چگونه نابرابری جنسیتی بین نقش های علم داده را تغییر دهیم

[ad_1]

بنیانگذار زنان Deloitte در گروه تجزیه و تحلیل علم و داده در مورد اهمیت ورود به فناوری.

در حالی که سازمان ها درمورد اینکه و چگونه می توانند میزان ورود به سیستم را در بین تیم های فناوری بهبود بخشند ، بحث می کنند ، ممکن است فرصتی در جهان پس از همه گیری وجود داشته باشد.

تریسی رینگ ، مدیر عامل اتحادیه های شناختی ، تحلیلی و جمهوری اسلامی برای مشاوره Deloitte و بنیانگذار Deloitte Women for Women در علم داده و تجزیه و تحلیل ، در مورد موفقیت تیم خود و اینکه سازمان ها می توانند برای بهبود برابری جنسیتی ، به ویژه در نیروی کار داده ها ، چه کاری انجام می دهند ، با InformationWeek صحبت کرد. .

رینگ می گوید که این نه تنها کمک به سازمان ها در زمینه پیاده سازی فناوری ، بلکه همچنین اطمینان از درگیری متخصصان مختلف به بخشی از کار او تبدیل شده است.

اعتبار: آرتم از طریق Adobe Stock

اعتبار: آرتم از طریق Adobe Stock

اولین قدمهایی که شما برای کمک به سازمانها در ایجاد تنوع بیشتر در زمینه فعالیت در علوم داده استفاده کردید ، چه بود؟

پنج سال پیش ، پس از گذراندن زندگی ام در کنفرانس ها ، فهمیدم که زنان دیگر زیاد نیستند [present]. اطلاعات موجود در پشت آن تقریباً خیره کننده است. در یک کنفرانس 3000 تا 5000 نفره ، فقط پنج تا 10٪ افرادی وجود دارند که خود را زن معرفی می کنند. من می خواستم رهبران زن را قادر به برقراری ارتباط کنم. من پنج سال پیش در یک کنفرانس بزرگ فناوری شروع کردم و فکر کردم که فرصتی برای ایجاد شبکه ایجاد خواهیم کرد و سپس این تجربه تکان دهنده را داشتم که حتی نتوانستیم 50 زن پیدا کنیم [at the conference] چه کسی می تواند به اولین رویداد بپیوندد.

گرچه کوچک بود اما قدرتمند بود. بازخورد واقعاً قوی بود. ما این کار را از خارج انجام دادیم ، و سپس افراد در Deloitte گفتند که ما نیز به آن نیاز داریم.

گردهمایی زنان ابتکار عمل را پیش می برد. تا کنون ، ما 2000 زن در سراسر جهان را به هم متصل کرده ایم ، فرصت ها و فضای امن یادگیری را ایجاد کرده ایم ، و برخی از بحث های پنل داشته ایم که شامل تمرکز بر مراقبت از خود و پایداری حرفه ای است.

این روزها كجا هستند و چه چیز دیگری باید اتفاق بیفتد تا شمول بخشی سازگارتر از سازمان ها باشد؟

من همیشه در مورد شباهت های بین تفکر ما درباره فناوری و نحوه تفکر من درباره تنوع صحبت می کنم. ساختار داده های سازمان شما چیست؟ چگونه از این ایده که ما تصمیم می گیریم ، توسعه محصول را هدایت می کنیم و به دلیل داده ها ارزش ایجاد می کنیم و نوآوری ایجاد می کنیم ، دفاع می کنید؟ تنوع دقیقاً همان داستان است. پارچه را چگونه ایجاد می کنید و آیا شما بسیار عمدی هستید؟ این درمورد تمرکز مداوم بر اطمینان از این است که همه کارهایی که ما انجام می دهیم شامل یک داستان شامل می شوند. قصد وجود دارد گاهی اوقات به سادگی ایجاد پنلی است که از شما می پرسد نمایندگی مشتریان ماست یا خیر. آیا این نماینده همان چیزی است که می خواهیم تیم های ما شکل بگیرند؟ چگونه می توان این دیدگاه گسترده تر را ارائه داد؟

برخی از آنها مربوط به پیشرفت است و در ابتدا کامل نیست. من یک جلسه توجیهی با یک زن در یک شرکت بزرگ فناوری داشتم ، و او گفت ، “من یک مدیر محصول هستم و احساس می کنم باید کارهای بیشتری انجام دهم ، اما می ترسم اگر به اندازه کافی کار نکنم ، شکست بخورد . “

من گفتم: “اگر شما کاری انجام ندهید ، قطعاً شکست خواهید خورد.”

این پارچه شامل همان اندازه مهم است که هر بافت تکنولوژیکی برای هر سازمانی در نظر می گیریم.

بسیاری از سازمان ها می گویند که آنها در تلاشند تا افرادی را برای ایفای نقش های فن آوری پیدا کنند. چگونه شمول می تواند افراد بیشتری را با چنین فرصت هایی ارتباط دهد؟

مواردی وجود دارد که من تقاضاهای شغلی را می بینم و استخدام کنندگان را می بینم که می گویند آنها نمی توانند آن نوع نامزد را پیدا کنند – که او وجود ندارد. من تقریباً متقاعد شده ام که نحوه نوشتن برنامه های شغلی ، ذاتاً برای افرادی که ممکن است احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند جذاب هستند. شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد افرادی که خود را زن می دانند در صورت عدم علامت گذاری در هر زمینه ، کمتر متقاضی نقش می شوند ، در حالی که همتایان مرد آنها ، در صورت بررسی یک سوم یا کمتر ، جسورانه عمل می کنند و اعمال خواهند شد.

من فکر می کنم که ما باید در نوشتن شرح وظایفی که شامل آن است کار بهتری انجام دهیم. اگر نقش هایی وجود داشته باشد که پیش بینی می کنید سازمان شما به هوش مصنوعی کامل ، رباتیک یا محاسبات نهایی احتیاج دارد – برخی از مواردی که در بالا نسخه هستند – بدون توجه به جنسیت و سابقه شما ، کل بازار محروم است. این یک شاخص اصلی است که باید یک سرمایه گذاری انجام شود. خواه سرمایه گذاری در پزشکان عالی ، یا ایجاد اتحاد و روابط با کالج ها و دانشگاه های محلی ، یا خلاقیت بیشتر در مورد نحوه انتخاب کلاس کارآموزان برای داشتن وقت برای تسریع ، باید با هر دو طرف سر و کار داشته باشید.

این می تواند از نظر تاکتیکی معنی داشته باشد ، اگر یک نیاز کوتاه مدت وجود دارد ، می توانید برخی از امکانات خلاقانه را در نظر بگیرید. در دراز مدت ، ایجاد نوع مسیرهای طولی شغلی در اطراف این حوزه از علم داده مواردی است که به دلیل رشد سریع فناوری ، می توانید کسی را سریعتر از همیشه شتاب دهید. و سیستم عامل های یادگیری پیشرفته تر از همیشه هستند.

تریسی رینگ ، دلویت

تریسی رینگ ، دلویت

من افرادی را می بینم که پیشرو در فروش و بازاریابی هستند که دارای مهارت داده های طبیعی هستند و می توانند به سرعت به شخصی تبدیل شوند که مدلهای آینده نگرانه را در مورد پیش بینی ایجاد کند. ما باید در مورد افرادی که در این نقش ها فیلتر می کنیم خلاقیت بیشتری داشته باشیم.

سازمانها چه کارهایی می توانند انجام دهند ، چه با گروههای خارجی کار کنند و چه به صورت داخلی ، برای شناسایی مناطقی که می توانند بهتر عمل کنند؟ و متقاضیان شغل چه کاری می توانند انجام دهند تا علاوه بر قدم نهادن در خانه ، بلکه پیشرفت فن آوری خود را نیز انجام دهند؟

من سعی می کنم روی ایده متعادل درمورد مکان COVID تمرکز کنم. می بینیم زنان بیشتری نیروی کار را ترک می کنند. خستگی زیادی دیده ایم. روی دیگر این سکه این است که اگر شما شغلی داشته اید که در فن آوری نیست ، این شگفت انگیزترین زمانی است که باید متوقف شویم. هوش مصنوعی ، یادگیری ماشینی – همه اینها فناوری های نوظهور هستند. زنان می توانند این زمان را صرف کنند و از آن استفاده کنند تا تجربه یادگیری از راه دور بهتری نسبت به گذشته داشته باشند.

تجهیزات مجدد یک راه حل اساسی است که فکر می کنم کسی نیاز به برداشتن این مرحله دارد.

با جسارت و خلاقیت در مورد آنچه ارائه می دهید و برای چه چیزی درخواست می دهید ، نقش بعدی ممکن است نزدیکتر از آن باشد که فکر می کنید. این سال به ما آموخت که بسیاری از چیزهایی که در مورد چگونگی کارکرد جهان و نحوه کار آن می دانیم در حال تغییر است.

اقدامات بعدی گروه شما در این فضا چیست؟

به سازمانها کمک کنید اهمیت نمایندگی را درک کنند تا رهبران زن در همه سطوح به رشد خود ادامه دهند. ما به رهبران و مربیان در تمام سطوح نیاز داریم.

من می بینم که اتحادیه به طور چشمگیری در حال رشد است. صحبت کردن در مورد زنان در فن آوری – من بسیار هیجان زده هستم که این بار فقط روی شانه های زنان نیست.

فرقی نمی کند که در زیر سطل چند سوراخ ایجاد شود ، بنابراین ما باید تا حد ممکن روی احتباس تمرکز کنیم.

مطالب مرتبط:

راه های غلبه بر مشکلات جنسیتی در حرفه امنیت سایبری

چگونه CIO ها می توانند زنان بیشتری را در IT استخدام کنند

راههای رساندن نمایندگی زنان به فناوری به سطوح جدید

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers