IBM در ظهور ابرهای ترکیبی ، هوش مصنوعی و رایانه های کوانتومی است

[ad_1]

جلسه CES فرصتهایی را ارائه داد که در صورت تحریک چالشهای فوری در این فن آوریهای در حال توسعه ، می توان آنها را باز کرد.

داریو گیل ، معاون ارشد رئیس و مدیر تحقیقات IBM ، این هفته در کنفرانس آنلاین CES 2021 سخنرانی کرد ، جایی که او در مورد تسریع در حل چالش ها از طریق محاسبات کوانتومی ، هوش مصنوعی و ابر ترکیبی بحث کرد.

وی گفت: فوریت علم هرگز با توجه به همه گیری ، بلکه همچنین برای سایر مسائل جهانی آینده ، که می تواند شامل کمبود پا ، تغییر آب و هوا و امنیت انرژی باشد ، بیشتر نبوده است. گیل گفت: “آنچه ما واقعاً باید انجام دهیم این است كه سرعت تشخیص را برطرف كنیم تا برخی از فوری ترین مشكلات جهان را برطرف كنیم.”

وی گفت: فناوری هایی مانند ابر ترکیبی ، محاسبات کوانتومی و هوش مصنوعی می توانند این روند را تغییر دهند و روش های سنتی علمی را دوباره شارژ کنند. گیل گفت ، روند آزمایش و خطای کلاسیک ، آزمایش و آزمایش می تواند کند باشد ، اگرچه ظهور رایانه ها مسیرهای علمی پیشرفته ای برای کشف دارد.

تصویر: نیکولای N. آنتونوف - stock.Adobe.com

تصویر: نیکولای N. آنتونوف – stock.Adobe.com

IBM اخیراً کمپینی را برای نشان دادن بنیان خود برای پیشرفت بیشتر AI و وعده رایانش کوانتومی آغاز کرده است. منابع محاسباتی آن از قبل بخشی از چشم انداز واکسن بوده و هوش مصنوعی را در مهاجرت ابرها لحاظ می کند. علاوه بر این مکالمات ، مکالمه گیل با CES همچنین نشان داد که چگونه این کنفرانس ، که در تاریخ با اعلامیه های الکترونیکی مصرفی شناخته می شود ، همچنان تمرکز خود را بر فناوری های پیاده سازی شده توسط صنعت و صنعت افزایش می دهد.

گیل گفت ، رشد روزافزون هوش مصنوعی امکان دستیابی به سطح جدیدی از سرعت ، اتوماسیون و مقیاس را فراهم می کند. این همچنین می تواند به حل مشکلات پیچیده کمک کند. وی نمونه ای از ایجاد فرضیات پلاستیک جدید و قابل بازیافت را پیشنهاد کرد. وی گفت: “ما می توانیم با استفاده از هوش مصنوعی فراتر از دانش موجود در مورد تولید پلیمر ، همه تحقیقات قبلی ، حق ثبت اختراع و تلاش برای تولید را ببینیم و پایگاه دانش را تشکیل دهیم.”

گیل گفت ، از آنجا ، رایانه های كوانتومی شبیه سازی هایی را برای افزایش این دانش انجام می دهند. مدل های هوش مصنوعی می توانند شکاف دانش را شناسایی کرده و مولکول های نامزد را برای ایجاد پلاستیک های جدید پیشنهاد دهند. وی گفت ، دانش به دست آمده از طریق چنین فرآیندی می تواند به سوالات جدیدی برای پاسخگویی منجر شود. “این یک چرخه مداوم از کشف ها خواهد بود ، خودکارتر و مستقل تر.”

گیل گفت ، ابر ترکیبی منابعی مانند کوانتوم و ابر رایانه را به یکدیگر متصل می کند و محیطی را برای همکاری آنها ایجاد می کند. وی گفت ، یک فریم مرکزی از سیستم های IBM Z می تواند یک تریلیون تراکنش وب را در روز پردازش کند. IBM همچنین ابررایانه هایی را برای آزمایشگاه های ملی مانند اجلاس IBM در آزمایشگاه ملی اوك ریج كه برای كار در زمینه تحقیق COVID-19 راه اندازی شد ، تولید كرد.

گیل گفت: “این توانایی پردازش 200000 تریلیون محاسبه در ثانیه را دارد.” وی گفت ، حتی با وجود چنین منابعی ، مشکلاتی وجود دارد که ابر رایانه ها نمی توانند آنها را حل کنند ، زیرا مشکلات و راه های پاسخ به آنها می توانند به صورت تصاعدی رشد کنند.

گیل گفت: “رایانه های كوانتومی این وضعیت را تغییر می دهند.” “آنها یک گزینه قدرتمند را ارائه می دهند زیرا آنها فیزیک و اطلاعات را برای محاسبه از روشهای کاملاً متفاوتی ترکیب می کنند.” اصول مکانیک کوانتوم و الگوریتم های کوانتوم در این کلاس محاسبات می توانند پاسخ های سریعتر و دقیق تری نسبت به فناوری قبلی به وجود آورند. گیل گفت: “آنها باید توانایی شبیه سازی مولكول های جدیدی را داشته باشند كه رایانه های كلاسیك هرگز نمی توانستند آنها را شبیه سازی كنند.”

ابر هیبریدی راهی برای پیاده سازی این نوآوری ها و در دسترس قرار دادن آنها در سراسر جهان است. گیل گفت ، استفاده از ابر برای تلفیق فناوری می تواند تقریباً نامحدودی محاسبات را فراهم کند. همه عناصر به آنچه او کشف سریع می نامد کمک می کنند. گیل گفت: “این روش جدید باید یك شركت اكتشافی را به ما ارائه دهد.”

با کشف سریع ، وی گفت که دوره معمول 10 ساله برای کشف مواد جدید و سپس عرضه آنها در بازار با هزینه های تولید 10 تا 100 میلیون دلار به طور بالقوه می تواند به یک سال و 1 میلیون دلار کاهش یابد. گیل گفت: “ما می خواهیم قیمت را 90٪ كاهش دهیم.” امید است که روشهای کارآمدتر و پایدارتری برای ایجاد مواد جدید معرفی شود. وی گفت: “این واقعاً در مورد تکمیل و گسترش تجربیات انسانی است.”

گیل گفت ، فناوری های موجود در این جبهه ، مانند IBM RXN برای شیمی ، مبتنی بر ابزار هوش مصنوعی مبتنی بر ابر ، برای توسعه آزمایشگاه های خودمختار ، به منظور اتوماسیون سنتز شیمیایی ، پیش بینی واکنش های شیمیایی و کاهش زمان تولید ، از قبل به بهره برداری رسیده است. ضمن افزایش قابلیت اطمینان. وی گفت: “این نشان می دهد که چگونه ابر ترکیبی در حال تبدیل شدن به یک فاکتور اصلی فناوری برای یک انقلاب در چندین زمینه است.” “هر کجا که به اینترنت متصل باشید ، یک آزمایشگاه شیمی در دست شماست.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد هوش مصنوعی ، محاسبات کوانتومی و فضای ابری ، این داستان ها را دنبال کنید:

محاسبه کوانتوم برای توسعه نرم افزار چه معنایی می تواند داشته باشد؟

دانشمند ارشد IBM Research در مورد AI برای مهاجرت ابر صحبت می کند

آیا محاسبه کوانتوم برای زمان اصلی آماده است؟

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فناوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای سایتهایی از جمله. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers