چگونه یک تیم موفق فناوری اطلاعات بسازیم

[ad_1]

سه ویژگی اصلی وجود دارد که اعضای تیم IT با عملکرد بالا به اشتراک می گذارند و در مصاحبه های اولیه شما قابل شناسایی است: میل ، آمادگی و “یادگیری”.

در طول سال ها درباره اهمیت کار تیمی مطالب زیادی نوشته شده است. كتابهای كامل (و برای بعضی از نویسندگان كل شغل) براساس آنچه برای ایجاد هم افزایی بین اعضای تیم مختلف لازم است ، تهیه شده اند. اما آنچه رهبران تجارت معمولاً از تأكید آن غفلت می كنند اهمیت جمع كردن افراد مناسب به عنوان اولین قدم برای ایجاد كار گروهی عالی است. برای بسیاری از رشته ها ، داشتن استعداد مناسب در اتاق عامل تعیین کننده در موفقیت تیم است. و این به ویژه در مورد تیم های فناوری اطلاعات صدق می کند. از همین رو.

تصویر: Monopoly919 - stock.adobe.com

تصویر: Monopoly919 – stock.adobe.com

بیش از حد زمان و بودجه بیش از حد شناخته شده است. دلیل این امر تقریباً همیشه به نبود افراد مناسب برای کار برمی گردد ، زیرا بخشهای IT اغلب به جای توصیف پروژه ، مستقیماً در یک تیم جمع می شوند. اینها دو چیز کاملاً متفاوت هستند.

تهیه یک توصیف دقیق از پروژه در ابتدا اغلب بین پروژه ای که می تواند در زمان مقرر و در بودجه باقی بماند و دیگری از آن تمایز قائل می شود. هنگامی که شرح پروژه را دارید ، تعیین ترکیب مشخص شرح وظایف مورد نیاز آسان است. اگر قبل از گذراندن این دو مرحله خود را در جمع آوری تیم غرق کنید ، برای همیشه سعی خواهید کرد تیم ایده آل را برای پروژه های IT دوباره مهندسی کنید ، و این یک دستور شکست برای هر بار است.

زمانی که صرف تفکر در مورد تفاوت های ظریف هر شرح شغل می کنید ، با افزایش کارایی تیم در طولانی مدت پاداش می گیرد. بنابراین ، وقت و انرژی زیادی را در اینجا صرف کنید و به شما تیمی با عملکرد بالاتر اعطا می شود. هنگامی که شرح دقیقی از پروژه و شرح وظایف مربوط به آن را بدست آوردید ، زمان آن فرا رسیده است که استخدام تیم خود را شروع کنید. و وقتی نوبت به استخدام می رسد ، این روند هفت روز در هفته را کتک می زند.

تیم قدرتمند فناوری اطلاعات به چه ویژگی هایی نیاز دارد؟

سه ویژگی اصلی وجود دارد که اعضای تیم IT با عملکرد بالا به اشتراک می گذارند و در مصاحبه های اولیه شما قابل شناسایی است: میل ، آمادگی و “یادگیری”.

نکته اصلی آرزو این است که شما فقط به دنبال افرادی نیستید که می خواهند برنده شوند ، بلکه آنها معتقدند که مهم نیست که پیروز شوند. آنها برای از دست دادن از رختخواب بلند نمی شوند. آنها ممکن است دقیقاً ندانند که چگونه ، اما اطمینان دارند که آنها و تیمشان برنده خواهند شد. وقتی می توانید این افراد را پیدا کنید و آنها را با دیگران که همان سبک درآمد و انرژی را دارند احاطه کنید ، خواهید یافت.

وقتی نوبت به میل می رسد ، باید افرادی را که می دانید از اعتقاد و قدرت شخصیتی برخوردار هستند ، برای شناسایی هر کاری که برای موفقیت لازم است انجام دهید (البته در محدوده های اخلاقی). به دنبال اعضای بالقوه تیم باشید که توانایی خود را برای فراتر از حد معمول برای انجام کار نشان داده اند ، از جمله مواردی که در ابتدا ممکن است غیراصولی ، ناجور و حتی باور نکردنی به نظر برسند. تیم های پروژه ای که این افراد را درگیر می کنند بیش از حد انتظار هستند.

ویژگی سوم ، ملموس تر ، همان چیزی است که من آن را “یادگیری” می نامم. این ممکن است دشوارترین ویژگی برای یافتن باشد ، اما مهمترین ویژگی برای یافتن آن است. اعضای تیم باید به طور طبیعی قابل آموزش ، آماده تغییر و پذیرای ایده های جدید باشند. اگر اینگونه نباشد ، تیم شما با تأخیرهای غیر ضروری روبرو خواهد شد و پیشرفت کلی با مشکل روبرو خواهد شد.

موارد درست همراه با همکاری و پاداش

حتی یک تیم مسلح به مهارت و کیفیت مناسب می تواند قربانی اختلاف نظر و لجبازی شود. اینها قاتلان پیشرفتی هستند که باید آنها را از بین ببرید و می توانند چالشی باشند که باید با گروهی از افراد بسیار با استعداد از آنها اجتناب کنید. اختلاف نظر و عدم همکاری زمانی اتفاق می افتد که کسی باید حق داشته باشد و در فناوری اطلاعات ، “حق” همیشه یک گزینه نیست. تیم هایی که بدون اهداف مشترک فعالیت می کنند ، به سختی تلاش می کنند زیرا انگیزه های خودمحوری منجر به اختلاف نظر می شود.

برای نگه داشتن گروهی از افراد با عملکرد بالا در مرکز ، باید تیم را با یک هدف اصلی مشترک فعال کنید که همه و همه را متحد کند. هنگامی که مشکلات بوجود می آیند – و بوجود می آیند – هدف اصلی تنها تأمین تنها سنگ مورد نیاز برای برگرداندن همه افراد به مرکز خواهد بود.

علاوه بر کمک به مرکزیت همه ، ایجاد یک هدف اصلی اندازه گیری و پاسخگویی را فراهم می کند که می تواند برای تعیین موفقیت و بیش از همه ، پاداش استفاده شود. همه ما می دانیم که مشوق های مالی اگرچه مهم هستند ، اما بزرگترین پاداش در ذهن متخصصان فناوری اطلاعات نیست.

بهترین راه برای پاداش دادن به تیم های پروژه و کارمندان ، ارائه مطالب مهم ، با توجه به شناخت عمومی است ، به طوری که دیگران ارزش تیم را درک می کنند. من اهمیتی نمی دهم که این یک پلاک حک شده روی دیوار باشد ، یک پیراهن با یک آرم عالی یا یک سکه تحریک کننده. یک جایزه سوغات بی نظیر ، همراه با ستایش از همکاران ، بسیار طولانی است. وقتی به یک تیم به این ترتیب پاداش می دهید ، اعضای تیم از نظر قانونی خوشحال می شوند با چیزی که نمی خواهند آن را دور بریزند یا به حداقل برسانند – زیرا این یک یادآوری مداوم از شناختی است که دریافت کرده اند.

به خودی خود ، پیروی از این دستورالعمل ها نمی تواند تضمین کند که شما یک تیم تیمی سودآور خواهید داشت ، اما بی توجهی به آنها کاملاً شکست را تضمین می کند. راهی برای ساختن یک تیم عالی فناوری اطلاعات راهی جز جستجوی خصوصیات مورد نیاز برای رسیدن به هدف وجود ندارد.

HK Bain بیش از 20 سال است که در حال ساخت تیم های موفق IT است. او در حال حاضر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت است Digitech Systems، LLC، ارائه دهنده محصولات ضبط و مدیریت محتوا ، جایی که او تمرکز زیادی بر تیم سازی و اتحاد به عنوان یک رکن اصلی موفقیت شرکت دارد. برای اطلاعات بیشتر ایمیل ارسال کنید [email protected].

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers