[ad_1]

تغییر شکل نقش CIO و توسعه برنامه همچنان ادامه دارد ، زیرا سازمانهای بیشتری راهی پیدا می کنند تا توسعه دهندگان کد ، کد پایین و مدنی را از استراتژی های IT و عملیاتی خود حذف کنند.

اعتبار: مورستوک از طریق Adobe Stock

اعتبار: مورستوک از طریق Adobe Stock

پلتفرم مدیریت گردش کار دیجیتال ServiceNow از منابع کم کد و بدون کد به عنوان بخشی از استراتژی توسعه خود استفاده می کند ، این نشانه ای از یک روند طولانی مدت است ، با CIO کریس بدی تغییر در نحوه برخورد او و همسالانش به نقش خود در سازمان های.

هدف از استفاده از سیستم عامل های کم کد و بدون کد این است که توسعه دهندگان غیرنظامی ، که ممکن است مهارت برنامه نویسی گسترده ای نداشته باشند ، به بخشی از ترکیب توسعه برنامه تبدیل شوند. این می تواند برخی از بارهای توسعه دهندگان حرفه ای را بر دوش بکشد و به طور بالقوه چرخه توسعه را تسریع کند ، اما این موارد قابل توجه است. برنامه های کاربردی ایجاد شده با سیستم عامل های کم کد و غیر کد معمولاً به اندازه نرم افزاری که از ابتدا ساخته شده اند ، دانه ریز و جزئی نیستند ، اما ممکن است برای اهداف خاصی کافی باشند.

بدی با InformationWeek در مورد اینکه چگونه توسعه کم کد را در استراتژی خود گنجانده است و اینکه چگونه این می تواند رویکرد CIO را به بسیاری از وظایف در آینده تغییر دهد ، صحبت کرد.

کد پایین به عنوان بخشی از چارچوب شما کجاست؟

این منطقه سریع رشد می کند. فکر نمی کنم بحثی وجود داشته باشد که همه گیری همه گیر سرعت تحول دیجیتال را تسریع کرده است. با این شتاب اشتهای سیری ناپذیری برای دیجیتالی کردن همه چیز در این شرکت وجود دارد. توسعه دهندگان باتجربه کافی برای انجام آن وجود ندارد. شما یک نیروی کار دارید که اکنون وارد شرکت های رشد یافته فناوری می شود. این برای آنها چیز خارجی نیست. آنها به ایجاد چیزهایی ، ایجاد برنامه های کاربردی عادت کرده اند. اینها افرادی هستند که احتمالاً از 10 سالگی کانالهای YouTube خود را ایجاد می کنند.

این فناوری بسیار آسان تر شده است. اکنون روش هایی برای مدیریت کد کم مقیاس و بدون مقیاس وجود دارد بدون برخی از مواردی که احتمالاً از CIO ها از آزمایشات گذشته در ذهن آنها وجود دارد ، این بدان معناست که شما یک بدهی فناوری در اطراف سازمان ایجاد می کنید. شما هیچ دیدی برای او ندارید. شما نمی دانید داده ها کجا می روند ناگهان از موقعیت تطابق خود آگاهی ندارید. شما از موقعیت مدیریت داده خود مطلع نیستید. این مناطق “پروازهای ممنوع” برای CIO ها هستند که در مورد این موارد روشن نیستند.

من واقعاً فکر می کنم CIO ها هنگام انتخاب کد کم ، بدون کد سه انتخاب دارند ، زیرا این همان اتفاقی است که می افتد. خواه CIO بخواهد آن را به عنوان بخشی از استراتژی خود تشخیص دهد یا نه ، این اتفاق می افتد.

یکی جلوگیری از آن ، که یک استراتژی ضرر است. شما قادر به مسدود کردن آن نخواهید بود. مردم همیشه راهی پیدا می کنند.

دوم نادیده گرفتن آن است ، که به نظر من خطرناک است ، به ویژه هنگامی که صحبت از امنیت و حاکمیت می شود.

سوم این است که از آن استقبال کنیم ، که فکر می کنم تنها استراتژی پیروزی است. مصرف آن فواید زیادی دارد. قابل مشاهده بودن – شما در واقع می دانید که در انتهای کار چه می گذرد. شما از شر این عبارت “سایه IT” خلاص می شوید. بدون سایه IT؛ همه ما بخشی از یک اکوسیستم هستیم که به تحول دیجیتالی شرکت کمک می کند. Shadow IT تا مدت ها چنین کلمه بدی بوده است ، تقریباً مانند: “بیایید مردم را مجازات کنیم که می خواهند بخش خود را بهبود بخشند.” ما می توانیم از این پارادایم منفی خلاص شویم.

با استفاده از سیستم عامل ها ، هم اکنون می توانید یک کد کم کد داشته باشید ، بدون داشتن کد تا رسیدن به یک کد حرفه ای. این بستری است که همه این نیازها را تأمین می کند. برنامه ها می توانند با گذشت زمان از این طیف عبور کرده و به مدل مدیریتی مناسب برای پاسخگویی به نیازها برسند.

آیا پروژه یا برنامه خاصی وجود داشته است که به استفاده از کد پایین برای نیازهای شما اختصاص داشته باشد؟

ما در مناطقی مانند HR ، در مناطقی مانند بازاریابی به دو دلیل متفاوت فکر می کنیم. بازاریابی به سرعت در حال پیشرفت است و همیشه نیاز فوری به بازار وجود دارد. آنها واقعاً می توانند از یک راه حل کم کد و غیر کد برای حل چالش های دپارتمان خود استفاده کنند.

کریس بدی ، CIO ، سرویس نو

کریس بدی ، CIO ، سرویس نو

همانطور که این چارچوب را که بسیار سبک است راه اندازی می کنیم ، مردم ایده هایی درباره آنچه می خواهند با کد کم و بدون کد انجام دهند ارائه خواهند داد. ما دریافتیم که فکر می کنم 72٪ ایده ها پذیرفته شده است. 28٪ موارد استفاده است که ما قبلاً این کار را داشته ایم / این کار را در بنگاه اقتصادی انجام داده ایم و نمی خواهیم بدهی فنی ایجاد کنیم. این داده ها واقعاً بسیار حساس بودند. یا فکر می کردیم آنها روی اسکی خود سوار می شوند.

برای 72٪ افرادی که این کار را انجام داده اند ، در اینجا یک مسیر آموزشی برای افزایش سرعت وجود دارد.

موارد استفاده واقعاً ما را متعجب کرد. ما اغلب با مشتریان خود تماس مرجع سفارش می دهیم. هنگامی که یکی از مشتریان ما واقعاً با سیستم عامل ما موفق شده است ، از آنها می خواهیم که محل ورود را ثبت کنند ، سپس سایر مشتریان را وادار می کنند تا برای شنیدن به این تماس بپیوندند. من نمی دانستم که این یک فرآیند است ، اینکه چقدر گیج شده بود یا چند نفر از او متنفر بودند. در سازمان بازاریابی ما فرضیه ای داشتم که آنها کجا می روند. این یکی از اولین ها بود. به ما کمک کنید تا از این جهنم اکسلی که در آن هستیم خارج شویم و برای مدیریت آن برنامه بسازیم.

به عنوان یک سازمان IT مرکزی ، ممکن است شما یک فرضیه در مورد نیازهای توسعه شهروندان داشته باشید – شاید بر اساس تحقیقات DBS ، شاید بر اساس تقاضایی که نمی توانید به آن برسید – وقتی مردم بدانند این موجود است ، تعجب خواهید کرد از موارد استفاده و چه به بالا می رود.

برای کسانی که می خواهند کد کم و بدون کد را مسدود کنند ، عدم تمایل و دافعه از کجا ناشی می شود؟ آیا این یک نگرانی امنیتی است؟ آیا فرض وجود دارد که در زیر کاپوت قدرت اسب بخار کافی برای انجام کاری موثر وجود نداشته باشد؟

این یک تغییر بزرگ است ، و افراد مشکوک می گویند: “آنها هیچ چیز معناداری توسعه نخواهند داد.” “وقتی این کار را انجام دهند ، آن را رها می کنند.” “ما باید آن را ایمن نگه داریم.”

همه این خطرات واقعی هستند. و می توانید بگویید ، “به دلیل این خطرات ، ما کد کم یا کد را قبول نمی کنیم.” در مورد خطرات عدم پذیرش آن چطور؟ من فکر می کنم آنها خیلی بالاتر هستند.

موقعیت یابی برنامه واقعاً مهم است. “ما این چیز را برای کمک به همه شما ارائه می دهیم. به نیرو بپیوندید. به انجمن بپیوندید ما در طول مسیر با یک مسیر مطالعه به شما کمک خواهیم کرد. در صورت ماندن به توسعه دهندگان حرفه ای دسترسی خواهید داشت. “

همه اینها واقعاً در پذیرش اهمیت دارد. ما باید به خود کمک کنیم تا دریابیم که این یک ضرب قدرت برای ما بود. یکی از ارکان اصلی استراتژیک ما سرعت و مقیاس داخلی است. با استقبال از این توسعه استراتژیک شهروندان با کد کم ، بدون کد ، به سرعت و مقیاس هر یک از آرزوهای خود تسریع خواهیم کرد.

مطالب مرتبط:

استراتژی پردازش ادعاهای پزشکی با کد کم HealthBridge

کد کم و سیستم عامل بدون کد: آنچه رهبران فناوری اطلاعات باید در نظر بگیرند

آیا موردی برای استفاده از کد کم برای توسعه برنامه ها برای کاربران نهایی وجود دارد؟

چرا CIO ها باید قوانینی برای No-Code ، Low-Code ، Full-Code تنظیم کنند

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر