[ad_1]

اگر این شانس را داشته باشید که حرفه IT خود را از ابتدا شروع کنید ، چه کار دیگری انجام می دهید؟ ما از متخصصان فنی باتجربه برای مشاوره خواسته ایم و در اینجا آنچه را که برای گفتن دارند ارائه می دهیم.

قبلی

1 از 12

بعدی

IT یک مسیر شغلی فوق العاده پویا است زیرا مدل های تجاری و پارادایم های فناوری به طور مداوم تغییر می کنند. حال تصور کنید که سفر در زمان امکان پذیر است. شما به تازگی کار خود را به عنوان یک متخصص IT آغاز کرده اید. شما مانند دیگر مبتدیان بیش از آنچه فکر می کنید هیجان زده و سرسبز هستید. چه توصیه ای به خود کم تجربه خود دارید؟ شما به طور متفاوتی چه کاری انجام می دهید و این چگونه می تواند در حرفه شما تأثیر بگذارد؟ ما دقیقاً این سوالات را از متخصصان باتجربه فناوری اطلاعات پرسیدیم و توصیه های آنها منطقی است.

به عنوان مثال ، برخی از افراد در شرکت هایی مانند آمازون ، فیس بوک و گوگل جمع می شوند زیرا این امر می تواند منجر به مشاغل با درآمد بالاتر و از سرگیری کارهایی شود که در بالای گروه مجازی قرار دارند. قبل از استخدام ، تصور کنید که چگونه فرود این شغل زندگی شما را تغییر می دهد یا شما را به رویای خود نزدیک می کند – خانه رویایی ، ماشین رویایی ، شریک رویایی ، سفر به دنیا. اما اگر شخصیت شما درست نباشد چه می کنید؟ اگر فرضیات شما درباره آنچه یاد می گیرید علامت را از دست بدهند چه؟

Ramakrishna R ، CureSkin

Ramakrishna R ، CureSkin

به عنوان مثال ، Ramakrishna R ، مدیر فنی و بنیانگذار برنامه مراقبت از پوست CureSkin ، کار خود را در گوگل آغاز کرد. یک دهه بعد ، او برای راه اندازی شرکت عزیمت کرد ، اما شش ماه بعد تعطیل شد. او بعداً CureSkin را تأسیس کرد که توسط Y Combinator و Google Launchpad انتخاب شد و توسط Khosla Ventures پشتیبانی شد.

وی گفت: “من در اولین سال سفرم بیشتر از 10 سال در Google یاد گرفتم.” “بزرگترین مزیت Google قرار گرفتن در معرض بهترین روشها است ، اما بسیاری از موارد در حال حاضر ساخته شده است و شما هرگز در مورد آنها نمی دانید. در یک راه اندازی ، شما همه چیز را از ابتدا می سازید و در معرض قسمتهای بیشتری از سیستم قرار می گیرید. اگر شما یک انتخاب دارید ، به جای یک شرکت بزرگ با یک رشد سریع ترکیب کنید [multinational corporation] مثل گوگل “

شاید شما قبلاً فکر کرده باشید که یک نکته کوچک در یک جهان عظیم شرکتی برای شما مناسب نیست یا شاید هم باشد. در هر صورت ، تصمیم می گیرید بزرگترین بسته مالی ممکن را دنبال کنید.

لیا ادواردز ، پروژه تهدید

لیا ادواردز ، پروژه تهدید

“من صادقانه خودم را لگد می زنم ، فکر کردن در مورد سالهایی که روزانه 12-14 ساعت کار کردم برای شرکتهایی که آموزش را توجیه می کردند ، بیهوده به پیشنهادهای بهبودی گوش می دادم و به من احساس می کردم که من و هر کارمند گران هستیم – اما لیا ادواردز ، CIO در Threat Protect Security Monitoring Solutions به من بالاتر از نرخ فعلی بپردازید. “اگر شرکتی را پیدا می کردم که دوست داشتم در آن کار کنم و واقعاً به رشد شغلی و شخصی خود علاقه مند بودم ، [I] من در مرحله خیلی زودتر احساس رضایت می کنم و در طول مسیر بسیار خوشحالم. “

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. او در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.
قبلی

1 از 12

بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر