[ad_1]

بسیاری از شرکت ها برای دستیابی به اصول اولیه در سال 2021 در زمینه IT و زیرساخت ها سرمایه گذاری بیشتری می کنند. این مواردی است که CIO و CFO برای جلوگیری از عقب ماندن باید بدانند.

اعتبار: Shutter2U از طریق Adobe Stock

اعتبار: Shutter2U از طریق Adobe Stock

رهبران مشاغل به سرعت در حال ساخت استراتژی های جدید مدیریت درآمد هستند تا به بهبود نتایج نهایی آنها در سراسر همه گیر کمک کنند. مدیران ارشد اطلاعات و دارایی در این طرح نمایندگی دارند.

طبق گفته گارتنر ، پیش بینی می شود هزینه های فناوری اطلاعات در سال 2021 به 4T دلار برسد ، از جمله هزینه های بالاتر برای دستگاه ها و نرم افزارهای سازمانی ، همچنان که مشاغل به سرمایه گذاری در یک محیط کار راحت و سازنده ادامه می دهند. CFO و CIO گاهی در عملکرد هزینه متفاوت هستند زیرا CFO به دنبال کاهش هزینه ها است. با این حال ، هر دو اهداف یکسانی دارند تا ارزش سرمایه گذاری های خود را به حداکثر برسانند و هزینه های اصلی را بهینه کنند.

با نگاهی به شش تا 12 ماه آینده ، برخی از عملکردها و روندهای مهم در تجارت امروز چیست که برای دستیابی به اهداف شرکت فردا به CIO و CFO بستگی دارد؟

سرمایه گذاری IT و برنامه شرکتی

سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات به سرعت دستور کار رهبران مالی را جابجا کرده و یک اولویت اصلی بودجه است. همه گیری ، بخش زیادی از مردم را مجبور به پذیرش کار از راه دور کرده است. برای مشاغل ، این به معنای افزایش نیاز به زیرساخت های فناوری اطلاعات است و بنابراین IT به شدت در دستور کار رهبر مالی قرار گرفته است.

به طور جمعی پیرامون فضای کسب و کار ما ، سرمایه گذاری های فناوری اطلاعات همچنان به بالای دستور کار می روند. این اولویت بودجه برای سال 2021 در بهبود سرمایه ، حقوق و دستمزد ، تجارت (غیر IT) ، بازاریابی ، فروش ، تولید ، پشتیبانی محصول و موارد دیگر است.

با حرکت به جلو ، هر دو CIO و CFO مسئولیت های مستقیم خود را با اتخاذ یک رویکرد عملی تر برای کاهش اختلالات مختلف ناشی از بحران گسترش می دهند. این شامل به حداکثر رساندن بودجه و برجسته کردن ارزش سرمایه گذاری در فناوری های جدید است. به عنوان مثال ، بسیاری از مدیران SME در خدمات مالی در حال تصمیم گیری برای استفاده از سرمایه گذاری های جدید مانند بهره وری مبتنی بر ابر برای بهبود ابزارهای همکاری و انعطاف پذیری هستند.

رایانش ابری آینده است

رهبران فناوری اطلاعات در سال گذشته بر محاسبات ابری تمرکز کرده اند و ابر یکی از معدود مناطقی است که در سال 2020 سرمایه گذاری رشد کرده است.

در طی همه گیری ، CIO ها مجبور بودند با CFO کار کنند تا زیرساخت های از راه دور مانند سیستم های ارتباطی تجاری را ایجاد کنند. اگرچه برخی از بلایای مالی در سال 2021 تخفیف یافته است ، بودجه های شرکت هنوز تحت فشار هستند و هنوز هم به شدت به فرصت های از راه دور اعتماد می شود ، بنابراین سرمایه گذاری انعطاف پذیر در ابر همچنان کانون اصلی موفقیت خواهد بود. با بی ثباتی و کار از راه دور که انتظار می رود در آینده قابل پیش بینی ادامه یابد ، رایانش ابری به عنوان بخشی اصلی از استراتژی هر کسب و کار تلقی می شود و برای جذب سرمایه ادامه خواهد داشت.

شرکت های صنایع غذایی برای گسترش ارتباطات خود ، که شامل سرمایه گذاری های مالی اضافی است ، استراتژی های ERP cloud cloud را در سراسر دامنه دارایی خود اجرا می کنند. مدیران مالی باید بدانند که ارز دانش برای مدیریت موثر سرمایه گذاری های فناوری اطلاعات ضروری است و این یک موضوع بسیار گسترده است. این امر در بخش تولید مواد غذایی نیز به همان اندازه مشهود است. با توجه به اینکه اصول خرید می توانند در یک محیط پیچیده اعمال شوند و بهره وری از هزینه های فن آوری را تحریک کنند ، اصول اساسی همچنان ادامه دارد. سرمایه گذاری در فضای ابری می تواند یک زمینه پیچیده از سرمایه گذاری باشد ، اما با استفاده از اصول اساسی هنوز می توان به نتایج خوبی برای مدیریت بودجه فناوری اطلاعات منجر شود.

امنیت سایبری همچنان در اولویت اصلی خود قرار دارد

سرمایه گذاری در امنیت سایبری برای محافظت بهتر در برابر تهدیدات خارجی یکی از روندهای اصلی سال گذشته بوده است. خطرات سایبری به طور حتم ادامه خواهد یافت و با افزایش اخیر باج افزار افزایش می یابد. اخیراً شرکتهایی مانند JBS ایالات متحده ، بزرگترین تأمین کننده گوشت در جهان ، حملات سازمان یافته امنیت سایبری را هدف قرار داده اند – وادار کردن شرکتها به بستن امکانات خود ، مکث کلیه سفارشات تجاری و مختل کردن معاملات فعلی.

با ادامه وقوع این تخلفات ، شرکت ها به شدت در پی جبران و سرمایه گذاری در ارزشمندترین دارایی های امنیت سایبری بازار – کارشناسان مهندسی فناوری اطلاعات و نرم افزار هستند. پروژه های اداره آمار کار آمریکا “تحلیلگر امنیت اطلاعات” دهمین شغل با رشد سریع در دهه آینده خواهد بود ، با نرخ رشد اشتغال 31٪ در مقایسه با 4٪ نرخ رشد متوسط ​​برای همه مشاغل.

CFO ها می خواهند از CIO خود با یک لیست کامل از تمام دارایی ها و استراتژی های IT ، چه انسانی و چه ماشین ، پشتیبانی کنند. همانطور که COVID-19 به ما نشان داده است ، معیار اصلی هر عملی موفقیت آمیز در زمینه امنیت سایبری سازگاری است. شرایط می تواند در هر زمان به طرز چشمگیری تغییر کند و شرکت ها باید آماده پاسخگویی باشند.

برای دستیابی به اهداف مشترک برای هر مشاغل ، باید بین تأمین مالی دارایی های شرکت ها و حمایت از آنها تعادل برقرار شود و از بسته C شروع شود. به حداکثر رساندن ارزش سرمایه گذاری آنها و بهینه سازی هزینه های کلیدی همیشه اهداف اصلی فرمول های تجاری خواهد بود. در حال حرکت به جلو در جهانی پس از همه گیری ، CIO ها و CFO ها باید از پیچیدگی تجارت امروز (کار از راه دور ، تهدیدات سایبری و سرمایه گذاری ابری) بدانند تا همچنان برای فردایی بهتر پیشرفت کنند.

اندی وود یک معاون فناوری باتجربه و با صلاحیت با تجربه در اجرای ابتکارات پیچیده خرید فناوری اطلاعات است. وی دارای تجربه استراتژیک گسترده در بخشهای مختلف است و در محیطی با تغییرات عمده مانند دسته IT و رهبر عملکردی کار کرده است. اندی مدیریت تدارکات عمومی را بر عهده دارد و بر پروژه های پیچیده تغییر نظارت دارد. با سابقه شغلی ایالات متحده ، اروپا و انگلستان ، اندی به طور مداوم پس انداز و خریدهای پایدار را برای بسیاری از شرکت ها فراهم کرده است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر