[ad_1]

تقاضا برای متخصصان امنیت سایبری به سرعت در حال رشد است. اگر می خواهید از منطقه دیگری از IT به حرفه امنیتی بروید ، چه کاری باید انجام دهید؟

قبلی

1 از 11

مورد بعدی

اعتبار: Pixabay

اعتبار: Pixabay

اگر تا به حال به فکر کار در امنیت سایبری افتاده اید ، اکنون زمان مناسبی برای جستجوی کار است.

حوادث امنیتی اخبار چیز جدیدی نیستند ، اما در ماه های اخیر ، حملات سایبری ، به ویژه حملات باج افزار ، اهمیت یافته اند که قبلاً کمتر دیده شده است. این حملات بر زنجیره های عرضه جهانی تأثیر می گذارد و اقتصاد را به هم می ریزد. و برخی از شرکت های قربانی باج های هنگفتی می پردازند که مجرمان سایبری را بیشتر تشویق می کند.

در نتیجه ، شرکت ها مایل به استخدام متخصصان امنیت سایبری هستند. اما آنها همیشه نمی توانند کارکنان واجد شرایط لازم را پیدا کنند.

طبق CyberSeek ، وب سایتی که توسط Burning Glass Technologies ، CompTIA و طرح آموزش امنیت سایبری ملی حمایت مالی می شود ، در حال حاضر ایالات متحده 464،420 موقعیت باز برای امنیت سایبری دارد. این همچنین عرضه کارگران موجود را در هر ایالت به غیر از ماین “بسیار کم” طبقه بندی می کند.

در نتیجه ، دستمزد اکثر موقعیت های امنیت سایبری بسیار بالا است. طبق CompTIA ، متوسط ​​حقوق نه مقام شایع در زمینه امنیت سایبری به شرح زیر است:

  1. آنالیزور امنیت سایبری 95000 دلار
  2. مشاور امنیت سایبری 91000 دلار
  3. مدیر / مدیر امنیت سایبری 105000 دلار
  4. توسعه دهنده / مهندس نرم افزار 110 $ 140 *
  5. مهندس سیستم 90920 دلار
  6. مهندس شبکه / معمار 83،510 دلار *
  7. تحلیلگر آسیب پذیری / تست نفوذ 103000 دلار
  8. متخصص / تکنسین امنیت سایبری 92،000 دلار
  9. آنالیز کننده حادثه / 89000 دلار پاسخگو

این حقوق بالا به نوبه خود بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات در زمینه های دیگر با توجه به تغییر امنیت سایبری دارند. این نوع حرکت شغلی به هیچ وجه غیر معمول نیست. در گزارشی از ESG و ISSA Research ، بیش از سه چهارم (76٪) از متخصصان امنیت سایبری مورد بررسی گفتند که قبل از ورود به امنیت در حوزه دیگری از فناوری اطلاعات کار کرده اند.

اما گرچه معمول است ، مسیر از یک نقطه در IT به نقطه دیگر همیشه روشن نیست. متقاضیان کار معمولاً شروع روند چنین انتقالی را دشوار می دانند.

اسلایدهای زیر 10 نکته از کارشناسان امنیت سایبری و سایر متخصصان در مورد چگونگی نفوذ در حوزه پردرآمد امنیت سایبری ارائه می دهند.

سینتیا هاروی نویسنده و ویراستار مستقل مستقر در منطقه دیترویت است. بیش از پانزده سال صنعت فناوری را تحت پوشش خود قرار داده است. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

مورد بعدی

اطلاعات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر