[ad_1]

به گفته تحلیلگران شرکت هایی مانند گارتنر ، IDC و فارستر ، رویدادهای چشمگیر سال 2020 احتمالاً سال آینده تیم های فناوری اطلاعات شرکت ها را شکل می دهد.

قبلی

1 از 11

بعدی

تصویر: Pixabay

تصویر: Pixabay

سال 2020 سالی بود بر خلاف سالهای دیگر.

دوازده ماه پیش ، هنگامی که تحلیلگران و متخصصان صنعت فناوری پیش بینی های سالانه خود را انجام می دادند ، آنها بر چگونگی احتمال تغییر فناوری در محاسبات ابری ، هوش مصنوعی و رباتیک تأکید داشتند. آنها پیش بینی می کنند که تقاضا برای کارگران فنی بیش از میزان عرضه ادامه خواهد داشت ، علم داده همچنان مهم خواهد بود و تحول دیجیتال تعیین خواهد کرد که کدام شرکتها موفق بوده اند و کدام شرکتها موفق نیستند.

آنها پیش بینی نکردند که همه گیری جهانی تقریباً همه جنبه های کاری و زندگی شخصی ما را کاملاً تغییر خواهد داد.

همانطور که زمان آن فرا می رسد که حدس بزنیم سال جدید چه چیزی به ارمغان می آورد ، همه آنقدر به محیط عدم اطمینان مداوم عادت کرده اند که تلاش برای پیش بینی های فناوری تقریباً مضحک به نظر می رسد.

از طرف دیگر ، کاملاً مطمئن به نظر می رسد که ویروس کرونا و پیامدهای آن تا سال 2021 و بعد از آن نیز پیامدهایی خواهد داشت.

در حالی که پیش بینی های لازم برای سال 2021 را انجام می دهند ، بیشتر تحلیل گران در صنعت بر راه هایی تأثیر می گذارند که احتمالاً حوادث سال 2020 در آینده قابل پیش بینی تأثیر می گذارد. واضح است که همه گیری و رکود اقتصادی ناشی از آن بر همه مشاغل جهان تأثیر گذاشته است. و این واقعیت که مردم وقت بسیار بیشتری را در خانه های خود می گذرانند ، اهمیت فناوری را بیش از گذشته کرده است. بنابراین روشن است که شغلی که بتواند به بهترین وجه از فرصت های ارائه شده توسط این وابستگی جدید به فناوری استفاده کند – و از پس چالش های خود برآید – به احتمال زیاد در دنیای کاملاً متفاوت امروز موفق خواهد شد.

با توجه به این نکته ، اسلایدهای زیر 10 روند را برجسته می کند که تحلیلگران شرکت هایی مانند گارتنر ، IDC و فارستر می گویند احتمالاً نقش عمده ای در IT شرکت ها در سال 2021 دارند.

سینتیا هاروی نویسنده و سردبیر مستقلی در منطقه دیترویت است. بیش از پانزده سال است که صنعت فناوری را تحت پوشش قرار داده است. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر