چگونه CIO ها می توانند به اهداف شرکت برای توسعه پایدار برسند

[ad_1]

شرکت ها تحت فشار هستند تا بتوانند اثر کربن خود را کاهش دهند. CIO ها نقشی اساسی دارند.

اعتبار: lovelyday12 از طریق Adobe Stock

اعتبار: lovelyday12 از طریق Adobe Stock

گوردون مکای ، رئیس سازمان های چند جانبه ، در مشارکت های دسترسی ، گفت: “تا سال 2030 ، بخش فناوری باید انتشار CO2 خود را 50٪ کاهش دهد و دولت های بزرگ در سراسر جهان کشورهای خود را متعهد کرده اند که تا سال 2050 به اهداف صفر برسند.” بین دولت ها و سازمان های منطقه ای کار می کند تا پایدارترین نتایج تجاری را تضمین کند. شش شرکت بزرگ فناوری احتمالاً فقط حدود 4٪ از کل هزینه های لابی خود را در سال گذشته در ایالات متحده صرف آنچه ما “سیاست های کاملاً تعریف شده” می نامیم ، و 90٪ آن اساساً در زمینه سیاست های انرژی انجام شده است ، که عنصر بسیار محدودی است. ثبات “

دولت آمریكا راهنمایی چندانی نمی كند ، زیرا این امر در معرض وزش تغییرات سیاسی قرار دارد ، كه با خروج توافق پاریس از دولت ترامپ گواه این امر است. در پاسخ ، فرمانداران کالیفرنیا ، نیویورک و واشنگتن اتحاد اقلیم ایالات متحده را تشکیل دادند زیرا آنها می خواستند کشورهایشان از توافق پاریس حمایت کنند. تا سپتامبر سال 2020 ، 24 فرماندار ایالت و پورتوریکو شرکت داشتند. شانزده نفر از متفقین اهداف 100٪ صفر کربن یا صفر خالص اهداف برق را تعیین کرده اند.

نقش مدیر فناوری اطلاعات

به گفته سارا پاپ ، معاون رئیس آینده فناوری در شرکت مشاوره جهانی ، یکی از راه هایی که CIO می تواند به کاهش انتشار کربن کمک کند جستجوی گزینه های سبزتر مانند ادغام برنامه های سازمانی ، نظارت بر هزینه های انرژی و مصرف و اتخاذ مراکز داده سبز است. کاپژمینی

علاوه بر این ، CIO ها باید با CFO یا افرادی که وظایف حاکمیت محیط زیست ، اجتماعی و شرکتی (ESG) را بر عهده دارند کار کنند.

گوردون مک کی ، مشارکت دسترسی

گوردون مک کی ، مشارکت دسترسی

“من فکر می کنم از دیدگاه CIO ، توانایی استفاده از داشبورد برای استخراج تمام این اطلاعات در مورد میزان کربن کسب و کار شما یا میزان دی اکسید کربن تولیدی شما و تهیه آن به طور منظم به نهادهای نظارتی – و در صنعت فناوری پیشرفته ، تکنسین ها ، به دلیل فناوری کارگران می خواهند برای شرکتهای پایدار کار کنند. ” “آنها انتظار شفافیت و افشای اطلاعات را دارند. این برای مصرف کنندگان نیز مهم است.”

نیروهای مخالف کار

از یک طرف ، سازمان ها باید میزان انتشار کربن خود را کاهش دهند زیرا این امر به نفع محیط و جامعه است. از طرف دیگر ، آنها به طور فزاینده ای از فن آوری های گرسنه انرژی استفاده می کنند ، از جمله هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. ذخیره و محاسبه داده ها از نظر اثر کربن بسیار گران است.

“CIO می تواند به ترویج فرهنگ پایداری کمک کند و فقط با فعال بودن به عنوان یک رهبر ، ارتقا best بهترین روش ها با کارمندان خود برای مدیریت و نظارت بر دستگاه های فن آوری ، نحوه تفکر آنها درباره کار روزمره ، در مورد آن صحبت کند. [and] چگونه آنها می توانند شخصاً مشارکت کنند. “

برای نشان دادن پیشرفت ، شرکت ها به یک مبنای اساسی برای اندازه گیری احتیاج دارند که باید براساس تأثیر گروه ها و گروه ها تقسیم شود.

سارا پاپ ، کاپژمینی

سارا پاپ ، کاپژمینی

“به طور کلی دید و اندازه گیری پیشرفت فعلی کم است. اگر اندازه گیری نکنید از کجا می دانید کجا می روید؟” پاپ گفت.

CIO ها به عنوان بخشی از یک تلاش مشترک ، احتیاط دارند که از مفهوم IT پایدار در گروه های خود استفاده کنند.

چرا فناوری اطلاعات پایدار مهم است

اگر CIO ها با نحوه انتشار گازهای کربنی بخش خودشان برخورد نکنند ، بهره مندی از سازمان به طور کلی دشوار خواهد بود. براساس موسسه آموزش و تحقیقات سازمان ملل متحد ، تا سال 2019 ، 53.6 میلیون تن زباله الکترونیکی در سراسر جهان تولید می شود که 21٪ افزایش در مدت پنج سال را نشان می دهد. در گزارش اخیر Capgemini ، 89 درصد از 1000 نفر از مدیران شرکت کننده در این نظرسنجی گفته اند که سازمان های آنها کمتر از 10 درصد از سخت افزار IT خود را بازیافت می کنند.

بر اساس این گزارش ، پایداری در این مرحله بیش از آنکه یک واقعیت باشد ، یک قصد است. در حالی که 50٪ می گویند شرکتهای آنها از یک استراتژی پایداری در کل شرکت برخوردار هستند ، تنها 18٪ اهداف و اهداف کاملا مشخص دارند. حدود نیمی (49٪) گفتند که مانع اصلی دستیابی به فناوری اطلاعات پایدار ، کمبود ابزارها و استانداردها یا رتبه بندی های موجود است. 53 درصد اظهار داشتند که فاقد تجربه لازم برای استقرار پایدار فناوری اطلاعات هستند.

مشارکت مدیر اجرایی متفاوت است

Access Partnership Mackay گفت پایداری هنوز در دستور کار اکثر مدیران عامل نیست.

مکای گفت: “من در تعهدات خود طی دو سال گذشته چیزی ندیده ام که مدیران عامل خود را فعالانه در گفتگوهای پایداری تثبیت کنند.” “به نظر می رسد یک عملکرد مالی یا حتی یک عملکرد قانونی است. در واقع ، در بیشتر مکالمات ما ، به دلیل عواقب تعهدات مربوط به الزامات گزارش پایداری و معنی آنها برای شرکت ها ، با رئیس مشاور حقوقی درگیر می شویم. “

پاپ Capgemini گفت که او مشاهده کرده است افزایش در برنامه مدیران عامل ، که شامل پایداری است.

پاپ گفت: “من فکر می کنم که این واقعاً از دستور کار مدیرعامل خارج است ، زیرا در رأس آگاهی عمومی و مصرف کننده قرار دارد ، اما کمتر از یک چهارم مدیران عامل به تأثیرات مربوط به تجارت و پیوند برنامه های خود با پایداری اشاره می کنند.” .

به دلیل شهرت برند ، دلایل نظارتی و اخلاقی ، پایداری به یک مسئله فزاینده ای تبدیل خواهد شد که نمی توان آن را نادیده گرفت. در نتیجه ، مدیران عامل بیشتری باید آن را در اولویت قرار دهند ، در حالی که مدیران CIO باید در بخشهای خود و همچنین برای کل شرکت به دنبال راه هایی برای تأثیرگذاری بر پایداری باشند.

طبق آژانس بین المللی انرژی ، بیش از 95٪ کاهش انتشار CO2 در نتیجه فناوری محقق خواهد شد ، در حالی که کمتر از 5٪ به دلیل تغییرات رفتاری خواهد بود.

مطالب مرتبط:

آیا انتقال ابر راهی برای کاهش اثر کربن است؟

چگونه یک محصول بدون زباله را در سازمان خود به واقعیت تبدیل کنیم

عوامل “It” در تحول فناوری اطلاعات

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers