[ad_1]

اخبار فنی هرگز نمی خوابد ، اما ممکن است امسال یکی دو داستان بزرگ را از دست داده باشید (زیرا فراموش کرده اید!) زیرا کار در خانه واقعاً باعث حواس پرتی می شود.

قبلی

1 از 11

بعدی

تصویر: Pixabay

تصویر: Pixabay

هی تو. بله تو. حدس بزنید در سال 2020 چه اتفاقی افتاده است؟ دانستن. بیماری همه گیر COVID-19 ، محاصره و چند پوند اضافی <зеване>اما خبر هرگز نمی خوابد.

در حالی که کنفرانس ویدیویی نیمه لباس ، چرت زدن ، پخش جریانی از Netflix یا یادگیری نحوه کار از خانه در میان کاکوفونی و حواس پرتی های مداوم است ، ممکن است شما یک یا چند داستان فناوری را از دست داده باشید که احتمالاً در سال 2021 ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. . یا شاید با چرخه ثابت عناوین جیغ ، پیشرفت بزرگ را فراموش کرده باشید.

خبر بد این است که 2021 تقریباً شبیه سال 2020 خواهد بود ، زیرا ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر هستیم. خبر خوب این است که ما خیلی سریع یاد گرفتیم. برخی از سازمان ها بسیار جدی در مورد آینده می اندیشند و کارهای جالبی را برنامه ریزی می کنند یا در حال انجام هستند.

بنشینید ، دست و پنجه نرم کنید و از سفر لذت ببرید.

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. او در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر