6 بعد استراتژی پایداری پیروز

[ad_1]

شناسایی آنچه باید تغییر کند و اجرای یک استراتژی پایداری مثر اکنون یک عامل مهم افتراق تجارت است.

اعتبار: tadamichi از طریق Adobe Stock

اعتبار: tadamichi از طریق Adobe Stock

هر CIO پایداری را جدی می گیرد. با این حال ، در تعطیلات سال گذشته مشخص شد که دو راه برای بررسی پایداری وجود دارد.

یکی این است که فکر کنیم آن را به عنوان آمادگی برای بدترین حالت در نظر گرفته ایم. در اینجا ، CIO ها می فهمند که ، از لحاظ تئوری ، وقایع قو سیاه ممکن است اتفاق بیفتد و آنها باید برای جلوگیری از یک فاجعه موقت ، برنامه های احتمالی و اقدامات تخفیف را تنظیم کنند.

دیگری بسیار قدرتمندتر است. در این تفکر ، CIO ها تشخیص می دهند که با توجه به پیچیدگی فزاینده جهان ، ارتباط متقابل ما و افزایش روزافزون وقایع مهم – از بیماریهای همه گیر گرفته تا تغییرات آب و هوایی تا اختلالات اجتماعی و سیاسی – آنها نیاز به ایجاد یک شرکت پایدار بنیاد دارند. هدف آنها ایجاد معماری شرکتی است که در طراحی انعطاف پذیر و سازگار باشد و بتواند اطمینان حاصل کند که تجارت نه تنها از سختی جان سالم به در برد بلکه از رونق خوبی نیز برخوردار است.

اتخاذ این دیدگاه نمی تواند از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. CIO ها به طور فزاینده ای متوجه می شوند که باید خود را برای اتفاقات غیرمنتظره آماده کنند. از این نظر ، انعطاف پذیری دیگر به معنای کاهش خطر نیست ، بلکه به انطباق پذیری و پاسخ بی دردسر به تخلف مهم بعدی مربوط می شود.

یک استراتژی موثر بسازید

ما شش بعد اصلی از یک استراتژی پایداری موثر را شناسایی کرده ایم. بسیاری از CIO ها اکنون به برخی یا همه آنها رسیدگی می کنند. اما تنها افراد موفق می توانند از همه ابعاد یک نگاه جامع داشته باشند و از این دیدگاه برای تجدید نظر در مدل سازمانی کار استفاده می کنند.

این روش به این دلیل کار می کند که عناصر مختلف تاب آوری عملکردهای جداگانه ای نیستند. بلکه آنها برای محافظت از تجارت و امکان سازگاری بی پایان با یکدیگر تعامل دارند. یک استراتژی پایداری موثر به شما امکان می دهد:

  1. جهش های شدید یا رکود تقاضا را مدیریت کنید ، از ریسک استفاده کنید ، نوآوری فوری را اجرا کنید و هزینه ها را بهینه کنید. استراتژی ها باید به ایجاد یک محیط بومی و چند ابر برای ایجاد تعلیق از کار و پایداری در معماری توجه کنند.
  2. به برنامه های خود در هر مکان و هر دستگاهی دسترسی پیدا کنید. این نیاز به یک استراتژی ارتقا application برنامه برای انتقال همه برنامه های سازمانی به ابر و استفاده از انعطاف پذیری ابر دارد. هنگامی که برنامه ها از فروشندگان SaaS حمل می شود ، شما باید ویژگی های انعطاف پذیری خود را بررسی کنید.
  3. نحوه تهیه اتصال شبکه از راه دور قابل اعتماد ، ایمن و همه جا را برای همه کارگران برنامه ریزی کنید. این امر نیاز به بررسی و به روزرسانی شبکه شما برای حداکثر اتصال دارد.
  4. با اطمینان از اینکه کارگران هنوز هم می توانند به راحتی به آنچه که نیاز دارند دسترسی پیدا کنند ، از چندین سایت دسترسی از راه دور فراهم کنید. این نیاز به مدل اعتماد صفر برای راه حل های چند ابری ، دستگاه های شخص ثالث و فن آوری های شخص ثالث نیاز دارد. دسترسی به هویت و احراز هویت چند عاملی می تواند به امنیت دسترسی کمک کند ، در حالی که استفاده از رویکردهای مبتنی بر ابر مبتنی بر ابر می تواند به کاربر ساده و سریع کمک کند.
  5. از همه م allلفه های دیگر استراتژی پایداری شرکت ، با تمرکز بر دسترسی و در دسترس بودن داده ها ، از انواع داده ها استفاده کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید.
  6. چگونگی بهینه سازی برای به کارگیری و مقیاس گذاری اعضای تیم برای انجام کار و تحریک تعاملات مفید بین یک نیروی کار متصل ، را مشخص کنید.

وقتی این عناصر گرد هم می آیند ، CIO می تواند به ایجاد یک شرکت واقعاً پویا کمک کند. این مطمئناً تجربه خود ما در Accenture در روزهای ابتدایی همه گیری COVID-19 بود. وقتی مشخص شد که ما مجبوریم کار از راه دور در مقیاس وسیع را فعال کنیم ، فقط در عرض یک هفته توانستیم کارمندان را از مراکز تحویل کالا و سایت های مشتری خود به یک خانه منتقل کنیم. دقیقاً به دلیل اینکه ما یک استراتژی پایداری یکپارچه را اجرا کردیم ، اولین بار در فضای ابری ، مردم ما قادر به شروع و کار سریع و با دسترسی کامل به برنامه ها ، ابزارها و زیرساخت های لازم بودند. در طول فرآیند ، ما توانستیم سطح متعهد خود را در خدمات مشتری حفظ کنیم.

نقشه راه پایداری

از آنجا که CIO ها می خواهند روی این رویکرد جدید و کامل تر برای ایجاد پایداری تمرکز کنند ، بسته به استراتژی و سرمایه گذاری موجود موجود ، از مکان های مختلف سفر به آنجا خواهند آمد.

خبر خوب این است که نباید این سفر را یکباره انجام داد. CIO ها می توانند با سود سریع ، مانند شناسایی و پیاده سازی ابزارهای همکاری مناسب ، قبل از رفتن به فرآیندهای طولانی مدت ، مانند نحوه انتقال بهتر برنامه ها به ابر و تعبیه مدل های محلی در ابر ، شروع به کار کنند. نقطه شروع باید یک نقشه راه پایداری باشد تا بتوانید بهترین زمان را برای پرداختن به ابعاد مختلف استراتژی خود برنامه ریزی کنید. این باید با تمرکز بر روی افراد شما پشتیبانی شود تا اطمینان حاصل شود که آنها می توانند به طور کامل از فن آوری های جدید استفاده کنند و درک کنند که چگونه در کار خود پیشرفت کنند ، مهم نیست که کجا باشند.

پایداری تمایز است

در حال حاضر ، شناسایی آنچه باید تغییر کند و اجرای یک استراتژی پایداری مثر ، یک عامل مهم تمایز کسب و کار است. در گذشته ، انعطاف پذیری تجارت در شرایط دشوار در بهترین حالت بوده است و غالباً تمرکز CIO ها بر نظارت و کنترل قوی برای اطمینان از نقض امنیت بوده است ، در حالی که تجارت به طور معمول مختل شده است. اکنون هدف باید این باشد که افراد ، فرایندها و فناوری ها بتوانند همچنان ارزش کامل خود را ادامه دهند ، مهم نیست که چه باشد. CIO هایی که سازگاری یکپارچه و مداوم را فراهم می کنند ، کسب و کار آنها را در مسیر درست موفقیت هدایت می کنند و بار دیگر اهمیت استراتژیک خود را برای مجموعه C و کل کسب و کار افزایش می دهند.

گرگ داگلاس رهبر جهانی Accenture در استراتژی فناوری و مشاوره است. گرگ با بیش از 25 سال تجربه مشاوره در زمینه ارتباطات از راه دور ، رسانه ها ، فناوری و صنایع خرده فروشی ، متمرکز بر کمک به مشتریان در سراسر جهان برای دستیابی به بهره وری بالا از طریق رشد سودآوری ، نوآوری سریع ، انعطاف پذیری سازمانی و تعالی عملیاتی است. مقر آن در دالاس ، ایالات متحده آمریکا است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات IT گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers