آیا ماشین خود را در پارکینگ رها کرده و بدون آن به ادامه روز خود خواهید پرداخت؟ بسته به سیاست شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه کدهای تخفیف و تعمیر باشید، اما ممکن است هزینه آن کمتر از جایگزینی آیفون باشد. با سرویس تعمیرت موبایل کمک میتوانید تعمیر برد آیفون 7 اپل را با صرف کمترین هزینه ممکن و ضمانت بهترین کیفیت انجام دهید. همانطور که در ابتدای متن توضیح داده شد؛ با مراجعه به قسمت باتری در بخش تنظیمات گوشی آیفون خود میتوانید سلامت باتری اپل را بررسی کرد. در کل برای استفاده از گارانتی باید به رفتار و تجربه ی فرد نگاه کرد یعنی فرد خریدار باید توجه کند که آیا گارانتی برای گوشی خود نیاز دارد یا خیر. فراموش نکنید که هیچوقت نباید برای تعمیر آیفون خود در شرایط این چنینی دستگاه را به دست هر تعمیرکاری بسپارید. اما در برخی شرایط دیگر دیده شده که باتری، فلت پاور و شارژر و غیره هم عامل بروز مشکل در دستگاه بودهاند.

گارانتی گوشین ایفون
اخیرا هم برخی موبایلها با گارانتی اینترنشنال یا تحت پوشش شرکتهای بیمه فروخته میشوند که به گفته مقامات صنفی، هر دوی اینها خلاف و غیرقانونی است و خریداران نباید به آنها اعتماد کنند. این روزها مسئله بیمه گوشی های موبایل بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن توصیه میکنیم به مطالعه دو مقاله “بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ شما حتی میتوانید رایج ترین مشکلات و تعمیرات آیفون های اپل را هم در مرکز موبایل کمک با ضمانت تعمیر نمایید و بدین ترتیب خیالتان از بابت کیفیت تعمیری که روی دستگاه انجام شده راحت باشد.

در این حالت پروسه دانلود آغاز میشود. بنابراین خیال شما از بابت تعمیری که قرار است روی آیفونتان انجام شود راحت خواهد بود. پس از اینکه بررسی های لازم توسط نرم افزار انجام گیرد، جدیدترین نسخه سیستم عامل iOS و فریم ویری که برای آیفونتان منتشر شده مشخص میشود. یعنی آسیب دیدن یا بروز اختلال در عملکرد یک قطعه سخت افزاری منجر به خاموش شدن خودکار صفحه نمایش گوشی شما میشود. قطعه معیوب آن باید در این مرحله شناسایی و در صورت امکان تعمیر یا تعویض گردد. به احتمال زیاد مشکل ترک خوردگی نمایشگر، فقط با تعویض پنل قابل حل است. به احتمال بسیار بالا پس از ریستارت گوشی مشکل خاموش یا سیاه شدن صفحه نمایش دستگاه برطرف میشود. در این حالت پروسه دانلود آغاز میشود. کمی منتظر بمانید یا اطلاعات مورد نیاز توسط برنامه دانلود شوند.

این برنامه شامل نسخه های سازگار با مک بوک و کامپیوترهای ویندوزی میشود. در اغلب موارد وقتی مشکل خاموش شدن خودکار صفحه نمایش آیفون به وجود میآید، مشکل از جانب ال سی دی موبایل است و با تعویض LCD مشکل برطرف میشود. بعد از تکمیل دانلود، گزینهای تحت عنوان “Start to Fix” نمایان میشود. به هیچ عنوان برای رفع مشکل سیاه شدن صفحه آیفون خود به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید و دستگاه را به دست وی نسپارید. چیزی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است زمان تحویل گوشی می باشد و ممکن است بیش از هفته ها به دست شما نرسد. همانطور که مشاهده کردید در این مطلب در مورد مشکل خاموش یا سیاه شدن صفحه آیفون ها صحبت کردیم و راه حل هایی را برای رفع این مسئله عنوان داشتیم. البته ما مرجع رسمی نیستیم و نمیتوانیم صحت و درستی یک مطلب را مشخص کنیم.

گارانتی رسمی اپل در ایران
برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از تعمیرات گوشی اپل فونات ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر