[ad_1]

هرج و مرج برای برخی لحظات به یادماندنی و کاملاً شرم آور ایجاد شده است ، که البته باید در حالی که ما کنفرانس های ویدیویی برگزار می کردیم اتفاق می افتاد.

قبلی

1 از 9

بعدی

تصویر: Pixabay

تصویر: Pixabay

بسیاری از شرکتها پیش از سال 2020 سیاست کار در خانه را داشتند ، اما 100٪ نیروی کار از راه دور در معرض خطر نبود مگر اینکه به هر حال شرکت مجازی باشد. خوشبختانه ابرقهرمانان فناوری اطلاعات برای نجات برای اطمینان از تداوم تجارت شتافتند. با کمک لیگ عدالت ، شرکتهای ما با روشهای جدیدی که در طولانی مدت به ما کمک می کند ، توانسته اند به مواردی که هرگز تصور آنها به عنوان خدمات مشتری نبوده ، برسند. ما همچنین می خواهیم از شخصیت های مورد علاقه خود برای آنچه شخصاً به ما اجازه داده اید ، مانند کار در تمام روز با لباس خواب ، تشکر کنیم.

بعضی از ما سالهاست که از خانه کار می کنیم ، بنابراین 2020 نسخه افراطی کاری بود که به هر حال انجام می دادیم. برخلاف مبتدیانی که از خانه کار می کنند ، ما بر مسافرت های گناهی که مدتی قبل برای تعادل در کار و خانه مجبور بودیم ، غلبه کردیم. ما هنوز احساس گناه ناشی از خود را درک می کنیم ، اما وقتی در خانه کار می کنید ، از امور خانه و خانواده غافل می شوید و وقتی کارهای خانه و خانواده را انجام می دهید ، کار نمی کنید. کافی است همه را دیوانه کنید.

از آنجا که ما افراد باهوشی هستیم که از جانبازان خانه هستیم ، در نهایت فکر کردیم که اگر بین ساعات کار و خارج از ساعات کاری مرزهای مشخصی برقرار کنیم ، به یک تعادل کامل خواهیم رسید. به نظر ساده می رسید و تا سال 2020 ادامه داشت. ناگهان فرزندان و همسران (یا شرکای ما) دائماً به خانه می آمدند و کار را در بهترین حالت چالش برانگیز می کردند و حیوانات خانگی ما نمی توانستند از پس آن برآیند. همانطور که دانشمند در اوایل سال جاری گفت: “این فوق العاده و در عین حال افتضاح است.” هنوز هم ، هرج و مرج لحظه های به یادماندنی ، خنده دار و کاملا شرم آوری ایجاد کرده است که البته باید در حالی که ما در کنفرانس ویدیویی بودیم اتفاق می افتاد.

در اینجا چند مورد برای افراد دیگر رخ داده است که برخی از آنها بسیار مرتبط هستند.

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.
قبلی

1 از 9

بعدی

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir