یافتن تعادل مناسب بین کارگران فناوری اطلاعات در محل و خانه

[ad_1]

برخی از کارمندان IT نمی خواهند به دفتر برگردند ، در حالی که برخی دیگر مشتاق بازگشت هستند. در اینجا چگونگی برنامه ریزی رهبران فناوری اطلاعات برای ایجاد نیروی کار تقسیم شده در محل کار پس از همه گیری همه گیر برنامه ریزی شده است.

تصویر: لی پراتر - stock.adobe.com

تصویر: لی پراتر – stock.adobe.com

پس از بیش از یک سال ترس و اضطراب ، در جبهه COVID-19 اوضاع روشن تر به نظر می رسد. همانطور که دنیا شروع به برگشت به نوعی عادی می کند ، وقت آن است که برنامه ریزی را شروع کنیم. در بالای لیست مدیران IT نحوه و مکان کار تیم های آنها مشخص شده است که اکنون مشاغل سنتی به تدریج به یک محیط امن تبدیل می شوند.

پیتر وانیپرن ، شریک مدیر شرکت مشاور فناوری اطلاعات PWV Consultants ، گفت: احتمالاً افراد زیادی هستند که نمی خواهند به کار خود برگردند و این همیشه به دلیل نگرانی از COVID-19 نخواهد بود. وی توضیح داد: “برخی از افراد آزادی انعطاف پذیری را یافته اند و دریافتند كه كار از راه دور با زندگی آنها مناسب تر است.”

پیتر ونلپرن ، مشاوران PWV

پیتر ونلپرن ، مشاوران PWV

جان آناند ، مدیر تحقیقات ، زیرساخت ها و عملیات ، در گروه تحقیقات فناوری Info-Tech ، یک شرکت تحقیقات بازار IT ، گفت: IT ثابت کرده است که به طور کلی ، بسیاری از جنبه های کار را می توان از دفتر جدا کرد. وی گفت: “تفاوت بین کارگر از خانه و مزرعه دیگر مسئله دسترسی محدود ، هزینه های بیش از حد یا سطوح به سختی قابل دستیابی به بهره وری و شاخص های عملکرد نیست.” “فناوری اطلاعات به مشاغل این امکان را داده است تا تعادلی را در زمین و خانه پیدا کنند که به دلایل تجاری کار کند ، نه به دلایل زیرساختی.”

اکنون برنامه ریزی را شروع کنید

رهبران فناوری اطلاعات باید اکنون با بازگشت به گزینه های کار / برنامه ها ، به طور مداوم با بررسی و تنظیم استراتژی های خود ، همزمان با تکامل شرایط محلی ، شروع به بررسی آن کنند. جنیفر شوستر ، مدیر شرکت ارتباطات سگال بنز گفت: “بسیاری از سازمان هایی که من با آنها کار می کنم بیشتر کارمندان قصد داشتند که بهار امسال به کار خود برگردند.” شرکت های دیگر در حال بررسی به تعویق انداختن بازگشت به کار در محل کار و / یا برنامه ریزی برای ادامه کار از راه دور دائمی حداقل برای بخشی از نیروی کار خود هستند.

جنیفر شوستر ، سگال بنز

جنیفر شوستر ، سگال بنز

در هر دو مورد ، قبل از بازگشت کارمندان به دفتر ، برنامه نهایی باید تدوین شود. VanIperen گفت: “همچنین باید درک شود که احتمالاً لازم است تنظیمات انجام شود. وی افزود: “هیچ کس نمی تواند آینده را پیش بینی کند ، بنابراین داشتن یک برنامه پشتیبان مهم است.” فاکتورهای کلیدی که هنگام تهیه یک برنامه باید در نظر گرفته شود شامل وظایف IT است که باید در نظر گرفته شوند ، کدام کارها را می توان از راه دور انجام داد ، چه تعداد کارمند می تواند در هر زمان در دفتر باشد و وضعیت پروژه های در دست اجرا.

سارا پوپ ، رهبر فناوری آینده در Capgemini Invent ، یک شرکت مشاور فناوری اطلاعات ، گفت که سلامت و ایمنی کارکنان باید همیشه در درجه اول قرار گیرند. عوامل دیگری که باید در نظر گرفته شود شامل امنیت کارمندان و اطلاعات هستند. “روندهای جدید کارفرمایان شامل پیکربندی مجدد فضای اداری فیزیکی به [not only] ابتدا استانداردهای بهداشت و ایمنی را رعایت کنیم ، اما برای بهبود همکاری و تبدیل دفاتر به مکانی برای ملاقات ، نه فقط یک شغل ، “وی افزود.

سریع و واضح ارتباط برقرار کنید

رهبران فناوری اطلاعات هنگام برقراری ارتباط با تیم های خود در مورد سیاست های محل کار باید فعال و شفاف باشند. پاپ توضیح داد: “درک نیازهای کارمندان و برقراری یک گفتگوی روشن و سازگار با آنها در مورد آینده محل کار و انتظارات از کارکنان بسیار مهم است.”

سارا پاپ ، مخترع Capgemini

سارا پاپ ، مخترع Capgemini

بهترین کار این است که با کارگران برگشته بنشینید و در مورد چگونگی بازگشت آنها به دفتر و در عین حال انعطاف پذیری مورد نظر خود بحث کنید. VanIperen گفت: “احتمالاً هر کارمند باید مورد به مورد پردازش شود.” وی افزود: “صاحبان مشاغل از انجام نظرسنجی ها با كارمندان بهره خواهند برد تا بدانند كه آنها ترجیح می دهند ، تا مشكلات زودتر برطرف شود.”

تمام تغییرات در شرایط کار باید توسط مدیران خطی آنها به کارمندان اعلام شود. آناند گفت: اطلاع دادن به یک کارمند در مورد شرایط کار آینده او باید مکالمه ای بین کارمند و او یا مدیر او باشد. وی گفت: “ارتباطات باید از قبل با منابع انسانی و مدیریت ارشد توسعه یابد.”

همچنین مهم است که به اعضای تیم خود گوش دهید و با آنها کار کنید تا راه هایی پیدا کنید تا انعطاف پذیری لازم را برای آنها فراهم کند. پاپ توصیه کرد: “مهم است که کارگران هم در خانه و هم در دفتر کار احساس اشتغال و قدرت کنند.” “این به معنای متفاوت اندیشیدن درباره دفتر است ، دادن آنچه كه كارمندان برای كار در خارج از آن به كارمندان نیاز دارند و ایجاد فرهنگ فناوری اطلاعات كه هم دنیای دیجیتال و هم فیزیك را درگیر خود می كند.”

بیرون بردن

با نگاه به جلو ، محتمل ترین سناریو برای بسیاری از سازمان های فناوری اطلاعات ترکیبی از تیم های راه دور / اداری از راه دور ، محلی و هیبریدی خواهد بود. وان ایپرن گفت: “عاقلانه است كه ببینیم مردم قبل از تعیین كاركنان به گروه های مختلف به كجا صف می بندند.” “افرادی هستند که نمی خواهند از راه دور کار کنند یا نمی خواهند هر روز در محل کار کنند.”

مطالب مرتبط:

از راه دور آینده کار را تغییر می دهد

CIO ها برای آینده پس از همه گیری با تصمیمات کاری از راه دور روبرو هستند

8 از تجربه خانه کار کنید که سال گذشته انتظار نداشتیم

جان ادواردز یک روزنامه نگار کهنه کار فناوری تجارت است. کارهای وی در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست و نشریات تجاری و فناوری متعددی از جمله Computerworld ، CFO Magazine ، IBM Data Management Magazine ، RFID Journal و Electronic … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers