کنکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

اخطار! این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

کانکس فروشگاهی

کانکس یکی از تجهیزات فلزی و ساختمانی است، که در موارد بسیاری می توان از آن استفاده کرد. یکی از کاربردهای استفاده از آن جهت خرید و فروش کانکس فروشگاهی دست دوم می باشد. کانکس فروشگاهی قیمت کمتری نسبت به کانکس نو دارد. از آنجا که کسانی که کانکس نو را خریداری می کنند، پس از رفع نیاز خود کانکس خود را به عنوان کانکس دست دوم می فروشند. کانکس فروشگاهی یکی از پرطرفدارترین کانکس ها می باشد. کانکس فروشگاهی امکان تاسیس یک فروشگاه با قیمت مناسب را فراهم می کند و شخص را از دغدغه ای مانند رهن و اجاره بها دور می کند. کانکس فروشگاهی معمولاً مانند یک سوپر مارکت کوچک در محیط های شهری عمل می کند، و نیاز شهروندان را برطرف می‌کنند.    این نوع سازه از نوع کانکس کامپوزیتی به شکل یک دکه یا کیوسک مغازه‌ای بوده، که مناسب برای فضاهای شهری، پارک، شهربازی و… می باشد.

کانکس فروشگاهی دست دوم

کانکس دست دوم یا کارکرده معمولاً توسط پیمانکاران با هزینه کم، خریداری می شود. برای خرید کانکس دست دوم ازمتخصصان  ما در این زمینه راهنمایی و مشاوره بگیرید، در ادامه مقاله در مورد کانکس دست دوم بیشتر صحبت خواهیم کرد. کانکس فروشگاهی دست دوم از نظر ظاهرمی توان به سه قسمت تقسیم بندی کرد. کانکس فروشگاهی با نمای کامپوزیت که پرفروش ترین نوع کانکس می باشد. کانکس فروشگاهی با نمای سایدینگ نوع دیگر کانکس دست دوم می باشد، که به علت مخفی بودن پیچ ها در ظاهر کانکس، زیبایی خاصی  به آن می دهد. کانکس فروشگاهی با نمای سمنت برد یا فایبر سمنت آخرین دسته از این گروه می باشد، که نمای بیرون آن از ورق های سیمانی با الیاف فایبر ساخته می شود، و به صورت پیچی به بدنه اسکلتی کانکس فروشگاهی نصب می شود.

 

نحوه خرید کانکس فروشگاهی دست دوم

نحوه خرید کانکس فروشگاهی دست دوم

 اگر شما قصد خرید کانکس فروشگاهی را دارید به صورت زیرعمل کنید:

·         چنانچه از طرح های موجود در وب سایت، مورد تایید شما قرار گرفت،  با مشاوران ما تماس بگیرید و طرح دلخواه خود را گزارش دهید. در آن صورت همکاران ما از قیمت و زمان ساخت آن را اعلام می‌کنند.

·         چنانچه طرح اختصاصی دارید، ابتدا نیاز و شرایط سازه خود را به مشاوران ما بگویید تا آنها طرح مورد نظر شما را طراحی کنند، پس از پایان طرح  زمان ساخت و هزینه آخر را به شما ابلاغ می کنند.

قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس دست دوم به عواملی بستگی دارد مانند سالم بودن کانکس، سال تولید وامکانات موجود در آن، در واقع با نگاه کردن به سال ساخت کانکس و شرایط آن معمولاً تا ۴۰ درصد کاهش قیمت دارد. اما در مواردی نیاز به تعمیرات و تغییرات اساسی دارد که در نتیجه هزینه تمام شده افزایش پیدا می کند. که در بعضی مواقع صرف به خرید کانکس نو می باشد. یکی از موارد دیگر در کانکس دست دوم این می باشد که تمام ابعاد کانکس مورد نیاز درهمان لحظه موجود نیست و باید به جای خرید کانکس دست دوم از کانکس نو استفاده کرد، ولی برای اینکه ابعاد مورد نظر خود را پیدا کنید، نیاز به صبراست، تا کانکس با ابعاد مورد نظر برای شما پیدا شود. تنوع کانکس دست دوم در کانکس ویلایی معمولاً کم بوده ولی درکانکس های کارگری، فروشگاهی و نگهبانی زیاد است.

موارد استفاده از کانکس فروشگاهی دست دوم

استفاده از کانکس دست دوم در خیابان سطح شهر به عنوان کانکس گل فروشی، کانکس فست فود، کانکس فروش غذا، کانکس روزنامه فروشی، کانکس مطبوعات به عنوان غرفه، بازیافت، شهرداری در تمام مناطق تهران و شهرستان به عنوان کانکس خواربار فروشی، مغازه وسوپرمارکت می توان استفاده کرد.

مزایا و معایب کانکس دست دوم نسبت به نو

مزایا و معایب کانکس دست دوم نسبت به نو

·         صرفه جویی در هزینه

·         سرعت در تحویل برای زمانی که می خواهید سریع کار را انجام بدهید

 معایب

·         میزان سلامت فیزیکی کانکس دست دوم قابل اندازه گیری دقیق نیست و نیاز به کارشناسی دارد.

·          عدم وجود داشتن همه نوع کاربری و یا ابعاد موردنظراست.

·          هزینه تعمیرات در بعضی مواقع در کانکس دست دوم با هزینه خرید کانکس نو برابری می کند.

·          عدم وجود بعضی مصالح خاص در تغییر در کانکس دست دوم

خلاصه

سخن آخر این می باشد که در خرید کانکس دست دوم به نکات زیر توجه فرمایید. هنگام خرید از سلامت و مقاومت سازه اطمینان حاصل فرمایید و با دقت در جزئیات کانکس مثل سیستم کابل کشی، سال ساخت و شکستگی های موجود  درکانکس، میزان زنگ زدگی، ریختگی رنگ کانکس، اصالت سازنده آن را در نظر بگیرید.

در این مقاله درباره کانکس فروشگاهی مطالبی را مطرح کردیم و درباره یکی از انواع آن که همان کانکس دست دوم است صحبت کردیم. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما به نشانی مقابل مراجعه کنید:

conexe.ir

 

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers