[ad_1]

تقاضا برای هوش مصنوعی در حال افزایش است ، اما موفقیت بسیار زیاد است. در اینجا کارهایی است که می توانید برای به حداکثر رساندن ارزش استفاده از هوش مصنوعی انجام دهید.

تصویر: iaremenko - stock.adobe.com

تصویر: iaremenko – stock.adobe.com

هوش مصنوعی می تواند تأثیر مثبتی بر نحوه فعالیت مشاغل داشته باشد و اگرچه تصویب هوش مصنوعی در سال 2019 سه برابر شده است ، اما هنوز نیمی از پروژه ها نتوانسته اند آن را از اثبات مفهوم به تولید تبدیل کنند. چرا؟

موانع بالقوه بسیاری برای پروژه های هوش مصنوعی وجود دارد. اول ، خود داده ها. اصل “زباله در داخل ، زباله در خارج” به این معنی است که داده های شما باید در شکل عالی باشد تا به AI اجازه دهد نتایج قابل توجهی کسب کند. مانع دیگر تعیین اهداف بیش از حد بلند پروازانه از طریق اشتیاق بیش از حد به توانایی های بالقوه آن ، عدم درک توانایی های آن است. و مانع دیگر مقاومت سازمانی یا ساختاری است.

ما می توانیم ادامه دهیم ، اما بیایید این را بررسی کنیم و مراحل مثبتی را که شرکت ها می توانند با داشتن پروژه های هوش مصنوعی خود بیشترین موفقیت را داشته باشند ، برداریم.

1. داده های خود را در فرم قرار دهید

یک استراتژی جامد داده ها گامی اساسی در مسیر دستیابی به هوش مصنوعی است. چگونگی یک شرکت برای جمع آوری ، ذخیره ، مدیریت و استفاده از آنها ، نحوه تعامل شرکت با دنیای خارج را تغییر می دهد. آماده سازی داده های موجود می تواند یک کار دشوار و بالقوه بی پایان باشد. داشتن یک محدوده و هدف مشخص پروژه مشخص شده برای موفقیت آن ضروری است و شتاب دهنده های عالی و ابزارهای اتوماسیون برای رفع شکاف و خودکار سازی مرحله آماده سازی داده ها تا حد ممکن در دسترس هستند.

2. واو تحویل ، در حال حاضر

اگر فکر مقیاس گذاری هوش مصنوعی س questionsالات بیشتری را به جای پاسخ ایجاد می کند ، وقت آن است که خیلی ساده عمل کنیم: منبع اصلی ارزش تجاری شما چیست؟ به این پاسخ دهید و سپس به دنبال راه حل هایی باشید که به حفظ آن کمک می کند. برای اینکه هوش مصنوعی را در شرکت خود بیشترین شانس را برای آینده بلند مدت در شرکت خود قرار دهید ، سعی کنید بیشترین تأثیر را در کوتاه ترین زمان داشته باشید. هشدار: با وجود چنین هوش مصنوعی بزرگی ، برای رسیدن به اهداف اصلی استراتژیک تجاری خود ، به تمرکز لیزر نیاز خواهید داشت.

3. اما چشم انداز بلند مدت را در ذهن داشته باشید

سود کوتاه مدت مهم است ، از جمله اینکه بازگشت سرمایه یک عامل اصلی در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در اجرای هوش مصنوعی خواهد بود. با این حال ، مشاغل باید اطمینان حاصل کنند که این سودهای کوتاه مدت نیز با جهت آینده هوش مصنوعی در تجارت همسو است.

4. تمرکز خود را حفظ کنید

با استفاده از فناوری که می تواند چنین عواقب گسترده ای را به همراه داشته باشد ، بسیار آسان است که از مسیر خارج شوید. در مناطقی یا مناطقی متمرکز باشید که استفاده از هوش مصنوعی سود کوتاه مدت یا سود بیشتری به همراه خواهد داشت. این حتی ممکن است به معنای رد مدیریت ارشد خود شما باشد ، که ممکن است هوش مصنوعی بیشتری را در مکان های بیشتری بخواهد بدون اینکه متوجه شود مانع تلاش شما برای دستیابی سریعتر به ارزش بیشتر می شود.

5. سریع و سریع با مشکلات بزرگ کنار بیایید

مانند هر پروژه توسعه ، رسیدگی به مشکلات بزرگ در ابتدای فرآیند بسیار آسان تر است. مسائل می توانند به استراتژی ، ابزارها ، افراد یا فرایندها مربوط شوند. اما هرچه که هستند ، قبل از اینکه از کنترل خارج شوند و در نهایت پروژه را شکست دهند ، سریع اقدام کنید.

6. در ملاحظات اخلاقی و شفافیت پخت کنید

هوش مصنوعی در حال تبدیل شدن به بخشی آشنا از محل کار است و به طور فزاینده ای تصمیماتی را می گیرد که توسط مردم اتخاذ می شود. هوش مصنوعی مسئول ، اخلاقی ، قانونی و منصفانه برای همه ما مفید است. رعایت مقررات صنعت باید حداقل در نظر گرفته شود. مشاغل باید نقشی فعال داشته باشند تا اطمینان حاصل کنند که هوش مصنوعی آنها منصفانه است و ارزش های آنها را منعکس می کند ، مهمترین دلیل آن این نیست که تصمیمات مبتنی بر هوش مصنوعی باید توجیه شوند. به عنوان مثال ، اگر متقاضی شغل خود را از دست بدهد یا از درخواست وام خودداری کند ، باید بتواند دلیل این تصمیم را بفهمد.

7. در بلند مدت اکوسیستم مهارتهای مورد نیاز خود را برنامه ریزی کنید

توسعه دهندگان باتجربه بهتر از آنکه به “بپرسید و فراموشش کنید” اعتقاد دارند. صرف نظر از مقیاس پروژه هوش مصنوعی ، باید یک اکوسیستم پشتیبانی طولانی مدت وجود داشته باشد. چه کسی هوش مصنوعی را بهبود می بخشد؟ چه کسی بر اثرات تجاری و نتایج هوش مصنوعی نظارت کرده و در صورت خارج شدن کشتی ، کشتی را راهنمایی می کند؟ بزرگ ، چگونه افراد و هوش مصنوعی با هم همکاری می کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند؟ این افراد چه کسانی هستند و برای موفقیت به چه مهارت ها و تجربیاتی نیاز دارند؟

هوش مصنوعی به درستی به عنوان یک اولویت حیاتی برای مشاغلی که قصد دارند تجارت خود را توسعه دهند و همچنان در رقابت باقی بمانند ، دیده می شود. تا به امروز ، ارزش تجاری ارائه شده توسط AI به میزان قابل توجهی متفاوت است. مشکلات دندان درآوردن نتیجه بسیاری از عوامل است ، اما اغلب بلوغ دیجیتالی و آمادگی داده های شرکت پیش بینی کننده اصلی موفقیت است. در بلند مدت ، ادغام هوش مصنوعی در محل کار به میزان مطابقت آن با اهداف استراتژیک شرکت و میزان کارمندان و مدیریت در پشت آن مربوط خواهد شد.

مانیش میستی مدیر ارشد فناوری در است زیرسطح، شرکتی برای خدمات حرفه ای در زمینه مهندسی دیجیتال در سیلیکون ولی.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir