10 موقعیت داغ IT برای سال 2021

[ad_1]

بازار مشاغل فناورانه در حال تکامل است. اینها بیشترین دنبال کننده ترین نقش ها در حال حاضر هستند.

قبلی

1 از 11

مورد بعدی

تصویر: Pixabay

تصویر: Pixabay

12 ماه گذشته چیزی شبیه غلتک برای بازار کار فناوری بوده است. یک سال پیش ، اکثر تیم های IT مجبور شدند برای پشتیبانی از یک نیروی کار عمدتا از راه دور ، انتقال ناگهانی انجام دهند. در حالی که آنها هنوز در تلاش برای مقابله با این تغییر بودند ، شرکتهای آمریکایی شروع به کاهش کارکنان فناوری اطلاعات کردند. براساس اداره آمار کار ، این کشور 210،000 شغل فناوری را از ماه آوریل تا ژوئیه از دست داده است. اما سپس در ماه آگوست و سپتامبر ، شرکت ها مجدداً استخدام کردند و 25600 کارگر فنی به آن اضافه کردند.

با توجه به این همه عدم اطمینان ، بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات در مورد مسیرهای شغلی آینده خود تعجب می کنند. آیا هنوز مهارت های آنها جستجو می شود؟ آیا اگر مجبور باشند می توانند شغل جدیدی پیدا کنند؟ و در غیر این صورت ، آنها باید چه مهارت ها و تجربه هایی را به رزومه خود اضافه کنند؟

خبر خوب این است که کارکنان فناوری در مقایسه با افرادی که در بسیاری از زمینه های دیگر کار می کنند وضعیت بسیار بهتری برای نگاه به آینده دارند. در پایان سال 2020 ، مجمع جهانی اقتصاد (WEF) گزارشی درباره آینده اشتغال منتشر کرد که در آن 20 شغل برتر با تقاضای فزاینده رتبه بندی شده است. 12 نفر از 20 موقعیت IT هستند.

اما همه علائم به یک اندازه مثبت نیستند.

هر ساله ، شرکت استخدام Robert Half Technology یک راهنمای حقوق و دستمزد منتشر می کند ، و راهنمای 2021 دو روند اصلی را تحت تأثیر قرار می دهد که بازار کار فعلی IT را تحت تأثیر قرار می دهد. از یک سو ، انتقال به کار از راه دور و فروش آنلاین باعث شده است که شرکت ها بیش از هر زمان دیگری از فناوری برخوردار باشند. در این بیانیه آمده است: “برای بسیاری از شرکت ها ، این فناوری در طول بیماری همه گیر COVID-19 سود قابل توجهی داشت و به آنها امکان ادامه کار و خدمت به مشتریان را می داد. این امر تأکید بیشتری بر نیاز متخصصان خبره فن آوری برای پشتیبانی از عملیات حیاتی و ابتکارات استراتژیک دارد. “

از طرف دیگر ، کار از راه دور به این معنی است که کارفرمایان می توانند متقاضیان کار را از هرجای دنیا استخدام کنند. و این افزایش رقابت برای موقعیت های آزاد است.

بنابراین در این اوضاع آشفته و غیرمعمول بیشترین دنبال موقعیت ها چیست؟ اسلایدهای زیر 10 عنوان موقعیت IT را برجسته می کنند که احتمالاً در سال 2021 و بعد از آن رشد چشمگیری خواهند داشت.

سینتیا هاروی نویسنده و ویراستار مستقل مستقر در منطقه دیترویت است. بیش از پانزده سال است که صنعت فناوری را تحت پوشش قرار داده است. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

مورد بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers