[ad_1]

در حالی که بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات علاقه مند به یادگیری چیزهای جدید هستند ، رهبران فناوری اطلاعات و سازمان های آنها برای تسهیل انتقال روان به ابر باید چند کار انجام دهند.

قبلی

1 از 11

مورد بعدی

تصویر: Pixabay

تصویر: Pixabay

سازمان ها همچنان به ذخیره سازی بیشتر ، محاسبات و برنامه های بیشتر به ابر منتقل می شوند. با این حال ، برای موفقیت ، آنها به مهارت ها و فرایندهای مناسب نیاز دارند.

Neeta Jain ، مدیر ارشد فنی ویبرنت گفت: “من در دنیای IT سنتی بزرگ شدم. در آن زمان اوضاع ساده بود. اگر چند فناوری می دانستید ، واقعاً می توانستید تغییری ایجاد کنید ، اما در فضای ابری ارتباط بسیار بیشتری بین فن آوری های مختلف و گزینه های بیشتری وجود دارد.” سلامتی. “پیچیدگی بسیار دشوار است ، بنابراین منحنی یادگیری بالاتر از گذشته است.”

جین و دیگران برای این ویژگی مصاحبه کردند که فناوری اطلاعات سنتی و ابر مشترکات زیادی دارند ، زیرا حتی در فضای ابری نیز شرکت ها به سیستم ها ، شبکه ها ، داده ها و تخصص نیاز دارند. فقط کمتر از زمانی که همه چیز در یک مرکز داده محلی بود ، به مراجع کمتری برای مدیریت و نگهداری زیرساخت ها نیاز است.

با این حال ، وابستگی بیشتر امروز به ابر همیشه با ترکیب صحیح مهارت های درون سازمانی همراه نیست. در نتیجه ، برخی از شرکت ها راه سختی را در مورد نحوه بهینه سازی استفاده از سرویس های ابری و هزینه های مربوط به آن یاد گرفته اند. محافظت از ابر نیز یک مسئله است.

اغلب اوقات ، وقتی سازمان ها به ابر مهاجرت می کنند ، تصور می کنند که برای این کار باید تمام استعدادهای جدید را در ابر استخدام کنند. با این حال ، استعدادهای موجود می توانند برای پر کردن شکاف ها ارتقا یابند. با توجه به این نکته ، بسیاری از شرکت ها آموزش های داخلی را ارائه می دهند یا هزینه برنامه های شخص ثالث یا شخص ثالث را پرداخت می کنند. با این حال ، برنامه ها و فن آوری های آموزشی باید توسط فرایندهای به روز شده ای که مطابقت بیشتری با انتقال شرکت به معماری ابر اول دارند ، پشتیبانی شوند.

دیو اندرسون ، مدیر فناوری گفت: “شما به پرسنل موجود خود نیاز دارید ، بنابراین مطمئن شوید كه آنها آموزش های لازم را می بینند. قسمت دوم مربوط به اعتماد یا خودمختاری است. شما باید اعتماد داشته باشید كه این مهندسان آموزش دیده كار درستی انجام خواهند داد.” در شرکت بیمه متقابل لیبرتی. “ما [also put] حصارهای موجود در سایت تا مهندسان ما بتوانند همه چیز را امتحان کنند و به روشی ایمن آزمایش کنند. “

در حالی که بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات دوست دارند چیزهای جدیدی یاد بگیرند ، سازمان ها برای تسهیل انتقال روان به ابر باید چند کار انجام دهند. در اینجا چند نکته وجود دارد.

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد اطلاعات هوشمند. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

مورد بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر