[ad_1]

Cloud native کانون دیجیتالی شدن است که توسط COVID-19 هدایت می شود. در اینجا چگونگی درخشش منبع باز آن را انجام می دهد.

COVID-19 موتور مدرن سازی شرکت را با استفاده از cloud سرعت بخشید. به گفته گارتنر ، هیئت مدیره های شرکت با تقویت خدمات آنلاین برای مصرف کنندگان و کارمندان ، اقدامات دیجیتالی خود را گسترش داده اند. مشاور مک کینزی معتقد است که ما سالها قبل از تحول دیجیتال پیشرفت کرده ایم ، یکی از مدیر عامل شرکت گفت: “ما شاهد چیزی هستیم که مطمئناً به عنوان معرفی تاریخی کار از راه دور و دسترسی دیجیتال به خدمات در هر حوزه به یادگار مانده است.”

اعتبار: krass99 از طریق Adobe Stock

اعتبار: krass99 از طریق Adobe Stock

این توجه بیشتر را به ابر بومی می دهد. طبق IDC ، اقدامات توسعه ابر در نوآوری دیجیتال از اهمیت بالاتری برخوردار است ، در حالی که گروه 451 معتقد است که ابر بومی سلاحی است که مجموعه C می تواند در برابر “عدم اطمینان و تغییر سریع شرایط بازار” استفاده کند.

دلیل آن ساده است. Cloud native به معنای زیرساخت هایی مانند کد و خدماتی مانند نرم افزارهای قابل اجرا در سیستم عامل های بسیار مقیاس پذیر و خودکار است. سیستم ها و خدمات به سادگی می توانند سریعتر ساخته شوند و با کارایی بیشتری مدیریت شوند.

تعدادی از عناصر سازنده برای ابر بومی وجود دارد ، اما یکی از شناخته شده ترین آنها سیستم تنظیم کانتینر Kubernetes است که توسط تقریباً 90٪ پاسخ دهندگان گزارش کسب و کار با منبع آزاد Red Hat “مهم” برای استراتژی های ابر برای برنامه های اختصاصی ارزیابی شده است. برای سال 2021

Kubernetes به تیم های فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا بر پیچیدگی مدیریت کانتینر غلبه کنند ، اما نیرویی که Kubernetes را هدایت می کند پروژه منبع باز فعال ، متعهد و سریع است. همین امر در مورد سایر فناوری های ابری نیز وجود دارد.

چنین پروژه هایی جریان ابری فعلی را با ویژگی های جدید و – همچنین – پایدار حفظ می کنند و آن را برای نیازهای IT شرکت ها ایده آل می کنند. منبع باز بسیار مهم است زیرا این موارد را فراهم می کند:

1. همکاری

چیزی به عنوان افزایش و تغییر فناوری اطلاعات شرکت وجود ندارد – فن آوری ها باید اثبات شوند. پروژه های منبع باز که به خوبی نگهداری می شوند ، عملکرد مشترک مهمی در چرخه پذیرش دارند ، تیم های فناوری اطلاعات را در تماس مستقیم با اعضای پروژه و کاربران قرار می دهد ، آنها می توانند در مورد اهمیت یک فناوری مشاوره کنند ، در مورد نحوه پذیرش و گسترش آن مشاوره دهند و اطمینان حاصل کنند. .

2. نوآوری

مفهوم ابر و فناوری های ابری جوان هستند ، بنابراین تغییر یک ثابت است. کوبرنتس به دلیل سازگاری ، انعطاف پذیری و ظرفیت خود برای غلبه بر چالش های پیچیده شناخته شده است ، اما رسیدن به این هدف شش سال و 22 تکرار طول می کشد. پروژه های محلی ابر بر روی مجموعه ای از نقشه راه های ساختار یافته از طریق فرایندهای دقیق کار می کنند. با توسعه Kubernetes ، کاربرانی مانند Spotify را جذب کرد که از سیستم عامل ارکستراسیون داخلی خود مهاجرت کردند.

3. نوسازی

کار با کاربران و متخصصان دیگر به معنای مدرن سازی بدون مصالحه است – ویژگی های جدیدی که سرمایه گذاری های موجود در فناوری را به خطر نمی اندازد. ما دیده ایم که وزارت دفاع ایالات متحده Kubernetes را روی سخت افزار موجود هواپیما که آدا را اداره می کند ، قرار داده است. این کمک کرد تا سرعت انتشار نرم افزار از هشت ماه به چندین بار در روز افزایش یابد.

4. اصول

به طور کلی ، شرکت های فناوری منبع آزاد در حال ایجاد رابط های مشترک برای قابلیت همکاری هستند. این مهم در یک جامعه محلی با بیش از 500 فروشنده در فضای ابری مهم است زیرا به تیم های فناوری اطلاعات امکان می دهد بهترین نژاد را انتخاب کنند. ارزش این امر با استهلاک Dockershim نشان داده شد: رابط اجرای کانتینر (CRI) به این معنی بود که تیم های IT می توانند تغییرات را با حداقل اختلال مدیریت کنند. رابط هایی مانند CRI به جامعه اجازه می دهد تا بر توسعه پذیری Kubernetes تمرکز کند ، نه اینکه خود را با ساختن ابزارهای خاص برای زمانهای خاص تأسیس کند.

5. کاهش هزینه ها

منبع آزاد تیم های فناوری اطلاعات را از ایجاد کدگذاری در سطح زیرساخت برای ایجاد ویژگی های ارزش افزوده آزاد کرد. همین امر برای ابر بومی هم صدق می کند: اکثر آنها نمی توانند سیستم های مقیاس لازم را به تنهایی – در صورت وجود – بدون سوزاندن مقدار زیادی پول و زمان بسازند. به عنوان مثال ، كوبرنتس بیش از 250،000 مشاركت بیش از 56،000 همكار را دیده است. جامعه پروژه های محلی ابری زیرساخت هایی را ارزیابی می کند که تیم های شرکتی در آنها صرفه جویی در وقت ، هزینه و حواس پرتی می کنند.

کاری کن

پروژه های ابر در ابر در حال حرکت سریع هستند – این امتیاز مثبت است. اما همچنین می تواند آنها را برای شرکت به چالش بکشد و آنها را بپذیرند. هیچ یک برای همه وجود ندارد و به سادگی بارگیری و نصب فناوری های م componentلفه به نتیجه مورد انتظار منجر نمی شود.

موفقیت ناشی از به دست آوردن روح چنین پروژه هایی است. این به معنای نزدیک شدن به استفاده از ابر منبع باز به روشی ساختار یافته و عملی – و با راهنمایی روشن است. این یک استراتژی سه مرحله ای را می طلبد. اولین قدم به معنی انتصاب قهرمانانی در شرکت است که می توانند تغییرات فرآیندهای توسعه و عملیات همراه با ابر بومی را هدایت کنند. در مرحله بعدی ، به سفیران شرکتی نیاز دارد که بتوانند با پروژه ها کار کنند و به آنها کمک کنند تا آنها را از توسعه خود مطلع کنند ، اما تیم های تجاری را با منابع لازم متصل کنند. سرانجام ، این به یک رویکرد عملی برای اجرا نیاز دارد: آزمایش با فناوری و اثبات موارد استفاده که ذینفعان شرکت ها – کسانی که در تجارت هستند – می توانند درک و پشتیبانی کنند.

نتیجه

منبع آزاد در حال تغییر فناوری اطلاعات شرکت ها است و اکنون در حال شکل گیری ابر بومی است. پروژه های منبع باز سریع و سریع نگهداری شده برای برنامه های ابری مهم هستند ، زیرا ضمن اطمینان از قابلیت اطمینان و قابلیت استفاده ، نوآوری مورد نیاز شرکت ها را ارائه می دهند. استفاده از چنین پروژه هایی برای ارتقا به معنای بارگیری و راه اندازی نیست. این به معنای سازگاری است.

چریل هونگ اکوسیستم معاون ریاست جمهوری در CNCF است. ماموریت آن این است که کاربران نهایی را با استفاده از فناوری های ابری بومی مانند Kubernetes و Prometheus موفق و سازنده کند. وی علاوه بر سخنرانی عمومی پرکار ، جلسه Cloud Native London را تأسیس و رهبری کرد. پیش از آن ، شریل هنگام راه اندازی ذخیره سازی کانتینر ، تیم مدیریت و مهندسی محصولات DevOps را هدایت می کرد. او به عنوان یک مهندس نرم افزار در Google ، زیرساخت ها و نقشه های زیربنایی را برای Maps می نویسد. وی فوق لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه کمبریج است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر