[ad_1]

اگر فکر می کنید آنچه اکنون با هوش مصنوعی و یادگیری ماشین اتفاق می افتد جالب است ، فقط صبر کنید.

قبلی

1 از 11

مورد بعدی

اعتبار: ipopba از طریق Adobe Stock

اعتبار: ipopba از طریق Adobe Stock

هوش مصنوعی در حال حاضر در دستور کار مدیرعامل قرار دارد. اگرچه این موضوع مطمئناً جدید نیست ، اما مدیران عامل آموخته اند كه ایده هوش مصنوعی بسیار ساده تر از كاربرد م itsثر آن است. برای رسیدن به آنجا ، شرکتها به جای اینکه فقط هوش مصنوعی را برای هوش مصنوعی پیاده سازی کنند و امیدوار باشند که بعداً می تواند ارزش افزوده داشته باشد ، باید اهداف تجاری خود را شروع کنند و سپس از هوش مصنوعی در راههای دستیابی به این اهداف استفاده کنند.

در همین حال ، نگرش های مدیرعامل برای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین یا ML (زیرمجموعه ای از تکنیک های هوش مصنوعی) از نظر تداخل دیجیتال در حال تغییر است. در ابتدا ، این در مورد درک کارهایی بود که ویرانگرهای دیجیتال انجام می دهند و چگونه آنها را انجام می دهند. اکنون آنها شروع به درک این نکته کرده اند که باید با توجه به شرایط خود ارزش آفرینی کنند. این بدان معنا نیست که آنها از برخی از شتاب دهنده هایی که غول های دیجیتال آزادانه در دسترس قرار داده اند استفاده نخواهند کرد. با این حال ، استراتژی منحصر به فرد من در نهایت یک پیشنهاد خطرناک است.

آرناب چاکرابورتی ، مدیرعامل جهانی ، ضمیمه گزارش اطلاعات آمریکای شمالی در شرکت مشاوره چند ملیتی Accenture ، گفت: “اولویت اصلی مدیران عامل شرکت های پیشرو کشف مجدد آینده شرکت های AI مبتنی بر داده آنها است.” “این در مورد باز کردن قفل ارزش با هوش مصنوعی است که با بررسی چگونگی بهینه سازی تجارت موجود شما ، اعم از فروش و بازاریابی ، زنجیره تامین ، امور مالی ، منابع انسانی ، همه این ویژگی ها”

جای تعجب نیست که هوش مصنوعی در دستور کار CIO ها نیز هست. در حقیقت ، اخیراً شرکت خدمات حرفه ای جهانی Genpact گزارشی با هم اندیشی IT Mloo Sloan منتشر کرده است که در آن 48٪ از 500 مدیرعامل مورد بررسی ، AI را در اولویت اول سرمایه گذاری خود قرار داده اند.

“CIO ها می گویند ما باید در این زمینه سرمایه گذاری کنیم. س isال این است که چرا اکنون؟” Sanjay Srivastava ، مدیر ارشد دیجیتال در شرکت خدمات حرفه ای جهانی Genpact گفت. “سه اتفاق رخ داد: این فناوری بسیار خوب شد ؛ بسیار در دسترس قرار گرفت ؛ نیازها افزایش یافت.”

در اینجا 10 روند مشاهده AI و ML آورده شده است.

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و وب سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times تا واحد اطلاعات اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

مورد بعدی

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر