[ad_1]

برای اولین بار در دهه های گذشته ، حقوق در IT کاهش می یابد – مگر اینکه این مهارت ها را به شدت تقاضا کنید.

قبلی

1 از 11

مورد بعدی

تصویر: Pixabay

تصویر: Pixabay

آشفتگی در سال 2020 تأثیر زیادی بر بازار کار فناوری اطلاعات گذاشت. در نتیجه ، بسیاری از تکنسین ها تعجب می کنند که آیا مهارت های مناسبی برای محیط فعلی دارند؟

مجمع جهانی اقتصاد پیشنهاد می کند که ممکن است نگران باشند. این سازمان تغییر عظیمی در نیروی کار را پیش بینی کرده است ، اگر 50 درصد از کل کارگران اگر می خواهند در بازار کار همچنان رقابتی داشته باشند ، تا سال 2025 به مهارت های جدیدی نیاز دارند.

در عین حال ، رقابت برای مشاغل موجود به شدت فزاینده است. شرکت کارمند Robert Half Technology در راهنمای حقوق و دستمزد فناوری خود در سال 2021 خاطرنشان می کند که همه گیری ، میزان عرضه متقاضیان شغل IT را افزایش داده است. در این بیانیه آمده است: “بیکاری بیشتر و بهبود مهارت های نیروی کار به دلیل تسریع تحول دیجیتال ، شمار داوطلبان فناوری اطلاعات را گسترش می دهد.” “این امر با پذیرش روزافزون شرایط کار از راه دور توسط مشاغل ، بیشتر گسترش یافته است. این به کارفرمایان این امکان را می دهد تا از یک منطقه جغرافیایی گسترده تر ، به طور بالقوه از هرجای دنیا ، متخصصان فناوری را استخدام کنند.”

همانطور که حتی با ابتدایی ترین درک اقتصادی نیز ممکن است فرض شود ، این عرضه بیش از حد تأثیر منفی بر حقوق IT داشته است. به گفته شرکت تحقیقاتی Foote Partners ، “41 درصد از موقعیت های پرداخت شده در نظرسنجی حقوق ما برای متخصصان فناوری اطلاعات در 12 ماه گذشته کاهش یافته است (در مقایسه با استفاده از متوسط ​​حقوق در کشور)” این اولین باری بود که محققان این نوع کاهش را مشاهده می کردند دستمزد در 26 سالی که گزارش منتشر شده است ، بنابراین این امر به وضوح نتیجه تغییر شرایط ناشی از همه گیری است.

اما همه اخبار بد نیستند. کارشناسان می گویند متخصصان فناوری اطلاعات با مهارت های مناسب همچنان تقاضای زیاد و افزایش بالقوه حقوق را مشاهده خواهند کرد. نمایش پرده ای زیر 10 مهارت IT را که کارفرمایان در سال 2021 و بعد از آن به دنبال آن هستند برجسته می کند.

سینتیا هاروی نویسنده و سردبیر مستقلی در منطقه دیترویت است. بیش از پانزده سال است که صنعت فناوری را تحت پوشش قرار داده است. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

مورد بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر