6 نکته برای متخصصان IT که آرزو دارند یک مدیر IT مدرن باشند

[ad_1]

مسئولیت های شغلی مدیر ارشد اطلاعات مانند گذشته نیست. امروز ، همه چیز در مورد یک رهبر تجاری کامل است. در اینجا چند نکته وجود دارد.

نقش مدیر ارشد اطلاعات یکی از مهمترین مشاغل فناوری است که مطمئناً در طول 12 ماه گذشته مورد توجه بوده است. همانطور که همه ما در سال 2020 مشاهده کردیم ، محاصره های COVID-19 و محافظات کار از راه دور به CIO ها نیاز دارد تا کنترل سازمان خود را کنترل کرده و عملیات دیجیتالی را تقریباً یک شبه تسریع کنند. بیش از هر زمان دیگری ، CIO ها برای تأمین انرژی موتور دیجیتال سازمان متکی بوده اند و نظارت استراتژیک آنها هرگز در موفقیت درازمدت آن با ارزش و تأثیرگذار نبوده است.

تصویر: سرگئی نیوینز - stock.adobe.com

تصویر: سرگئی نیوینز – stock.adobe.com

CIO مدرن دیگر فقط یک تکنسین عالی نیست. اپراتور دفتریاری سنتی که طی چند دهه گذشته به آن عادت کرده ایم مجبور شده است با داشتن صندلی در اتاق هیئت مدیره شریک تجاری خود شود. CIO ها به طور فزاینده ای سازمان خود را اداره می کنند و اهداف تجاری خود را به روش های جدید ، نه فقط به دلیل همه گیری ، تحقق می بخشند. در حقیقت ، طبق مطالعه اخیر Deloitte و WSJ Intelligence ، 40٪ از مدیران عامل ، CIO ها را عامل اصلی استراتژی تجارت طی سه تا پنج سال آینده می دانند.

بنابراین ، مسئولیت های شغلی و الزامات یک مدیر فناوری اطلاعات همان چیزی نیست که قبلاً بوده است ، خواه شما قبلاً در یک سمت باشید یا خواهان تبدیل شدن به یک مدیر IT باشید. به عنوان نقشی که به طور مداوم در حال گسترش و تکامل است ، می تواند یک فرصت بسیار چالش برانگیز و تحقق پذیر باشد ، اما دیگر هیچ مهارت و تجربه ای وجود ندارد که شما را به نقش یک مدیر IT مدرن برساند. در عوض ، این مسئله بیشتر به یک رهبر تجاری کاملاً گردآمد تبدیل می شود.

با در نظر گرفتن تجربه خودم و همسالانم ، در اینجا شش متخصص اصلی فناوری اطلاعات وجود دارد که باید هنگام بررسی چگونگی رشد حرفه خود و آماده شدن برای CIO تحول آفرین بعدی ، آنها را در نظر بگیرید:

1. مهارت های ارتباطی خود را تقویت کنید: روزهایی که CIO ها می توانستند در پشت صحنه یک سازمان بمانند ، گذشته است. درست همانطور که انتظار می رود مهارت های فنی خود را تسلط داشته باشند ، رهبران مدرن فناوری اطلاعات ارتباطات قوی و داستان نویسان تحسین شده ای هستند. بهترین CIO ها از نظر کلمات شاعرانه هستند و می توانند از قیاس های تشریحی برای پیچیده ترین ابتکارات فنی برای ذینفعان ، رهبران تجاری و مشتریان خود استفاده کنند داستان های ترغیب کننده به مردم کمک می کند تا عمل کنند و CIO های بلند پرواز باید مهارت های ارتباطی خود را از بین ببرند تا وقتی زمانش آماده می شود آماده باشند.

2. مانند یک کارآفرین فکر کنید: اغلب گفته می شود که بهترین CIO ها مانند کارآفرینان هستند زیرا از تحریک ریسک برای تحریک نوآوری نمی ترسند. چنین رهبرانی علاقه زیادی به توانایی فناوری در حل مشکلات پیچیده دارند و دائماً در حال کشف روش های جدید برای استفاده از نوآوری های اصلی در چالش های فشرده تجاری هستند. اگر همه پاسخ های صحیح را یک باره نداشته باشند از پروژه ها اجتناب نخواهند کرد. در صورت عدم موفقیت ، آنها از تجربه می آموزند و آن را در آزمون بعدی به کار می برند. متخصصان فناوری اطلاعات باید با اتخاذ یک طرز فکر کارآفرینی در اوایل کار خود ، این روش را دنبال کنند.

3. ضریب هوشی کسب و کار خود را افزایش دهید: CIO ها به عنوان تکنسین های باهوش در سازمان در سازمان خود بسیار مهم هستند. آنها اهداف تجاری و چشم انداز شرکتی را درک می کنند و قادر به استفاده از فناوری برای دستیابی به اهداف تجاری هستند. متخصصان فناوری اطلاعات در مسیر شغلی فناوری اطلاعات نه تنها باید درک عمیقی از اهداف تجاری شرکت خود داشته باشند ، بلکه باید درک کنند که چگونه فناوری های دیجیتال می توانند تأثیر قابل اندازه گیری در نقطه نهایی داشته باشند. همچنین چگونگی تراز کردن و کمک به مشاغل در رسیدن یا فراتر رفتن از این اهداف.

4. فرآیند (و پروژه) را داشته باشید: از نظارت بر نیروی کار دیجیتال گرفته تا نظارت بر پروژه ها و مدیریت روابط با فروشندگان خارجی ، بسیاری از قسمت های متحرک وجود دارد که اکنون انتظار می رود مدیر IT در یک سازمان IT مدیریت کند. کسانی که می خواهند مدیر IT شوند ، باید دوره های مدیریت پروژه را بگذرانند تا بتوانند تجربه اطمینان از اجرای صحیح اولویت های مربوط به وظایف و پروژه های IT و تحویل به موقع را کسب کنند.

5. مثالی بزنید: در سرعت نتایج روزانه ، غفلت از دستاوردهای افراد تیم اغلب آسان است. به عنوان یک رهبر ، بسیار مهم است که کمی وقت بگذارید و یک کار خوب انجام شده را تأیید کنید. بخاطر داشته باشید که هرکسی دوست دارد کمی متفاوت تعریف و تمجید دریافت کند ، بنابراین حتماً برای درک تنظیمات منحصر به فرد هر یک از اعضا وقت بگذارید. تعریف و تمجید هنگام تحسین نه تنها تیم شادتر و سرگرم کننده فناوری اطلاعات را ایجاد می کند ، بلکه باعث ایجاد انگیزه در کارمندان برای انجام کارهای بیشتر در آینده خواهد شد.

6. از غر زدن نترسید: انتظار می رود CIO چندین پروژه را به طور همزمان اجرا کند. ساعت ها طولانی خواهد بود و ممکن است کار همیشه نوآورانه نباشد ، اما معرفی فناوری که رشد تجارت را افزایش می دهد یکی از مفیدترین قسمت های شغل است. از آستین بالا زدن نترسید ، زیرا در پایان پول با شما متوقف می شود.

در دنیای کار دیجیتالی امروز ، CIO کلیدهای نوآوری در فناوری را دارد که شرکت ها را به سمت موفقیت سوق می دهد. با تبدیل CIO به استراتژیست های شغلی و شرکای حق مدیرعامل ، مسیر شغلی به طور فزاینده ای با هوشمندی و رهبری کسب و کار مشخص خواهد شد ، دقیقاً مانند دانش فنی. با درک چگونگی تغییر این نقش و سرمایه گذاری در زمینه رهبری ، تجارت و توسعه شخصی ، می توانید خود را برای یک حرفه موفق IT آماده کنید. CIO ها جایگاه خود را در میز کسب کرده اند ، اطمینان حاصل کنید که نوبت به نشستن شما می رسد.

اندرو دانیلز علاقه زیادی به کمک به شرکت ها در مقیاس بندی عملیات جهانی ، موفقیت در اجرای پروتکل های امنیتی قوی و بیش از 20 سال تجربه در درووا در درووا ، او وقت خود را بر روی فرآیندهای عملیاتی کارآمد ، شناسایی خطرات امنیتی و مدیریت عملیات فنی متمرکز می کند.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers