[ad_1]

انتظارات از آنها برای ارائه استراتژی هایی برای تغییر بازی ممکن است افسران اصلی فناوری را وادار به پذیرش مسئولیت های جدید و اختیارات تصمیم گیری کند.

اعتبار: هفتاد و چهار از طریق Adobe Stock

اعتبار: هفتاد و چهار از طریق Adobe Stock

سازمانهایی که در حال تحول هستند ممکن است تعجب کنند که چگونه نقشهای رهبری ، به ویژه CTO ها ، در طول توسعه باید تعریف شوند. ممکن است از آنها خواسته شود مسئولیتهای خاصی را از شاخه های دیگر مجموعه c انتخاب کنند ، که ممکن است شامل مسئولیت هایی به عنوان مدیر ارشد دیجیتال یا مدیر ارشد اطلاعات نباشد. بعلاوه ، برخی از شرکتها ممکن است برای ایجاد تجارب خارجی برای متزلزل کردن الگوی فناوری نهادی خود ، نیاز به جستجو در خارج از کشور داشته باشند.

سهامداران در این فضا از CDO Club ، Globant و Camunda نظرات خود را در مورد مسئولیت هایی که اکنون مدیران فنی و سایر افراد در مجموعه c باید بر عهده بگیرند و شرکت هایی که مایلند چنین موقعیت هایی را بپذیرند ، ارائه دادند.

به گفته دیوید ماتیسون ، مدیرعامل CDO Club ، جنبه های فناوری و دیجیتال سازمانها به طور فزاینده ای با عملیات ترکیب می شوند. وی می گوید تحقیقات بازار سازمان وی نشان می دهد كه حدود دو سوم كارمندان اصلی دیجیتال قبلاً رئیس جمهور ، مدیر عامل ، مدیر عامل یا مدیر عامل بوده اند. به روشی ، ماتیسون می گوید ، به عهده گرفتن نقش مدیرعامل دیجیتال برای هدایت تلاش برای تحول می تواند راهی برای بازگشت به سمت مدیرعامل باشد.

وی گفت: “این افسانه را از بین می برد كه سازمان آزادیبخش فلسطین واقعاً باید آن نقش را بازی كند.” ماتیسون گفت ، ایده هایی که یک مدیر ارشد فناوری برای پذیرش چنین مسئولیت هایی داشته است طی چند سال گذشته به نفع جذب رهبران دیجیتال که دارای تبحر تجاری نیز هستند ، از بین رفته است. “آنها برای تبدیل شرکت در آنجا هستند.”

او می گوید ، به عنوان مدیرعامل اطلاعات دیجیتال یا مدیر عامل بازاریابی دیجیتال ، ممکن است جایی برای نقش های ترکیبی در مجموعه c وجود داشته باشد. اگر سازمانها بخواهند مسئولیت های یک مدیر عامل را با مهارت های متنوعی از عرصه دیجیتال و تجارت ترکیب کنند ، این اتفاق می افتد. با این حال ، به نظر می رسد برخی از نقش ها جدا از هم باقی می مانند. ماتیسون می گوید CTO علاوه بر افسران ارشد دیجیتال ، نقش های مختلفی را نیز حفظ می کند. او می گوید: “از آنچه من می بینم ، CTO هنوز مدیر بینایی ، استقرار فناوری و آزمایش است.” “مدیران عامل دیجیتال – آنها علاقه مند به تحول هستند.” “به ندرت در دنیای من می بینم که یک مدیرکل دیجیتال به یک مدیر فنی تبدیل شود ، اما من دیده ام که مدیران فنی CDO می شوند.”

طی شش ماه گذشته ، تقاضا برای دیجیتال ، تحلیلگران ارشد و افسران ارشد داده افزایش یافته است ، هرچند که برای CTO ها زیاد نیست. ماتیسون گفت: “من فکر می کنم که سطح بندی شده است.” “سازمانهایی که آنها را دارند آنها را دارند. اینطور نیست که یک وظیفه ناگهانی برای بهبود تجربه مشتری یا تبدیل دیجیتالی کل شرکت به یک مدیر فنی وجود داشته باشد. “

ماتیسون می گوید ، تمایل وجود دارد كه سازمان ها به دنبال تجربه حرفه ای خارجی برای تحول باشند ، فقط 10٪ تا 20٪ نامزدهای داخلی را برای چنین موقعیت هایی تشویق می كنند.

نیکولا آویلا ، مدیر فنی Globant برای آمریکای شمالی ، رویکرد متفاوتی نسبت به جای CTO ها در معادله تحول دارد ، به ویژه هنگامی که شرکت ها سعی می کنند توسعه فن آوری خود را تسریع کنند. وی گفت: “هر كاری كه فکر می كردند وقت دارند انجام دهند ، دیر است.” آویلا می گوید ، مسئولیت های مدیران عامل فراتر از فشار بر نرم افزار است و اغلب شامل یک دیجیتال است.

“CTO کاتالیزور تغییر در شرکت هایی است که در آن کار می کنند.” وی می بیند که مسئولیت CIO ها ، CTO ها و CDO ها بیشتر با جنبه های عملیاتی تجارت گره خورده است. آویلا گفت: “این افراد باید سازندگان بهترین روش ها و انجیلی ها باشند تا این امر را در هر زمینه تجاری انجام دهند.”

انتظار می رود همگرایی عملیات و فناوری همچنان شتاب بیشتری بگیرد. دانیل مایر ، مدیر ارشد مشاور کاموندا ، می گوید که وی می بیند شرکتهای بیشتری در صنعت “سنتی” به شرکتهای نرم افزاری تبدیل می شوند ، و این سوال را ایجاد می کند که چگونه چنین سازمانهایی می توانند تغییرات داخلی ایجاد کنند. وی گفت: “اینجاست که من می بینم نقش مدیر فنی اهمیت بیشتری پیدا می کند.” این امر می تواند سازمانهای سنتی مانند بانکها را به جستجوی متخصصانی بجا آورد که از طریق نرم افزار به جای بانکها برای به عهده گرفتن نقش CTO به جستجو بپردازند. اگرچه برخی از شرکتها ممکن است احساس کنند مجبورند به دنبال چنین مبتکرانی در خارج از کشور باشند ، اما مایر همچنین سازمانهایی را دیده است که CTO ها را از درون صفوف خود تشویق می کنند.

از آنجا که شرکتهای سنتی بیشتر و بیشتر توسط نرم افزارها اداره می شوند ، مایر می گوید CTO های امروزی ممکن است وظیفه دارند تیم های IT خود را به تیم های محصول و مهندسی تبدیل کنند که ایده های ابتکاری را توسعه می دهند. او می گوید: “وقتی بیشتر به یک شرکت نرم افزاری تبدیل می شوید ، باید تجارت و IT را به هم نزدیک کنید.” مایر گفت ، این اغلب به این معنی است که رهبری در مجموعه c باید اطمینان حاصل کند که مدل های تجاری و محصولات دیجیتال با استراتژی حمله سازمان سازگار است. “در این پویایی ، نقش مدیر فنی بسیار بیشتر تجارت محور می شود.”

مطالب مرتبط:

AT&T Communications CTO Legg برای تحول یک غول ارتباط از راه دور

تغییراتی در C-Suite در دسترس است

مدیر فنی FTD پاول برای تحول و عادی بعدی جدید

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر