11 راه توسعه DevOps

[ad_1]

همانطور که DevOps به عنوان یک تمرین توسعه می یابد ، نقش ها در تیم DevOps نیز پیشرفت می کنند. در زیر توضیحاتی درباره برخی از گرایش هایی است که ارزش بررسی دارد.

قبلی

1 از 12

مورد بعدی

تصویر: gerasimov174 - stock.adobe.com

تصویر: gerasimov174 – stock.adobe.com

تیم های DevOps متعهد به بهبود مستمر هستند ، بنابراین همیشه روش توسعه ، آزمایش و تحویل کد را بهبود می بخشند. جای تعجب نیست که مفهوم DevOps در طی سالها از Dev و Ops با هم کار گرفته تا تیمهای یکپارچه ای که خط لوله CI / CD را اجرا می کنند ، تکامل یافته است.

البته ، هر تیم نرم افزاری نماینده یک مارک DevOps نیست. در حالی که برخی از تیم ها صدها یا هزاران بار در روز کد را اجرا می کنند ، برخی دیگر به سادگی سعی می کنند سرعت تحویل نرم افزار و کیفیت کد را به تدریج بهبود بخشند ، زیرا محدودیت هایی از جمله انطباق با مقررات وجود دارد که ممکن است لازم باشد در نظر گرفته شوند.

همانطور که DevOps به عنوان یک تمرین توسعه می یابد ، نقش ها در تیم DevOps نیز پیشرفت می کنند.

طبق گفته Kiril Semenov ، رئیس DevOps در شرکت مشاور فناوری اطلاعات DataArt ، عناصر سازنده آینده DevOps عبارتند از:

  • اتوماسیون و ادغام مداوم را ایجاد کنید
  • اتوماسیون تست
  • اتوماسیون پیاده سازی
  • ارائه و مدیریت پیکربندی در بستر GitOps
  • نظارت و نظارت
  • DevSecOps
  • AI / ML Ops
  • مهندس قابلیت اطمینان وب سایت

از این میان ، سه مورد آخر (DevSecOps ، AI / ML Ops و مهندسین قابلیت اطمینان سایت) از جمله پیشرفت های نسبتاً اخیر هستند که آینده DevOps را همراه با برخی دیگر که ما معرفی کرده ایم رنگ می کنند. در همین حال ، سازمان های زیادی وجود دارند که هنوز در تلاشند تا شغل اصلی DevOps را بدست آورند.

در زیر توضیحاتی درباره برخی از گرایش هایی است که ارزش بررسی دارد.

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 12

مورد بعدی

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers