[ad_1]

اولین ارائه دهنده خدمات ابر بزرگ به هیئت مشاوره فنی اتحادیه تجارت جوان می پیوندد.

Google Cloud اخیراً به بنیاد FinOps پیوست و آن را به عنوان اولین ارائه دهنده اصلی خدمات ابری معرفی کرد که عضو این سازمان دو ساله شد.

بنیاد FinOps ، یک انجمن تجاری برای پیشرفت در مدیریت مالی ابر ، نیز اخیراً گزارش خود را در مورد وضعیت FinOps منتشر کرده است ، که نگاهی کوتاه به چگونگی ادامه روند تکامل این فضا دارد زیرا پزشکان نیاز به پیش بینی بودجه های ابری دارند ، مهندسان را مجبور به اقدام می کنند اقدامات و مقابله با هزینه های مشترک

تصویر: thodonal - stock.Adobe.com

تصویر: thodonal – stock.Adobe.com

بنیاد FinOps را به عنوان عملیات مالی ابر و همچنین مدیریت مالی ابر تعریف می کند تا اطمینان حاصل شود که موسسات بالاترین بازده سرمایه گذاری را در ابر عمومی دارند. یکی از اهداف اعلام شده FinOps ، ارائه شده توسط بنیاد ، بهینه سازی هزینه های شرکت ها از طریق دید بیشتر و استفاده کارآمد از استقرارهای ابری است. این در پاسخ به هزینه های متغیر مرتبط با ابر است زیرا شرکت های بیشتری به آنجا مهاجرت می کنند.

Google Cloud همچنین به هیئت مشاوره فنی بنیاد پیوسته است و به شرایط چارچوب FinOps سازمان برای صدور گواهینامه و بهترین روش ها کمک می کند. چنین صدور گواهینامه می تواند راهی برای معرفی استانداردهای محصولات ابری باشد که با اصول FinOps مطابقت داشته باشد.

JR Storment ، مدیر عامل شرکت FinOps گفت: “ما می دانستیم که افراد درگیر در این کار مدیریت هزینه ابری به روشی برای جمع شدن به عنوان یک جامعه برای گفتگو و به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها احتیاج دارند.” او پیش از تأسیس بنیاد ، Cloudability را تأسیس کرد که توسط Apptio خریداری شد.

وی می گوید ، معرفی بهترین روش های FinOps به معنای اتصال تیم های مهندسی با امور مالی و سایر بخشهای تجاری است ، تا درک منسجمی از هزینه ها و منافع مورد انتظار سرمایه گذاری در فضای ابری داشته باشد. به عنوان مثال ، یک شرکت می تواند در برخی منابع ابر گران قیمت سرمایه گذاری کند تا با سرعت و کارآیی بیشتری حرکت کند ، در حالی که به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های دیگر است ، می گوید Storment.

از زمان تأسیس ، بنیاد به بیش از 3000 عضو فعلی رسیده است. استورمنت پس از بحث و گفتگو در مورد راهكارهای كار با هم گفت: از ژوئیه سال گذشته ، بنیاد FinOps تحت نظارت بنیاد لینوكس قرار گرفت.

وی می گوید ، اکنون بنیاد FinOps می خواهد چارچوب هایی را در این فضا رمزگذاری كند و به اعضای خود راه هایی ارائه دهد كه استانداردهای صنعت را برای سرمایه گذاری ابری به CIO ارائه دهند. Storment می گوید ، Google Cloud با پیوستن به صفوف ، تجربه ساخت سیستم هایی با مقیاس بالا را دارد. وی گفت: به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی خنثی ارائه دهنده ، بنیاد FinOps برای بحث در مورد پیوستن به سایر ارائه دهندگان خدمات ابر باز است.

حضور Google Cloud در بنیاد می تواند گامی در جهت مقابله با موضوعات بیشتری باشد که ممکن است استراتژی و سرمایه گذاری ابر را تحت تأثیر قرار دهد. استورمنت گفت: “این یک قدم بزرگ برای ما بود.” “ما در فضایی که به آن پیوسته است سیستم عاملهای مدیریت ابر داریم. تاکنون ما به ابر پیوسته ایم. “

در مورد گزارش اخیر وضعیت FinOps ، استورمنت می گوید بنیاد وی چالش های بسیار روشنی را دیده است که سازمان ها هنگام مرتب سازی استراتژی سرمایه گذاری ابری خود با آن روبرو می شوند. وی گفت: “بزرگترین چیز در میان پاسخ دهندگان این بود كه:” ما می دانیم كه زباله كجاست ، اما نمی توانیم تیم های مهندسی را وادار كنیم تا در این زمینه اقدامی انجام دهند. ” استورمنت گفت ، این مشکل بدون در نظر گرفتن اندازه و بلوغ ، شرکتها را به طور جهانی تحت تأثیر قرار می دهد. “ما 10 یا 12 پاسخ دهنده داشتیم که سالانه بیش از 1 میلیارد دلار در ابرهای مختلف هزینه می کردند و همه آنها با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.”

او می گوید ، این مشکل بیشتر به تیم های مهندسی متمرکز شده است ، به ویژه که مسئولیت های آنها شامل آگاهی از هزینه ها است. استورمنت می گوید: این به دلیل توانایی روزافزون مهندسان در صرف هزینه برای استقرار منابع و توسعه زیرساخت های جدید است.

او می گوید ، چالش مهم دیگری که در این گزارش ذکر شده این است که سازمان ها باید یاد بگیرند که چگونه تیم های مهندسی ، مالی و محصولات را برای کنار آمدن با هزینه های مشترک مهاجرت و کارهای ابری جمع کنند.

استورمنت گفت ، در حالی كه بنیاد تمرکز خود را به دو برابر كردن مسیر مهندسی خود داده است ، درگیر كردن تیم های مهندسی برای اقدام به چنین نگرانی تبدیل شده است. “مردم در آنجا مشکل دارند.” بنیاد FinOps همچنین می خواهد به اعضای تیم در سازمان ها کمک کند تا همکاران خود را درک کنند و از هزینه های ابری خود استفاده کنند. “این در مورد چگونگی دریافت توصیه ها و اطلاعات به موقع به تیم ها است. مهندسان کارایی را دوست دارند ، اما همیشه هزینه و اطلاعات به موقع را برای کارآمد بودن پس نمی گیرند. “

وی می گوید سه رویكرد وجود دارد كه شركتها می توانند مهندسان را وارد عمل كنند:

  • به آنها دید بدهید ، آنها را برای موفقیت تنظیم کنید.
  • چالش های جالب جدید را گرافیکی کرده و ایجاد کنید.
  • به آنها نشان دهید چگونه می توانند سازمان را تغییر دهند و مدیریت را با اولویت ها هماهنگ كنند.

استورمنت می گوید ، چالش های مطرح شده در این گزارش نشان می دهد كه با افزایش سرمایه گذاری ابرها ، سازمان های بیشتری از یك نقطه حساس عبور می كنند ، نیاز به ادامه رشد و گسترش است. وی گفت: “این روش برای شركتهای مبتنی بر ابر به الزامی تبدیل شده است.” “مردم این مدل را جمع می کنند تا پاسخ ها را ایجاد کنند. مردم سعی می کنند بفهمند که چقدر عالی به نظر می رسد. “

مطالب مرتبط:

آیا هزینه های ابری بیش از رشد شما هستند؟

روش هایی برای کمک به CIO و CFO در محاسبه هزینه های ابر و بازده سرمایه گذاری

بنیاد FinOps نقشه راهی را برای رهبری ابر ارائه می دهد

کمربند را با هزینه های غیرضروری ابر محکم کنید

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فناوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر در Xconomy به عنوان سردبیر در نیویورک فعالیت های خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای چنین سایت هایی فعالیت کرد. مانند. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر