ما باید آموزش هوش مصنوعی را تحریک کنیم تا تیم شما کاملاً درگیر روند شود. شما باید مراحل تمرینی را ایجاد کنید تا تیم بتواند به آنها برسد و با هر بار اتمام این مراحل به آنها پاداش مالی بدهید. مشاغل اضافی می توانند در صورت دستیابی به مشاغل به اهداف خاص پیرامون پروژه های هوش مصنوعی خود اعمال شوند. این به تیم شما کمک می کند تا مسئول موفقیت پروژه باشد.

در اینجا متوقف نشو پس از آموزش مجدد نیروی کار خود ، باید مزایا و مزایای آنها را مجدداً ارزیابی کنید تا از رقابت پذیری آنها در بازار اطمینان حاصل کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که وقت و تلاش زیادی صرف آموزش افراد خود کنید تا آنها را از رقیب خود بیرون بیاورید زیرا شما نتوانسته اید آنچه را که ارزش دارد به آنها پرداخت کنید.

مجمع جهانی اقتصاد پیش بینی می کند هوش مصنوعی 75 میلیون شغل را جابجا کند و در عین حال 133 میلیون شغل جدید ایجاد کند. بازار کار نمی تواند این تغییر لرزه ای را جذب کند. کارفرمایان باید در آموزش افراد خود با مهارت های مورد نیاز برای موفقیت فعال باشند.

وقتی به درستی انجام شود ، آموزش مجدد کارمندان از طریق برنامه های یادگیری مادام العمر می تواند ابزاری خارق العاده برای بررسی آینده نیروی کار شما باشد. همچنین به حفظ و جذب استعدادهای جدید کمک می کند. توسعه مهارت ها نباید به متخصصان داده محدود شود. مهندسین نرم افزار ، تحلیل گران تجارت و رهبران مشاغل تنها چند نقش هستند که برای پذیرش این تغییر از طریق آموزش نیاز دارند.

آموزش مجدد به برنامه ریزی ، سرمایه گذاری و پیگیری نیاز دارد. مدیریت باید ارزش ارتقا مهارتهای کارکنان خود را بداند و وزن خود را در پس این تلاشها قرار دهد. دلار و زمان باید کنار گذاشته شود تا آموزش به قربانی دیگر خواسته های بی پایان تجارت تبدیل نشود. شغل و فداکاری لازم است ، اما مهارت های ارتقا دهنده می توانند به شما کمک کنند شکاف نیاز خود را به متخصصان باهوش هوش مصنوعی و یادگیری ماشین پر کنید.

مارک رانون به عنوان مدیر خدمات مشاوره ای برای بهبود. وی طی 20 سال گذشته راه حلهای نوآورانه فناوری را برای شرکتها در فضای مالی ، تدارکاتی و دارویی طراحی و اجرا کرده است. وی سخنران مکرر در کنفرانس های فناوری است و نویسنده گزارش در The Enterpriseers Project است. این برنامه بر مدیریت IT ، DevOps ، ابر و هوش مصنوعی تمرکز دارد. مارک دارای مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی از دانشگاه ایالتی جورجیا است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فناوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers