[ad_1]

بسیاری از موارد می توانند موفقیت یک پروژه نرم افزاری را از بین ببرند. رویکرد شما به مردم و فرایندها لازم نیست یکی از آنها باشد.

اعتبار: مدیر مسئول از طریق Adobe Stock

اعتبار: مدیر مسئول از طریق Adobe Stock

تقریباً دو دهه تجربه کار با شرکت های نرم افزاری به من آموخته است که تیم اغلب باعث موفقیت پروژه ها می شود. شرکت من 13 بار برنده بهترین مشاغل شده است ، اما ما از طریق آزمون و خطا به آن رسیده ایم ، از جمله اینکه یاد بگیریم چه عواملی برای تیم مفید است. سه موضوع اصلی وجود دارد که یک کسب و کار باید در مورد شروع یک پروژه جدید یا بررسی برنامه موجود بررسی کند:

1. با یک تیم کوچک شروع کنید.

با انداختن هرچه بیشتر منابع در آن ، درگیر شدن در یک پروژه جدید هیجان انگیز آسان است. با این حال ، شروع کوچک برای احیای چشم انداز و جلوگیری از ضرر و زیان های مالی ضروری است. بعلاوه ، یک تیم کوچکتر می تواند با تعیین نیازهای پروژه ، خود را تطبیق داده و بچرخد.

به عنوان مثال ، من یک ایده عالی برای برنامه دیدم که بلافاصله با یک تیم 10 نفره استخدام شده در خارج از دروازه تأمین مالی می شود. مشکل این بود که هیچ کس فرآیندها و تأخیرهای توسعه را آماده نکرده بود ، بنابراین این یک ظهور ناکارآمد شد که هزینه زیادی را متحمل شد و سهامداران و اعضای تیم را ناامید کرد.

صرف اینکه شما پول لازم برای صرف هزینه فوری دارید ، به این معنی نیست که باید آن را خرج کنید. شروع با دو تا چهار نفر تا وقتی که همه چیز را بفهمید راه حل بسیار بهتری است. اگر بینش ، معماری و ایده ها را با یک تیم کوچک تنظیم کنید و از آنجا رشد کنید ، فرآیند کارآمدتری هم تقویمی و هم اقتصادی خواهید داشت. یکی از اصلی ترین شناسایی های توسعه مدرن این است که ما باید از برنامه های اصلی خود سازگار شویم.

2. به وضوح ارتباط برقرار کنید – و اغلب.

برای هر تیمی ، به ویژه برای یک تیم در حال رشد ، ضروری است که ارتباطات آزادانه و دقیقاً از هر دو جهت جریان یابد. چشم انداز و ارزش ها باید زودهنگام و اغلب توسط مدیریت به اشتراک گذاشته شود تا هر یک از اعضای تیم بتواند با آنها در سطح بالایی ارتباط برقرار کند. اگر ارزش های پروژه کاملاً مشخص باشد ، اعضای تیم می توانند اطمینان حاصل کنند که در مورد اجرا ، اولویت بندی و موارد دیگر بهترین تصمیم را می گیرند. تیم شما همچنین اگر بتواند توصیه ها و ایده هایی را برای دستیابی به اهداف به اشتراک بگذارد ، احساس ارزشمندی خواهد کرد.

بعلاوه ، بازخورد باید مورد تشویق و پذیرش مدیریت پروژه قرار گیرد. اکثر تیم های توسعه مدرن گذشته نگرانی برای به اشتراک گذاری منظم بازخورد دارند. برای سالم بودن یک تیم ، این بازخورد باید به همه ذینفعان برسد. این که آیا این یک ایده جدید عالی است یا اصلاحاتی در روندها یا رویکردها ، تیم اطلاعات ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن دارد. علاوه بر این ، هرگونه ورودی از کاربران نهایی باید به تیم توسعه و سهامداران بازگردانده شود. من در پروژه های گذشته دیده ام که ذینفعان با بازخورد مصرف کننده سازگار نبوده اند ، که در ابتدا علاقه و تعامل را تضعیف می کند و در نهایت منجر به کنار گذاشته شدن یا جایگزینی تصمیم می شود.

3. بالغ اما انعطاف پذیر باشید.

تیم های سالم باید آداب و رسوم اساسی را که می دانند باید انجام دهند ، از جمله برنامه ریزی و الزامات ، ارزیابی ، آزمایش ، CI / CD ، UAT ، گذشته نگر و غیره انجام دهند. . هر تیم و پروژه به دلیل پویایی و افراد درگیر متفاوت است. آنچه را که بیشترین اهمیت را برای پروژه دارد انجام دهید به عبارت دیگر ، در مورد چگونگی انجام کارها باز باشید.

به عنوان مثال ، اینکه شما دقیقاً چگونه کار یک تیم را ارزیابی می کنید به پروژه خاص بستگی دارد و ممکن است با گذشت زمان تغییر کند. برای کارمندان مهم است که ارزیابی را به روشی انجام دهند که برای تیم منطقی باشد ، نه به روشی که هیئت در طی آموزش اخیر شما تجویز کرده است.

سرانجام ، هنگامی که یک تیم نرم افزاری قوی و قدرتمند ایجاد می کنید ، مهارت های نرم موردنیاز برای چرخش جهان را در نظر بگیرید ، مانند مهربانی و سازگاری ، مالکیت و ابتکار عمل و سرمایه گذاری برای موفقیت هم تیمی های خود. این ویژگی ها نوعی چسب برای یک تیم برای هدایت چالش های روزمره ناشی از توسعه نرم افزار است.

رایان جکسون مشاور ارشد فناوری InfoWorks است، یک شرکت مشاوره ملی مستقر در نشویل ، متخصص در فن آوری ، تجزیه و تحلیل و راه حل های مدیریت. رایان یک مشاور باتجربه با بیش از 15 سال تجربه در خدمات دهی به مشتریان InfoWorks است. رایان پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته MBA و مهندسی نرم افزار از دانشگاه اوبرن ، روی توسعه نرم افزار سفارشی در Microsoft stack متمرکز شد و به عنوان مدیر پروژه ، تحلیلگر بازرگانی و رهبر تیم توسعه به طور گسترده ای کار کرد. رایان در حال حاضر تعدادی از تیم های اصلی ساخت حساب را هدایت می کند و گروه فناوری فناوری را هدایت می کند. این گروه تلاش می کند راه حل ها ، تجربیات ، توسعه مهارت ها و آموخته های شرکت را برای بهبود نتایج استعدادها و مشتریان به اشتراک بگذارد.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر