[ad_1]

اپراتورهای تلویزیون در کنفرانس INS1GHTS در مورد به روزرسانی فناوری های خود برای تأمین تقاضای دیجیتال صحبت کردند.

اعتبار: مایک اورلوف از طریق Adobe Stock

اعتبار: مایک اورلوف از طریق Adobe Stock

اپراتور تلویزیون Fox Corporation طی کنفرانس مجازی INS1GHTS این هفته برخی از استراتژی های IT و کارهای مربوط به بازسازی برخی از زیرساخت ها و آموزشهایی را که از طریق جریان Super Bowl در سال 2020 برای مخاطبان جهانی انجام شد ، به اشتراک گذاشت.

استفان تورپ ، معاون رئیس سیستم عامل های ویدیویی و مایکل کانیاتسی ، معاون ارشد محصولات مشتری و مهندسی در شرکت فاکس ، در کنفرانسی به میزبانی NS1 ، ارائه دهنده منابع کنترل برنامه و تحویل برنامه ، در مورد چگونگی به روزرسانی فاکس پشته خود صحبت کردند. این فرایند شامل انتقال سیستم نام دامنه (DNS) و ایجاد زیرساخت برای سیستم عامل های جریان دهنده آن است تا جریان Super Bowl 2020 را بدون درز نگه دارد.

کارکنان عملیاتی و فناوری اطلاعات فاکس در سالهای اخیر به لطف خریدهای گسترده و خریدها تغییر کرده است. شرکت فاکس فعلی شامل فاکس اسپورت است و طبق گفته Cagnazzi ، تغییرات اخیر به سازمان فرصت داده است زیرساخت ها و تحویل برنامه ها را روشن کند. وی گفت: “نکته مهم در مورد ما در برخی ادغام ها و ادغام هایی که در چند سال گذشته اتفاق افتاده است این است که ما مجبوریم بسیاری از فناوری ها را وارد کنیم.” “تا آنجا که به زیرساخت مربوط می شود ، ما باید از ابتدا شروع کنیم.”

کانیاتسی گفت که فاکس از خدمات و منابع NS1 در جبهه DNS برای مقابله با پشته قدیمی که نیاز به به روزرسانی دارد استفاده کرده است. “ما واقعاً به دنبال مجموعه ای مدرن از ابزارها برای پشتیبانی مواردی مانند DNSSEC بودیم [DNS security extensions] و سایر ابزارهای مدرن DNS ، “او گفت. كانیاتسی گفت ، استخراج و جایگزینی شامل مهاجرت زیادی است ، اما همچنین اجازه معماری و ساخت راه حل های جدید را می دهد.

وی که برای مهاجرت DNS آماده شده بود ، گفت که تیم نمی خواهد از آن به صورت دستی استفاده کند و به دنبال استفاده از API برای اتوماسیون هر چه بیشتر است. كانیاتسی گفت: “ما چیزی را می خواستیم كه به صورت خطی نوشته شود ، كاری كه می توان چندین بار در خشك آن را انجام داد.”

فاکس همچنین به دنبال ایجاد مازاد در زیرساخت های خود برای پشتیبانی از پخش و پخش یکی از معروف ترین برنامه های خود در جهان است. Super Bowl LIV که در فوریه سال 2020 برگزار شد ، یکی از آخرین رویدادهای مهم ورزشی بود که قبل از شروع محاصره برای مبارزه با بیماری همه گیر برگزار شد. تورپ گفت: “ساخت Super Bowl واقعاً تلاش هرکولین و تعریف واقعه ای است که نمی تواند شکست بخورد.”

وی گفت: دستیابی به مازاد معنایی فراتر از داشتن رمزگذار اضافی یا مسیر سیگنال است. “واقعاً این بود که” چگونه دو زیرساخت کامل و جداگانه بسازیم که همپوشانی کمی داشته باشند؟ ” “به این ترتیب ، حتی اگر اتفاق فاجعه باری رخ دهد ، تورپ گفت كه حداقل یكی از دو پشته برای این رویداد در دسترس خواهد بود.

وی گفت که فاکس با تعدادی از شبکه های تحویل محتوا (CDN) همکاری کرده است تا ظرفیت داده های گسترده مورد نیاز را تأمین کند. “این اولین باری بود که Super Bowl تاکنون UHD / HDR تحویل داده می شد [Ultra HD/ high dynamic range]تورپ گفت. “ما مجبور شدیم این رزرو ظرفیت CDN را که معمولاً بزرگ است انجام دهیم و آن را بالا ببریم.” وی گفت ، فاکس همچنین از NS1 برای نگهداری معیارهای کیفیت خدمات ویدئویی در زمان واقعی برای بررسی مشکلات تحویل و سایر عناصر تجربه مشتری استفاده می کند. تورپ گفت ، تمرینات و مسابقات آزمایشی Super Bowl در نوامبر سال قبل آغاز شد.

با بازگشایی فاکس ، فعالیت های ورزشی و سایر رویدادهای تلویزیونی که انتظار می رود در پاییز با مخاطبان شخصی آغاز شود ، نیاز به گسترش سریع و نظارت برای تأمین تقاضا را پیش بینی می کند. تورپ گفت: “ما واقعاً فكر كردیم ،” چگونه این سكوی كه ساخته ایم را بگیریم و مدام آن را بچرخانیم. ” “به نظر می رسد که در مشاهده و سپس انتقال از تلویزیون خطی به تلویزیون دیجیتال در مرحله رشد هاکی هستیم.”

مطالب مرتبط:

استراتژی DevOps پیشینه برای کنترل خط لوله CI / CD آن

AT&T Communications CTO Legg برای تحول یک غول ارتباط از راه دور

فرمول 1 ، NFL و NHL در حال کار بر روی صدای خود با AWS هستند

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر