[ad_1]

با ورود به سال جدید ، چشم انداز رهبری فناوری اطلاعات و فرصت های شغلی بسیار روشن است – البته کاملاً قطعی نیست.

تصویر: Dilok - stock.adobe.com

تصویر: Dilok – stock.adobe.com

هنگامی که ما سال 2020 را شروع کردیم ، چشم انداز فرصت های شغلی و رهبری فناوری اطلاعات مانند همیشه دلگرم کننده بود. به طور سنتی ، فرصت های فناوری اطلاعات نه تنها زیاد نبوده است – مدام در بخشهای خاص IT مانند امنیت و تجزیه و تحلیل داده ها باز می شوند – بلکه در بیشتر موارد نیز سودآور بوده اند. با این وجود ، با همه گیری جهانی ، وضعیت صنعت با سرعت بخشیدن به پروژه های فناوری اطلاعات و ضرورت پیشروی رهبران ، از صنعت خارج شد. در بسیاری از موارد ، ما نیاز به CIO ها و گزارش های مستقیم آنها را برای مهندسی مجدد کل مشاغل طی چند هفته ، اگر نه روزها ، متوجه شده ایم ، که بررسی نقش آنها در سازمان را ضروری کرده است.

علاوه بر به عهده گرفتن مسئولیت های جدید در سال 2020 و انتقال به سال 2021 ، CIO ها وظیفه دارند تمرکز بیشتری بر تجربه مشتری و تجربه کارمند داشته باشند. همه گیری ، نحوه ارتباط شرکت ها با مشتریان و حمایت از کارگران خود را تغییر داده و بهبود این تجربه از اولویت های مهم خواهد بود.

برای بسیاری از صنایع ، جستجوی چنین تغییراتی در این مدت کوتاه می تواند پیامدهای دشواری داشته باشد. اما در فناوری اطلاعات ، فرصت های جدید و زمینه های جدیدی برای تمرکز به رهبران می دهد. البته ، آنها همچنین نیاز به اضافه کردن برخی از مهارت های جدید دارند ، به همین دلیل ما این مقالات را برای درک بهتر کجای کارها و چگونگی آمادگی آماده کرده ایم. در هفته اطلاعات ، ما منتظر 2021 هستیم و قول می دهیم که در آنجا حضور داشته باشیم ، در هر مرحله از اطلاعات و بینش ارزشمندی ارائه دهیم. سال نو مبارک!

رهبری فناوری اطلاعات: 10 راهی که نقش CIO در سال 2020 تغییر کرده است

همه گیرها شرایط فوق العاده ویران کننده ای را به رهبران فناوری اطلاعات ارائه می دهند. اما این چالش ها فرصت های جدیدی را نیز به همراه داشت.

لیست رو به گسترش موقعیت های فناوری در سطح C

متخصصان فناوری اطلاعات فرصت های بیشتری برای صعود از نردبان شرکت ها پیدا می کنند در اینجا 10 عنوان IT در سطح C وجود دارد که در حال حاضر می شناسیم به همراه میانگین حقوق برای این نقش ها.

CIO ها در سال 2021 به تجارت دیجیتال می پردازند

هیئت مدیره شرکت ها نرخ بالاتری از تجارت دیجیتال را در سال 2021 تأمین می کنند. این موارد بیشتر است.

تجهیزات فناوری اطلاعات برای سال 2021: پیاده روی ناهموار با فرصت های فراوان

CIO ها چگونه می توانند به سازمان های خود در رقابت در سال 2021 کمک کنند؟ در اینجا نگاهی داریم به چالش های پیش رو و ویژگی هایی که برای موفقیت در یک سال ناهموار و پر از فرصت لازم دارید.

هزینه های فناوری اطلاعات ، اولویت ها ، پروژه ها: برنامه بعدی در سال 2021

CIOs در اوایل سال جاری بخش بزرگی از بودجه IT سال 2020 خود را برای جابجایی کارگران در خانه خرج کردند. امنیت سایبری از مهمترین اولویت های سال 2021 است.

10 مهارت شغلی داغ IT برای سال 2021

برای اولین بار در دهه های گذشته ، برخی از عناوین فناوری اطلاعات دستمزد می گیرند – مگر اینکه شما مهارت های مورد نیاز را داشته باشید.

10 روش برای تبدیل استعداد سنتی فناوری اطلاعات به استعدادهای ابری

در حالی که بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات علاقه مند به یادگیری چیزهای جدید هستند ، رهبران فناوری اطلاعات و سازمان های آنها برای تسهیل انتقال روان به ابر باید چند کار انجام دهند.

روند اشتغال در فناوری اطلاعات داده ها ، مهارت های امنیت سایبری مورد تقاضا

در انتهای تونل چراغی برای متخصصان IT وجود دارد که از نزدیک بازار کار را رصد می کنند. علاوه بر این ، در اینجا مهارت هایی است که کارفرمایان در سال 2021 می خواهند.

Data Science: چگونگی تأثیر همه گیر بر 10 شغل محبوب

کار در زمینه داده ها به اندازه گذشته زیاد نیست. در اینجا تصویری از متوسط ​​حقوق و سفرهای کاری امروز آورده شده است.

برایان گیلوی 30+ سال گذشته را صرف استقرار قابل اعتماد و قابل توجه در جامعه فناوری تجارت کرده است. برایان ، یکی از شناخته شده ترین شخصیت ها در رسانه های فناوری اطلاعات ، روابط تأثیرگذار با تأثیرگذارترین متخصصان در … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر