پروژه نارنجستان 1

پروژه نارنجستان در کوهک بلوار علوم و فنون قرار گرفته است که دارای وضعیت دسترسی مناسبی به مراکز مهم است. مهندسین مشاورین طرح آتیه کار نظارت بر این پروژه را بر عهده دارند که تاکنون سابقه و رزومه خوبی را از خود برجای گذاشته اند.

نحوه پرداخت اقساط پروژه نارنجستان 1

واحدهای احداث شده در این پروژه در چند متراژ 101 متری، 137 متری و همچنین 150 متری طراحی شده اند که برای هر کدام از متراژ ها مبلغ مشخصی به عنوان پیش قسط تعیین شده است. برای واحدهای 101 متری از این پروژه 550 میلیون تومان قسط اولیه و سپس 50 میلیون تومان برای هر دو ماه یکبار تعیین شده است.

واحدهای بزرگتر دارای مبلغ پیش قسط بیشتری هستند، برای مثال برای یک واحد 137 متری مبلغ 650 میلیون تومان و همچنین 68 میلیون برای قسط های دو ماهه باید توسط خریدار پرداخت شود. مبلغ 730میلیون تومان به همراه اقساط دو ماهه 76 میلیون تومان نیز برای واحدهای 150 متری پیش بینی شده است که اگر آن را به موقع پرداخت کنید می توانید صاحب امتیاز بیشتری برای انتخاب واحد خود شوید.

پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2 در کوهک بلوار علوم و فنون کوچه راهبر آغاز به کار کرده که تاکنون پیشرفت قابل توجهی نیز داشته است. امکانات مناسبی برای این برج در نظر گرفته شده که از این امکانات می توان به محوطه بازی مناسب برای کودکان و نوجوان، نورپردازی عالی، درب های ضد سرقت برای هر واحد و همچنین سیستم اطفاء حریق اشاره کرد.

متراژ واحدهای احداثی در پروژه نارنجستان 2

تعاونی مسکن آکام در سال 97 اقدام به ساخت پروژه نارنجستان 2، در 2 برج مجزا کرده است. هر برج از این پروژه دارای 14 طبقه بوده که در هر طبقه آن 4 واحد مسکونی در نظر گرفته شده است. در این پروژه تمامی مراحل اسکلت بندی و سفت کاری به اتمام رسیده و اکنون در مرحله نازک کاری می باشد. موعد تحویل این پروژه در کوهک را پایان سال 1400 اعلام کرده اند.

بررسی وضعیت پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3 از پروژه های فعال با طراحی و زیبایی خاص در اختیار سرمایه گذاران قرار گرفته می شود. با توجه به متراژ بالای این واحد ها پیش خرید آن ها برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است. واحدهای 3 خوابه 144 متری از ویژگی های خاص برج نارنجستان است که اکنون در مرحله فوندانسیون می باشد و قرار است در 3 سال آینده به مشتری تحویل داده شود.

پروژه نارنجستان4

آخرین پروژه از مجموعه پروژه های نارنجستان، پروژه نارنجستان 4 است که توسط تعاونی ابنیه آکام در حال احداث می باشد. متراژ واحدهای در نظر گرفته شده برای این پروژه 70، 80، 93، 104، 114، 130 و 144 متری بوده که در هر طبقه از برج های 14 طبقه، تمامی متراژها طراحی شده اند.

بررسی وضعیت واریزی واحدهای پروژه نارنجستان 4

واریزی اولیه برای واحدهای احداثی در پروژه نارنجستان 4 بر حسب متراژ واحد در نظر گرفته شده است. برای مثال به منظور خرید واحدهای 70 متری که کمترین متراژ را دارند، مبلغ 333 میلیون تومان و برای پیش خرید بزرگترین واحد که 144 متری می باشد، مبلغ 686 میلیون تومان را باید به حساب تعاونی واریز کرد.

منبع: https://www.eranico.com/fa/content/134777

 

 

ایندکسر