[ad_1]

راهنمای جدیدی که به عنوان شرکت مادر آمازون برای ارائه دهنده خدمات ابری انتخاب شده آغاز آینده آن است.

کنترل AWS در دستان آشنا آدام سلیپسکی خواهد بود ، که وقتی اندی جسی مدیر عامل مادر آمازون می شود ، به ارائه دهنده خدمات وب بازمی گردد. این حداقل برای یک تحلیلگر گارتنر که انتظار داشت AWS در صفوف فعلی خود ارتقا یابد ، کمی تعجب آور بود.

جسی از طریق پست الکترونیکی به کارمندان AWS ، از سلیپسکی ، اکنون مدیر عامل شرکت Tableau Software به عنوان جانشین خود نام برد. این خبر پس از اعلام جانشینی جسی جف بزوس ، که قصد دارد سمت مدیرعاملی را برای تبدیل شدن به مدیرعاملی آمازون تحویل دهد ، اعلام شد.

تصویر: Joao-Pierre S. Ruth

تصویر: Joao-Pierre S. Ruth

برای سلیپسکی ، این یک بازگشت کوچک به خانه است. طبق بیوگرافی وی ، وی بیش از 10 سال در AWS کار کرد و قبل از انتقال در سال 2016 به سمت معاون رئیس بازاریابی برای مدیرعامل تابلو درآمد. در همان سال ، جسی مدیر عامل AWS شد.

دوره Selipski با Tableau شامل نظارت بر خرید آن توسط Salesforce در سال 2019 است. وی در ماه مه به عنوان مدیرعامل به AWS باز خواهد گشت.

اگرچه او در ابتدا با اعلامیه انتخاب سلیپسکی به عنوان سرپرست AWS دستگیر شد ، اما اد اندرسون ، معاون ارشد در تحقیقات گارتنر ، گفت که این تصمیم به سرعت برای او منطقی است. اندرسون گفت: “هرچه بیشتر به آن فکر می کنم ، به نظر می رسد واضح تر است.”

وی گفت: یافتن مدیرعامل که به خوبی در فرهنگ آمازون غوطه ور باشد ، عامل مهمی بوده است. در حالی که اندرسون پیش از این انتظار داشت که یک خودی فعلی AWS از رده های مدیر عامل بالا رود ، بازگشت سلیپسکی می تواند دیدگاه خارجی جدیدی را برای شرکت ایجاد کند. وی گفت: “این دیدگاه یکی از کاربردها و راه حل های مربوط به ابر است ، نه فقط زیرساخت ها.” “اکنون یک چالش و فرصت است. AWS از کجا آمده است؟ “

اندرسون می گوید این فرصتی را برای AWS فراهم می کند تا به مناطق جدیدی از بازار مانند برنامه های تجاری تحت Selipsky برود.

جسی و سلیپسکی تقریباً به همان میزان مدیرعامل در سازمانهای مربوطه خود خدمت کرده اند و تجربه فردی آنها می تواند راهگشا برای AWS باشد. اندرسون می گوید: “شباهت های زیادی بین اندی جسی و آدام سلیپسکی از نظر پیشرو بودن شرکت های بزرگ فناوری وجود دارد.” “بزرگترین تفاوت ، این است که آدام عموماً متعهد به مشتری متفاوتی با ارزش متفاوت است.” وی گفت ، این شامل ، به ویژه Salesforce و Tableau است.

اندرسون گفت ، سلیپسکی از نظر ساده سازی کارایی سازمان در آماده سازی برای فروش آن به Salesforce ، به یک نقطه عطف در Tableau رسیده است. “سابقه آدام در تابلو یکی از موثرترین عملیات ، ساده سازی و بهینه سازی بود. البته ، AWS می تواند از این مزیت بهره مند شود ، اما من فکر نمی کنم که این کافی باشد. ” “مواردی که در حال حاضر باید تحت نظارت قرار گیرند این است که چگونه آدام شروع به فکر کردن درباره تیم مدیریت AWS خود کرده است. آیا او به افرادی که در آنجا هستند پایبند است – مطمئناً او از قبل تیم مدیریتی قدرتمندی دارد یا استعداد بیرونی می آورد؟ “

اندرسون می گوید که با دستیابی به موقعیت های مایکروسافت ، علی بابا و گوگل ، علائمی را نشان می دهد که AWS ممکن است بخشهای جدیدی از بازار را تحت فشار قرار دهد یا موقعیت خود را در بازارهای فعلی تقویت کند. وی می گوید: “AWS در زمانی است كه رقبای آن در بازارهای سنتی كه در آن رقابت می كنند ، تقویت می شوند.” “AWS برای موج بعدی رشد به کجا می رود؟”

اندرسون گفت ، رویکرد تاریخی آمازون فشار به بازارهای جدید است. وی قصد دارد ببیند آیا این استراتژی با رهبری سلیپسکی در AWS ادامه دارد یا خیر.

برخی از افراد داخلی می گویند اندرسون فکر می کرد او در سمت مدیرعامل AWS است ، از جمله مت گارمن ، معاون فروش بازاریابی و پیتر دسانتیس ، معاون ارشد زیرساخت جهانی و پشتیبانی مشتری AWS. اندرسون گفت: “او ستوان دیرین جف بزوس بود ، اما همچنین بخشی از حلقه داخلی AWS بود.” وی می گوید ، هر دو نامزد بسیار خوبی خواهند بود ، اما از پشت ، انتخاب سلیپسکی “واضح تر به نظر می رسد”.

مطالب مرتبط:

چه چیزی برای AWS با جاسی برای تبدیل شدن به مدیر عامل آمازون است

اندی جسی: سرعت از پیش تعیین نشده است. این یک انتخاب است

استراتژی ابر ، امنیت و JEDI در گفتگوهای AWS

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فناوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای چنین مواردی فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر