CIO برای تسریع در تحول تجارت دیجیتال در سال 2021

[ad_1]

سرانجام ، CIO ها با آینه دید در سال 2020 به دنبال بودجه و شتاب بیشتری در تحولات دیجیتالی خود هستند.

پس از گذشت یک سال از پاسخگویی به بحران ، مدیران فناوری اطلاعات در سال 2021 موضع فعالانه تری را اتخاذ کرده و سعی در کمک به سازمان های خود در هنگام ساخت پروژه های تجاری دیجیتال دارند که از تغییر بازارها و فرصت های درآمد در یک اقتصاد متغیر نهایت استفاده را می کنند.

مدیر عامل جعبه ، آرون لوی اینگونه بیان کرد توییت اخیر، “بیشتر مشاغل در سال 2020 بر پایدار ماندن و تغییر کار به مکان های از راه دور متمرکز شده اند. اکنون ، در سال 2021 ، هر مکالمه ای که با مشتریان دارم این است که مدل های تجاری آنها به دلیل فرصت دیجیتالی در حال تغییر است.

نه تنها در 2021 تمرکز تغییر خواهد کرد. CIO ها دلار بودجه ای را نیز برای تحقق این اهداف می بینند. در حالی که CFO به شدت متمرکز بر نگه داشتن پول در ماه های پس از همه گیری و مسدود کردن یک سال پیش بود ، بر اساس پیش بینی های هزینه های فناوری اطلاعات گارتنر ، روند هزینه فناوری در سال 2021 معکوس شد.

این تحلیلگر پیش بینی کرد که هزینه جهانی فناوری اطلاعات در سال 2021 3.9 تریلیون دلار باشد که 6.2 درصد نسبت به سال 2020 افزایش یافته است. هزینه جهانی فناوری اطلاعات در سال 2020 3.2 درصد کاهش یافته است. .

تصویر: jamesteohart - stock.adobe.com

تصویر: jamesteohart – stock.adobe.com

به گفته جان دیوید لاولاک ، محقق اصلی و معاون برجسته رئیس جمهور در گارتنر ، برخی از این رشته های صرفه جویی در سال جاری همچنان در دسترس خواهد بود ، اما سازمان های فناوری اطلاعات در رشد سرمایه گذاری خواهند کرد.

وی گفت: “CIO ها باید در سال 2021 اقدام به توازن كنند – صرفه جویی در هزینه و گسترش فناوری اطلاعات”. “با بهبود اقتصاد در سطح امنیتی ، شرکت ها در IT سرمایه گذاری می کنند به گونه ای که انتظارات رشد آنها را برآورده کند تا سطح درآمد فعلی آنها. در سطح هیئت مدیره تا سال 2021.”

گارتنر پیش بینی کرده است که سطح هزینه های فناوری اطلاعات برای بازگشت به رشد در همه گروه ها در سال 2021 است. این شامل سیستم های مرکز داده (6.2٪) ، نرم افزار سازمانی (8.8٪) ، دستگاه ها (8٪) ، خدمات فناوری اطلاعات (6٪) و خدمات ارتباطی (4.5٪) است. )

جان دیوید لاولاک

جان دیوید لاولاک

لاولاک گفت: “مشاغل در حال صنعتی کردن کار از راه دور برای کارمندان هستند زیرا اقدامات قرنطینه ای کارمندان را در خانه نگه می دارد و تثبیت بودجه به CIO اجازه می دهد سرمایه های خود را با تعریق در سال 2020 دوباره سرمایه گذاری کند.”

سرمایه گذاری در تبدیل سریع شغل دیجیتال برای چند سال آینده تا سال 2024 در راس امور خواهد بود. زمینه های این سرمایه گذاری شامل رایانش ابری ، برنامه های اصلی کسب و کار ، امنیت و تجربه مشتری است.

گارتنر همچنین رشد در سال 2022 را برای دسته های IT زیر پیش بینی می کند: سیستم های مرکز داده (3.4٪) ، نرم افزار سازمانی (10.2٪) ، دستگاه ها (1.3٪) ، خدمات فناوری اطلاعات (6.3٪) و خدمات ارتباطی (3.3٪).

تلاش سازمانهای اتوماسیون نیز در خط مقدم باقی خواهد ماند زیرا سازمانها تلاش می کنند کار بیشتری با همان نیروی کار انجام دهند. به عنوان مثال ، بسیاری از سازمان ها چت ربات ها را برای کمک به همه موارد ، از سوالات میز کمک فناوری اطلاعات گرفته تا وب سایت های عمومی که به س questionsالات مربوط به COVID-19 پاسخ می دهند ، اجرا کرده اند.

اما از اتوماسیون و تحول دیجیتال در سال 2021 انتظار بیشتری داشته باشید.

لاولاک گفت: “سطح بالاتری از دیجیتال سازی فرآیندهای داخلی ، زنجیره تأمین ، تعامل مشتری-شریک و ارائه خدمات در سال 2021 در دسترس است ، که به IT امکان می دهد از پشتیبانی تجاری به یک تجارت تبدیل شود”

درباره 2021 و استراتژی بیشتر در اینجا بخوانید:

8 از تجربه خانه کار کنید که سال گذشته انتظار نداشتیم

2021: سال شغلی IT

رهبری فناوری اطلاعات: 10 راهی که نقش CIO در سال 2020 تغییر کرده است

چشم انداز 2021: پرداختن به گزینه تغییر ابر

جسیکا دیویس کار خود را صرف پوشش تلاقی تجارت و فناوری در عناوینی از جمله Infoworld توسط IDG ، eWeek و Channel Insider توسط Ziff Davis Enterprise و MSPmentor توسط Penton Technology کرده است. او علاقه زیادی به استفاده عملی از هوش تجاری دارد ، … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers