[ad_1]

بات چت مهمترین کاربرد هوش مصنوعی در شرکت است. اگر به دنبال موردی برای استفاده از چت بات هستید ، در اینجا پنج موردی را باید بررسی کنید.

قبلی

1 از 6

مورد بعدی

تصویر: panuwat - stock.adobe.com

تصویر: panuwat – stock.adobe.com

برای برخی ، هوش مصنوعی می تواند تصاویر ربات ها یا برخی از هوش پیچیده آینده را برانگیزد. اما این یک آزمایش واقعیت است – آینده در اینجا است. در بسیاری از شرکت ها به صورت ربات چت در دسترس است.

چت بات ها در حال حاضر بیشترین استفاده از هوش مصنوعی در شرکت ها را به چندین دلیل عمده دارند. اول ، فناوری اصلی آنها ، پردازش زبان طبیعی ، طی چند سال گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است. بعلاوه ، فناوری نیز در حال رشد است زیرا با یک مشکل مشترک شرکتی سروکار دارد – نیاز به اتوماتیک کردن برخی از کارهای مکرر برای رهایی افراد از کار روی مشکلات پیچیده تر. همچنین ، بر خلاف انسان ، چت بات ها می توانند به صورت شبانه روزی کار کنند تا در هر زمان قابل دسترسی باشند.

سرانجام ، در حالی که چندین سال بات بات در حال افزایش بوده است ، ظهور شگفت آور همه گیری در اوایل سال 2020 منجر به استفاده از این ابزارها حتی سریعتر از حد انتظار شده است. یا همانطور که سازمان مدیران دولتی فناوری اطلاعات NASCIO در گزارشی در اوایل سال جاری در مورد پذیرش خود گفت ، “به نظر می رسد با ورود بیماری همه گیر COVID-19 در اوایل سال 2020” علت “درست” ظاهر شده است. کشورها جهش های بی سابقه ای را تجربه کرده اند در سوالات و معاملات آنلاین. بسیاری از خدمات دیجیتالی و مراکز تماس پشتیبانی کننده خدمات دولتی خرد شده اند. “

Chatbots درست در زمان مناسب به کمک آمدند. اگر شرکت شما هنوز به دنبال نمونه ای از استفاده از هوش مصنوعی است ، ممکن است چت بات پاسخ شما باشد. اما چطور می توانید یک مورد استفاده خاص برای این چت بات انتخاب کنید؟

معاون رئیس جمهور گارتنر و تحلیلگر ژانل هیل یک بار به شرکتهایی که به دنبال اولین استفاده از هوش مصنوعی خود هستند ، توصیه کردند که آن را از یک صنعت دیگر بدزدند و در صنعت خود بکار گیرند. لازم نیست دوباره چرخ را کشف کنید. بسیاری از سازمان ها قبلاً بات گپ های موفقی را پیاده سازی کرده اند.

با در نظر داشتن این موضوع ، ضمن اینکه به چگونگی چت بات ها می توانند فرایندها و برنامه های موجود در شرکت شما را بهبود ببخشند ، ما این مجموعه نمایش های اسلایدی را برای استفاده از chatbot برای مرور به شما پیشنهاد می دهیم. خواه آنها ناشی از خواسته های جدید ایجاد شده توسط همه گیر باشد ، و یا صرفاً به دلیل دستیابی به اهداف بیشتر با کمتر باشد ، امیدواریم که این استفاده ها باعث ایجاد ایده های جدیدی برای سازمان شما شود.

جسیکا دیویس کار خود را صرف پوشش تلاقی تجارت و فناوری در عناوینی از جمله Infoworld توسط IDG ، eWeek و Channel Insider توسط Ziff Davis Enterprise و MSPmentor توسط Penton Technology کرده است. او علاقه زیادی به استفاده عملی از هوش تجاری دارد ، … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 6

مورد بعدی

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر