کشف انواع استعدادها برای ایجاد مشاغل در فناوری و امنیت سایبری

[ad_1]

زنان در پانل فناوری اطلاعات در مورد مزایای بالقوه اتخاذ رویکردهای فعالانه و فعال تر برای پر کردن رده های تیم های فنی بحث می کنند.

طی یک سری اجلاسهای زنان در فناوری اطلاعات در این هفته ، گروهی از کارشناسان “غلبه بر موانع بزرگ فناوری” را مورد بحث قرار دادند و بر چالشهای پیش روی شرکتها متمرکز شدند که شامل تقاضای روزافزون برای دسترسی ، استخدام متنوع فناوری و امنیت سایبری است.

نشین لیو ، شریک و معاون ارشد رئیس استراتژی برنامه CIO در IT Media Group ، جلسه را تنظیم کرد ، که روندها و روش هایی را که می تواند سازمان ها را بهبود بخشد بیان کرد. در این میزگرد کارا آنتوان ، سفیر رئیس رئیس زنان هلند در فناوری هلند حضور داشت. کورت جان ، مدیر ارشد امنیت سایبرس زیمنس ؛ کاترین شروین ، مدیر عامل AlixPartners ؛ و جاستین آربوکل ، مدیر ارشد فناوری در امور ثروت و بانکداری شخصی در HSBC.

تصویر: عکس های فراکتال - stock.Adobe.com

تصویر: عکس های فراکتال – stock.Adobe.com

لیو با استناد به گزارشی از صنعت ، پیشنهاد كرد كه 3.5 میلیون شغل امنیت سایبری در سراسر جهان پر نشده است. “نیازی به گفتن نیست که به طور کلی مهارت های امنیت سایبری و استعدادهای فنی کمبود دارند.” وی از شرکت کنندگان در این باره پرسید که چگونه نیاز به استعداد فناوری نیز می تواند فرصتی برای افزایش تنوع و شمول نیروی کار باشد.

جان گفت تقاضای استعداد فناوری می تواند از این آمار فراتر رود. “آن 3.5 میلیون عدد. . . این قبل از همه گیری بود. ” “اگر این تعداد حتی بیشتر نباشد تعجب نمی کنم.”

جان ادامه داد که ادامه رشد حملات سایبری نیاز به متخصصان امنیت سایبری بیشتر ، بلکه از دیدگاه های مختلف در مورد تیم ها را تأکید می کند ، به ویژه با تخیل بیشتر هکرها. وی گفت: برای ترکیب این خلاقیت و پشتکار ، تیم های امنیت سایبری باید بسیار خلاق باشند. “نشان داده شده است که تیم های متنوع عملکرد بسیار بهتری دارند و خلاقیت بیشتری دارند.”

علیرغم نیازهای ذاتی استعداد ، استخدام در طی همه گیر شدن رنج می برد ، و آنتوان گفت که این کار همچنین مانع تلاش برای پر کردن شکاف جنسیتی در نقش های سایبری می شود. وی گفت: “قبل از بحران کرونا ، تعداد حدود پنج میلیون زن را که باید در فضای IT ، ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات) و فضای مجازی از اکنون تا سال 2030 زندگی کنند ، بررسی کردیم.” “آنچه اکنون در نتیجه بحران تاج و تخت شاهد آن هستیم این است که زنان به حدود سال 1976 بازمی گردند.”

آنتوان گفت ، به سه میلیون زن دیگر علاوه بر 5 میلیون مورد تقاضا برای مشاغل فنی ، كه همچنان در حال رشد هستند ، مورد نیاز خواهد بود. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. . . اگر تجارت شما هنوز دیجیتال نشده است ، این اتفاق خواهد افتاد. ” “اکثر شرکت ها در سراسر جهان از نظر فناوری توانمند و فعال می شوند.” آنتوان گفت ، نمایندگی متنوع تر در شرکت می تواند به راه حل های متنوع تر و جامعه ای بازتابنده منجر شود.

آنتوان گفت ، جذب متخصصان متنوع تر در فن آوری برای افزودن ارزش به سازمان ها ، نیاز به در نظر گرفتن گروه های مختلف نامزدها دارد. وی گفت ، تابلوهای اجاره نیز باید متنوع شوند. “داشتن نمایندگی متنوع از نامزدهای خود و سپس داشتن مجموعه ای از مدیران استخدام که همان ظاهر و احساس را دارند ، کار خوبی برای ما نخواهد بود.”

آربکل این مفهوم آشنا را که “نرم افزار دنیا را خورده است” تکرار کرد و اکنون “هر شرکت یک شرکت نرم افزاری است” برای توصیف تغییرات کاتالیز شده توسط فناوری. وی افزود: ضرورت تنوع در این پیشرفتها به نفع سازمانها و جمعیت در هم تنیده شده است. آرباکل گفت: “در نرم افزار ، تنوع برابر با کیفیت است.” “توانایی ما در تولید محصولات عالی به طور مستقیم به توانایی ما در درک مشتریانی که از محصولات ما استفاده می کنند بستگی دارد.”

وی گفت: هیچ میانبر و پاسخ کوتاه مدت برای ارتقا diversity تنوع پایدار در فناوری وجود ندارد. ممکن است سرمایه گذاری بیشتری در جوامع مورد نیاز باشد. آرباکل گفت: “ما باید به مدارس برگردیم تا اطمینان حاصل کنیم که دختران جوان امنیت سایبری ، مهندسی نرم افزار و STEM را نوع مطلق شغلی می دانند که در آن می توانند رشد کنند و عاشق پیشرفت هستند.”

برای مطالب مرتبط ، این داستان ها را دنبال کنید:

پیمانکار فنی مناسب برای هدایت تلاشهای متنوع و گوناگون

آیا هوش مصنوعی می تواند به افزایش تنوع در فناوری اطلاعات کمک کند؟

چگونه یادگیری ماشینی بر تنوع و فراگیری تأثیر می گذارد

آینده شغل: با چابکی ، تنوع ، انعطاف پذیری بهتر مدیریت می شود

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers