[ad_1]

هیئت مدیره شرکت ها نرخ بالاتری از تجارت دیجیتال را در سال 2021 تأمین می کنند. این موارد بیشتر است.

CIO ها می توانند انتظار داشته باشند كه هنگام ورود به ابتكارهای تجارت دیجیتال ، شتاب دهنده را فشار دهند زیرا ما وارد 2021 می شویم. دلیل این امر آن است كه هیئت مدیره های شركت به طور متوسط ​​افزایش 8 درصدی را برای این تلاش ها تصویب می كنند. جان دیوید لاولاک.

این رشد بزرگ در زمان بی ثباتی برای مشاغل انجام می شود. آنها از اثر انتقال تعداد زیادی از کارگران به یک شبه در محیط کار در خانه بهبود می یابند. علاوه بر این ، آنها در حال آماده شدن برای مرحله بعدی جراحی در طی یک بیماری همه گیر هستند.

تصویر: Olivier Le Moal - stock.adobe

تصویر: Olivier Le Moal – stock.adobe

لاولاک به InformationWeek گفت: “تأثیر کلی این همه گیری در واقع آینده را به جلو سوق خواهد داد.” “هزینه ابر ، توسعه برنامه های ابری ، نرم افزار به عنوان یک سرویس از قبل ارائه می شود. هزینه ای که انتظار می رود در سال 2024 ببینیم از سال 2022 و 2023 مشاهده می شود.”

درباره IT شرکت بیشتر بخوانید:

10 روند تسریع کننده حاشیه محاسبات

تجزیه و تحلیل پیشرفته موج بعدی هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، BI را هدایت می کند

چگونه یک برنامه موفقیت آمیز هوش مصنوعی ایجاد کنیم

ایالت Chatbots

این هزینه های تسریع شده آخرین خبر بد برای فروش سرور محلی است. این بخشی از روندی است که از یک دهه پیش آغاز شده است – انتقال از مالکیت به خدمات. لاولاک گفت که COVID-19 و پاسخ ما به آن ما را در این مسیر پیش می برد و این یک تغییر بزرگ است.

وی گفت: “از این پس تعداد سرورهای فروخته شده به مشاغل در حال کاهش است.” “امسال 6٪ کاهش یافته و به 7٪ رسیده است و هرگز بهبود نمی یابد.”

طبق گفته لاولوک ، مقدار زیاد سرور خریداری شده توسط شرکت ها در سال 2018 است. این یک نقطه عطف بود و پس از آن فروش سرور روند نزولی را آغاز کرد که انتظار می رود گارتنر ادامه یابد. در همین حال ، هزینه سرورهای ابری با تعداد واحدها و پایه نصب شده همچنان در حال افزایش است.

طبق گفته گارتنر ، CIO ها همچنین هزینه های خود را برای خرید سیستم های ترافیکی (اتوماتیک فرآیند رباتیک) و ابزارهای مربوطه طی چند سال آینده تسریع می کنند. هزینه های این گروه در سال 2019 به 1.4 میلیارد دلار رسیده و در سال 2020 به 15 درصد رشد می رسد. لاولاک گفت ، اما تا پایان سال 2024 ، هزینه های این گروه به 3 میلیارد دلار می رسد.

لاولاک گفت: “اکنون یک روند عمده از اتوماسیون به بیش از اتوماسیون وجود دارد.” “اتوماسیون فرد را از یک فرایند خارج می کند. بیش از اتوماسیون همه را از انتها به انتهای فرایند خارج می کند.”

لاولاک در مورد انتشار پیش بینی هزینه IT شرکت برای سال 2021 با InformationWeek صحبت می کند. این شرکت کاهش هزینه ها را برای سال جاری و افزایش آن را برای سال 2021 پیش بینی کرده است. به عنوان مثال ، گارتنر می گوید هزینه سیستم های مرکز داده 3.1 کاهش می یابد in در سال 2020 و 5.2 increase در سال 2021 افزایش می یابد. هزینه نرم افزار سازمانی در سال 2020 3.6 and کاهش می یابد و در سال 2021 7.2 increase افزایش می یابد.

جان دیوید لاولاک

جان دیوید لاولاک

هزینه خدمات فناوری اطلاعات در سال 2020 به 4.6 درصد رسیده است ، اما انتظار می رود خدمات فناوری اطلاعات در سال 2021.1 افزایش یابد. هزینه خدمات ارتباطی در سال 2020 2.9 درصد کاهش یافته است ، اما انتظار می رود که در سال 2021 2.8 درصد افزایش خواهد یافت

شاید بیشترین ضربه از همه خرج دستگاه باشد که در سال 2020 13.4٪ کاهش یافته است اما انتظار می رود در سال 2021 4٪ افزایش یابد.

وقتی به تمام سازمانهایی فکر کنید که به سرعت کارگران خود را برای انتقال به یک دفتر کار خانگی مجهز کرده اند ، این ممکن است غیراصیلی به نظر برسد. اما به یاد داشته باشید ، این متوسط ​​است.

لاولاک گفت: “ما باید کاملاً متنفر باشیم از کلمه میانگین ، وارد سال 2021 شویم.” “به محض گفتن” متوسط ​​”، تنها چیزی که مطمئناً می دانید این است که مطلقا هیچ کس نخواهد گفت.”

برخی از CIO ها برای تهیه نیروی کار خود برای کار در خانه برای دستگاه ها هزینه می کنند. دیگران این کار را نمی کنند. به گفته لاولوک ، این بدان دلیل است که مدیرانی که به دنبال نگه داشتن پول در بحران هستند ، فرصت های آنها را کاهش داده اند

وی گفت: “در سال 2020 ، دستگاه ها از اولین مناطقی هستند که می توانید در آن پس انداز کنید.” “وقتی CIO ها مانند مارس و آوریل با محدودیت های جریان نقدی روبرو می شوند ، اولین چیزی که پس انداز می کنید یا اولین کاری که می کنید این هزینه های قابل تحمل است. این تلفن های همراه ، لپ تاپ ها و همه این موارد دشوار است که شما می توانید از قبل پول نقد خریداری و پرداخت کنید. می توانید این دارایی ها را عرق کنید. “

در همین حال ، طبق گفته لاولوک ، دسته هایی که رشد چشمگیری داشته اند شامل دسک تاپ به عنوان سرویس و کنفرانس ویدیویی در فضای ابری هستند.

این افراط هزینه ها بخشی از آن است که رکود اقتصادی سال 2020 را با رکود بزرگ سال 2009 و 2010 متفاوت می کند. رکود اقتصادی زودتر همه را تحت تأثیر قرار داد.

لاولاک گفت: “کاهش هزینه های فناوری اطلاعات به طور مساوی تری توزیع شده است.” “این مقایسه با زمانی است که از نظر هزینه IT هر دو طرف افراط و تفریط وجود دارد.” شرکت های هواپیمایی می توانند 30٪ کاهش دهند ، در حالی که هزینه های فدرال با همین میزان یا بیشتر افزایش می یابد.

لاولاک گفت: “پاسخ CIO این نیست که مانند سال 2009 هزینه ها را کاهش دهد یا افزایش دهد.” “این کار در مورد بهینه سازی پول نقد ، معرفی فن آوری های جدید مورد نیاز برای کار و پس انداز در صورت امکان بود.”

در حالی که برای تأثیر همه گیر بر هزینه های فناوری اطلاعات در سال 2021 آماده می شوید ، این بدان معناست که باید مراقب تسریع در زمینه اتوماسیون بیش از حد و ابتکارات تجاری دیجیتال باشید.

جسیکا دیویس کار خود را صرف پوشش تلاقی تجارت و فناوری در عناوینی از جمله Infoworld توسط IDG ، eWeek و Channel Insider توسط Ziff Davis Enterprise و MSPmentor توسط Penton Technology کرده است. او علاقه زیادی به استفاده عملی از هوش تجاری دارد ، … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر