10 موردی که ابتکار عمل AI شما باید موفق شود

[ad_1]

در رقابت برای پیاده سازی هوش مصنوعی ، برخی از شرکت ها ممکن است جزئیات مهمی را که می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست باشد ، نادیده بگیرند.

قبلی

1 از 11

مورد بعدی

اعتبار: Gorodenkoff از طریق Adobe Stock

اعتبار: Gorodenkoff از طریق Adobe Stock

سرعت برای عملکرد در نبرد برای برتری رقابتی است. با این حال ، سرعت اجرای آن توسط برخی از سازمانها مختل می شود ، زیرا ابتکار عمل آنها فاقد پایه محکم است.

اسکات زولدی ، تحلیلگر ارشد در ارائه دهنده بستر تصمیم گیری FICO ، گفت: “مردم فقط می خواهند مشکلات هوش مصنوعی را به دلیل هوش مصنوعی حل کنند ، نه به این دلیل که بهترین راه حل است.” “این باید سوپ آجیل باشد. چگونه می خواهیم هوش مصنوعی را از منظر مدیریت شده توسعه دهیم تا یک فرایند حاکمیتی داشته باشیم که درباره داده ها ، معیارهای موفقیت و خطرات هم از نظر یک پروژه و هم از نظر اخلاقی صحبت کند؟”

برخی از ابتکارات هوش مصنوعی متزلزل می شوند زیرا تفکر وارد شده به آنها ناکافی است. مثلا:

  • ابتکار هوش مصنوعی جدا از استراتژی تجارت ایجاد شده است ، بنابراین نمی تواند تأثیر استراتژیکی داشته باشد.
  • معیارهای موفقیت بسیار گسترده هستند ، زیرا شامل شاخص موفقیت نمی شوند (به عنوان مثال “ما می خواهیم بیشتر رقابت کنیم” ، در مقابل “ما می خواهیم تقلب را 15٪ کاهش دهیم ، در حالی که تعداد مثبت کاذب را 30 reducing کاهش می دهیم.) ٪. “)
  • جنبه مدیریت تغییر مورد توجه قرار نگرفته است ، بنابراین ابتکار عمل با مقاومت روبرو است.

مارکو جانسیتی ، دیوید سارنوف ، استاد مدیریت بازرگانی در دانشکده بازرگانی هاروارد که رئیس واحد مدیریت فناوری و عملیات و ریاست ابتکار دیجیتال است ، گفت: “قابلیت های مشترک یا داده های مشترک بین واحدهای تجاری مهمتر از استقلال واحدهای تجاری است.” . “این انواع مختلفی را در سازمان های سنتی ایجاد می کند ، زیرا ناگهان شخصی را مدیریت می کنید که بانکداری سرمایه گذاری را مدیریت می کند ، که هرگز چیزی را با شخصی که ثروت را مدیریت می کند تقسیم نکرده است. و ناگهان هر دو علاقه مند به جذب برخی از الگوریتم های مشابه و برخی از همان اجزا. آنها باید استاندارد شوند زیرا قبلاً مجبور نبودند. “

استفاده از هوش مصنوعی به چنان موضوعی استراتژیک تبدیل شده است که مدیران عامل درگیر تعیین نحوه استراتژی هوش مصنوعی شرکت خود می شوند.

آرناب چاکرابورتی ، مدیرعامل جهانی اطلاعات کاربردی در آمریکای شمالی ، گفت: “ما قبلاً این موارد را به عنوان CIO ، CTO و برخی CXO می دیدیم ، اما اکنون مدیران عامل در حال درک این هستند که با این کار آینده صنعت و آینده شرکت خودشان دوباره تعریف می شود.” رهبر شرکت مشاور جهانی Accenture. “آنها این کار را کشف مجدد تجارت خود در زمینه ای می دانند که کار با هوش مصنوعی پیش می رود.”

با در نظر گرفتن ابتکار عمل به روش جامع و از جمله مواردی که در جریان ارزشی وجود دارد و می تواند به در نظر گرفتن جنبه های مختلف کمک کند ، می توان از برخی اقدامات اشتباه متداول جلوگیری کرد یا آنها را به حداقل رساند ، نیازهای داده ، موارد انطباق ، مدیریت و غیره سایر عوامل موفقیت نیز پیروی می کنند.

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

مورد بعدی

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers