فقط این را در نظر داشته باشید که استفاده از کرمهای دارای آلفا هیدروکسی اسید باعث حساسیت پوست میشوند، پس حتماً همراه این محصول از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. همچنین در صورتی که استفاده از این محصول منجر به بروز هر نوع حساسیت و یا واکنش خاص شد مصرف دارو را متوقف کرده و با پزشک مشورت نمایید. همچنین با لایه برداری ملایم از پوست باعث رفع چینوچروکهای سطحی پوست میگردد. همچنین فاقد پارابن بوده و از ایجاد چینوچروک بر روی پوست جلوگیری میکند. در این روش با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی كریستال بسیار ظریف از جنس اكسید آلومینیوم با فشار تنظیم شدهای با سطح پوست در تماس قرار میگیرد و تراش بسیار سطحی در لایههای فوقانی شاخی پوست ایجاد میكند.

ساباندن و ایجاد فشار منفی سبب می شود که روی پوست یک لایه برداری مکانیکی انجام گیرد. زمانی که برای اولین بار از یک لایه بردار پوست استفاده کنید، متوجه نتیجه آن خواهید شد، به همین دلیل بهتر است از بهترین لایهبردار پوست استفاده کنید. لایه برداری به معنای واقعی کلمه باعث از بین رفتن سلولهای مرده پوست می شود تا سلول های جدیدتر رشد كنند. اگر چنین پوستی دارید، بهتر است از BHAها به صورت روزانه استفاده کنید، همچون تونرهای سالیسیلیک اسید و سپس برای لایهبرداری عمیقتر از کرمهای لایه بردار AHA به صورت هفتگی استفاده کنید.

لیزر چقدر در لایه برداری موفق است؟ امروزه انواع لایه بردارها در بازار موجود است که شما میتوانید بر اساس نیاز و متناسب با نوع پوستتان بهترین نوع لایه بردار را انتخاب و تهیه نمایید. پاککننده اسکراب سی گل یکی از بهترین لایه بردار پوست موجود در بازار محسوب میشود. این اسکراب پوست حاوی عصاره گردو است.

لایهبردار Clean and Clear در جهت از بین بردن جوشهای سرسیاه صورت نیز بسیار مؤثر است. این محصول حاوی AHA با لایه برداری، افزایش سنتز کلاژن و الاستین و رطوبت رسانی عمقی باعث جوانی، شادابی و شفافیت پوست می شوند و علائم پیری زودرس را از بین میبرند. در این جا لزوم لایه برداری پوست مشخص میشود. کرم لایه بردار درمالیفت یک کرم لایه بردار قوی برای لک صورت و جای جوش است که به مرور باعث کمرنگ شدن لک ها و از کاهش جای جوش میشود. هیدرودرم ابریژن: روشی مشابه با میکرودرم ابریژن بوده که بسیار فراتر از یک لایه برداری ساده است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم لایه بردار زیر چشم نی نی سایت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر