[ad_1]

شیوع همه گیر باعث شد سازمانهایی که به سمت ابر حرکت می کنند به سرعت تسریع شوند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که برای اطمینان از استراتژیک و م itثر بودن ، یک گام به عقب برگردید تا انتقال خود را به ابر بررسی کنید.

اعتبار: kras99 از طریق Adobe Stock

اعتبار: kras99 از طریق Adobe Stock

انتقال به ابر قبلاً در حال انجام بود ، اما به دلیل همه گیر شدن بیماری برای بسیاری از شرکت ها تسریع شد. جهش در پذیرش ابر همچنین منجر به جهش در هزینه های کاربر نهایی جهانی برای خدمات ابری عمومی شده است ، که انتظار می رود در سال 2021 با رشد 18.4 درصدی از 257.5 میلیارد دلار در سال 2021 به کل 304.9 میلیارد دلار برسد.

تغییر سریع به سمت مدل همه گیر از راه دور ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر باعث شده تا شرکت ها در مورد استفاده از املاک و مستغلات شرکت ها و مراکز داده محلی تجدید نظر کنند ، در حالی که آنها را مجبور به بازنویسی و تجدید نظر در مدل های تجاری برای این سبک جدید زندگی می کند. در نتیجه ، مأموران اصلی اطلاعات مجبور شده اند سرعت خود را برای استقرار سرویس های ابری با بودجه های عظیم IT تسریع کنند. آنچه روزگاری یک سفر محاسبه شده بود ، تبدیل به یک تغییر سریع و بدون اهداف استراتژیک شده است ، و این باعث ایجاد امکان برنامه ریزی نشده برای هزینه های بالای ابر و گلوگاه های بهره وری می شود.

ابر می تواند مکانی پایدار برای ایمن و در دسترس نگه داشتن تمام اطلاعات شما باشد ، خصوصاً وقتی شرکت ها به سمت آینده کارهای ترکیبی حرکت می کنند. بدون درک خوب از نحوه مهاجرت و تبدیل داده های شما ، تیم های IT می توانند هنگام بازیابی داده ها به سیستم هدف ، مشکلات زیادی داشته باشند. اگرچه ما ظرفیت بی پایان در فضای ابری داریم ، اما هیچ کس پول بی نهایت برای صرف کار در محیط کار جدید خود ندارد. یک برنامه مناسب ، همکاری با همه ذینفعان و اتوماسیون کارهای روزمره به CIO ها این امکان را می دهد تا انعطاف پذیری را افزایش دهند و از هزینه های بی مورد جلوگیری کنند. برای اطمینان از انتقال موفقیت آمیز به ابر یا بازدید مجدد از روش انجام مهاجرت ، در اینجا بهترین روش هایی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

به آن امتیاز دهید

برای درک عملکرد فعلی ، استفاده از منابع و محاسبات ، ایجاد پایه های پایه مهم است.

داده های خود را قبل از لمس ارزیابی کنید. کسانی که درک خوبی از پیامدها و تبار داده های مهاجرت ندارند ، در ترجمه آنها به سیستم هدف با مشکل روبرو می شوند.

استقرار از ارائه دهندگان خدمات متفاوت است ، اما وضعیت ابتدایی بار کاری در کشور قبل از مهاجرت به ابر برای درک سطح فعلی بهره وری و خدمات مشتری ضروری است. با درک بارهای فعلی ، تعهد به سطح سرویس ابری بسیار آسان تر می شود زیرا می توانید با دقت بیشتری منابع را پیش بینی کرده و میزان بار مصرف را محاسبه کنید.

طرح

یک برنامه جامع برای دسترسی زیاد و بازیابی فاجعه برای بارهای ابر ایجاد کنید.

آخرین چیزی که فرد می خواهد باشد آماده نبودن در برابر فاجعه است. همیشه خطر بالقوه نقض داده وجود دارد و هیچ چیز خاصی مانع این امر نمی شود. مهاجرت داده ها به ابر می تواند نقایص را شناسایی کرده و در برابر مهاجمان آسیب پذیر شود. ضروری است که شما یک استراتژی بازیابی فاجعه برای وضعیت آینده داده ها در فضای ابری برنامه ریزی کنید و ملاحظات زیادی برای تعیین گزینه مناسب برای کسب و کار شما وجود دارد.

برخی از سرویس ها و راه حل ها شامل تهیه نسخه پشتیبان هستند ، اما ممکن است هزینه ذخیره سازی زیادی در این مورد وجود داشته باشد ، در مقایسه با استفاده از یک راه حل پشتیبان گیری داخلی یا ارزیابی گزینه ذخیره سازی ثانویه برای بارهای ابری. تکرار چند کارشناسی ارشد را برای بارهای کاری که نیاز به در دسترس بودن زیاد و خرابی کم دارند که شامل چندین منطقه در دسترس و / یا به طور بالقوه ترکیبی / چند ابر است ، در نظر بگیرید تا از ارائه دهنده خدمات ابر پشتیبان تهیه کنید.

بهینه سازی

به طور مداوم بارها را تنظیم کنید تا بهره وری و هزینه ها متعادل شود.

هنگامی که در ابر قرار گرفتید ، نظارت بر کل پشته از برنامه به پایگاه داده به زیرساخت های ابر / مجازی برای بهینه سازی عملکرد و هزینه بارگیری مهم است. در حالی که ارائه دهندگان خدمات ابری می توانند برخی از هزینه های اداری برنامه ها را کاهش دهند ، این همچنان برنامه شماست و مسئولیت کیفیت ، عملکرد و هزینه به عهده شماست. بنابراین مهم است که بطور مداوم بارهای کاری را کنترل ، تنظیم و بهینه سازی کنید تا بتوانید از مقیاس و اتوماسیون بی پایان ابر استفاده کنید. انتقال واقعی داده ها آسان است. بهبود مستمر دشوارتر است.

با این سه مرحله ، ارزیابی ، برنامه ریزی و بهینه سازی ، CIO ها می توانند با سرعت کمتری و با موانع کمتر ، یک انتقال سریع به ابر را مدیریت کنند. این امر به ویژه هنگامی که می بینیم جهان به سمت یک مدل ترکیبی از کار حرکت می کند ، در حالی که از بیماری همه گیر مبتنی بر خانه بیرون می آییم ، مهم است.

به نظر می رسد کارشناسان امنیتی معتقدند که محل کار ترکیبی محل پرورش آسیب پذیری هایی خواهد بود که به نفع هکرها خواهد بود. قبل از مواجه شدن با نقاط خرابی ، از بازی جلوتر بروید و حرکت خود را در ابر کنترل کنید.

ونکات راججی معاون مدیریت محصول در واحد تجاری مدیریت اطلاعات و سیستم های Quest Software است. Venkat مسئول استراتژی محصول و اجرای سبد داده های محصول محصولات متمرکز بر مدیریت داده ها و سیستم ها ، توسعه ، عملیات ، بهره وری و مدیریت است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر