10 چیزی که رهبران IT در سال 2020 آموخته اند

[ad_1]

این بیماری همه گیر اثرات منفی بسیاری داشت ، اما همچنین مزایای غیر منتظره ای را برای مدیران و تیم های فناوری شرکت ها به همراه داشت.

قبلی

1 از 11

بعدی

هیچ کس موافق نیست که سال 2020 وحشتناک است. اما با واکسیناسیون هایی که اکنون انجام می شود ، مردم نسبت به این سال جدید کمی امیدوار و خوشبین می شوند. و در حالی که رهبران فناوری اطلاعات به سال 2020 روی آورده اند ، بسیاری می گویند گرچه همه گیری بسیار چالش برانگیز و دشواری بوده است ، اما همچنین مزایایی را برای سازمان های آنها به همراه داشته است.

مک کینزی در گزارش خود در مورد چگونگی تأثیر همه گیر بر فعالیت های تجاری می نویسد: “فقط در طی چند ماه ، بحران COVID-19 منجر به سالها تغییر در نحوه تجارت شرکتها در همه بخشها و مناطق شده است.” این می افزاید: “طبق مطالعه جدید مدیران McKinsey ، شرکت های آنها سه تا چهار سال سرعت در رقمی سازی تعاملات خود با مشتریان و زنجیره های تأمین و عملیات داخلی آنها را تسریع کرده است. و سهم محصولات فعال شده دیجیتال یا دیجیتالی در سبد سهام آنها تسریع شده است. با هفت سال تکان دهنده “.

تصویر: chaiyon021-stock.adobe.com

تصویر: chaiyon021-stock.adobe.com

گزارش سیسکو “چشم انداز جدیدی برای محل کار مدرن” ، بر اساس مطالعه انجام شده توسط Freeform Dynamics ، ایده مشابهی را بیان می کند: “اگرچه شما می توانید این فعالیت را به عنوان نوعی” مدیریت بحران “مشاهده کنید ، اما واقعیت این است که دشوار است به یاد بیاورید زمانی که بسیاری از سازمانها خیلی سریع در تحول دیجیتال و تجارت به سرعت پیشرفت کردند. وی همچنین دریافت که 75٪ از رهبران مشاغل مورد بررسی معتقدند: “علیرغم چالش ها ، سازمان های آنها حداقل در بعضی از مناطق در نتیجه بحران قوی تر می شوند.”

این همه گیر بسیاری از موضوعات مورد توجه رهبران فناوری اطلاعات را برای رهبران ارشد تجارت به ارمغان آورده است. اکنون مدیران عامل بیش از هر زمان دیگری برای مشاوره به CIO خود اعتماد می کنند. و بیشتر این توصیه ها احتمالاً به درسهایی است که در زمان بحران آموخته است.

اسلایدهای زیر 10 درس آموخته شده توسط رهبران فناوری اطلاعات و تیم هایی را که در طی همه گیری آموخته اند ، نشان می دهند که احتمالاً با فروپاشی بحران ، فعالیت های تجاری را شکل می دهند.

سینتیا هاروی نویسنده و ویراستار مستقل مستقر در منطقه دیترویت است. بیش از پانزده سال است که صنعت فناوری را تحت پوشش قرار داده است. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers