[ad_1]

اکنون مدیر مالی نقش اصلی را در هدایت سازمانها از طریق تحول دیجیتال ایفا می کند تا بتواند در شرایط فعلی زنده بماند و از طرف دیگر قوی تر ظاهر شود.

در سال 2020 ، برای اولین بار در تاریخ ، شاهد افزایش سرعت تحول دیجیتال بودیم ، حتی اگر تولید ناخالص داخلی در سطح جهانی در حال کاهش است. تحول دیجیتال ، محاسبات ابری و نوآوری در مدل کسب و کار برای ایجاد تغییر پارادایم تلاقی می کنند. مشاغل در حال تغییر روش کار خود هستند.

اعتبار: Vittaya_25 از طریق Adobe Stock

اعتبار: Vittaya_25 از طریق Adobe Stock

برای اطمینان از موفقیت ، گرایش CFO به محرک تحول دیجیتال وجود دارد. از این گذشته ، وظیفه اصلی CFO این است که سازمان را مسئول بداند – و این پاسخگویی هرگز مهمتر از امروز نبوده است. با هدایت ابتکارات تحول همزمان با CFO ، CIO ها و دیگر رهبران فناوری اطلاعات می توانند اطمینان حاصل کنند که آنها راه حل هایی را برای شکستن سیلوهای بخش ها و حل مشکلات در سراسر کسب و کار پیاده می کنند.

در اینجا سه ​​روش وجود دارد که CFO می تواند تحول را در سازمان ها به موفقیت برساند:

1. مدیران مالی باید فن آوری را بدانند

CFO ها دیگر پیشخوان دانه ای نیستند که یک دسته چک قوی داشته باشد. امروز مدیر مالی بودن به معنای رهبری است – درک اهرم های رشد که باعث تجارت می شوند و سرمایه گذاری لازم برای رسیدن به آنجا. در حال حاضر ، این موتور رشد تحول دیجیتال است.

اکنون مدیران مالی باید درک خوبی از فناوری داشته باشند. CFO توسط داده ها هدایت می شود و از تجزیه و تحلیل پیش بینی و یادگیری ماشین برای اطمینان از ابتکار عمل به تأثیر واقعی استفاده می کند. CFO باید داده هایی را درخواست کند که نشان می دهد تلاش های تحول ، بازگشت سرمایه را افزایش می دهد و به ارزش ملموسی در سراسر تجارت منجر می شود. آنها به دنبال تعیین کمیت موفقیت سرمایه گذاری های خود در تحول دیجیتال هستند.

همه کارهای فناوری را به شما واگذار نکنید. برای یادگیری آن کمی وقت بگذارید. سرمایه گذاری در آموزش های شخصی سود عظیمی خواهد برد.

2. همکاری بین CFO و CIO مهم است

از بسیاری جهات ، COVID-19 رابطه CFO-CIO را ایجاد کرده است. در گذشته CFO ها به عنوان حریفی که از سیم های کیف محافظت می کرد ، دیده می شدند. CIO ها به عنوان مدافع معرفی فن آوری های جدید ، بدون در نظر گرفتن هزینه یا بازده سرمایه گذاری ، دیده می شدند. اما این یک تفکر منسوخ و ناکارآمد است.

وجود بافت همبند CIO-CFO به سازمانها کمک می کند تا برای پیش بینی مشکلات به منحنی نگاه کنند. این مقدار را در سیلوها حرکت داده و تیم ها را به سمت تحولات مشترک سوق می دهد که همیشه به نتایج بهتری منجر می شود. من اغلب در پروژه های تحول دیجیتال با ServiceNow CIO کریس بدی شریک هستم. من و او در مورد هزینه ها ، بازگشت پیش بینی شده سرمایه و چالش ها شفاف هستیم. ما همیشه با کریس موافق نیستیم ، اما یک بحث و شفافیت سالم بین دو تیم ما وجود دارد.

زود درگیر شوید. با ترکیب مالی و فناوری اطلاعات در آغاز ، سازمان ها می توانند ارزش تجاری را افزایش دهند ، مزیت رقابتی خود را تیزتر کنند و فرصت های جدیدی را برای تبدیل عملکردهای تجاری شرکت شناسایی کنند.

3- امور مالی نوآوری را امکان پذیر می کند

CFO برای تصمیمات تحول استراتژیک ضروری است. آنها متمرکز بر کمک به شرکتهای خود هستند که نه تنها در شرایط فعلی زنده بمانند ، بلکه در طرف مقابل نیز قویتر ظاهر شوند.

اگرچه انجام تعمیرات اساسی در میان عدم اطمینان برای سازمان ها دشوار است ، وظیفه مدیر مالی پشتیبانی و سرمایه گذاری در پروژه هایی است که تجارت را به جلو سوق می دهد. مدیر مالی می تواند اطمینان حاصل کند که سرمایه گذاری ها بر هر جنبه از تجارت تأثیر می گذارند و مشارکت و تعهد بیشتر رهبران تجاری را تحریک می کنند و در نهایت موفقیت بهتر را تضمین می کنند.

شرکت خود را فشار دهید تا متفاوت فکر کند و نوآورتر باشد. سپس تمام تلاش خود را بکنید تا به تیم ها آزادی (و حمایت مالی) ابتکار و خلاقیت بدهید.

فردا موفق ترین شرکت هایی هستند که امروز تحول دیجیتال را اولویت می دهند. چگونه شرکت خود را برای بهبود تعامل کارمندان تغییر می دهید؟ چگونه وفاداری شدید مشتری را تحریک می کنید؟ چگونه مقیاس شما بهتر و دقیق تر است؟ همه این موارد نیاز به نوآوری دارد. و این مواردی است که منجر به سودآوری بالاتر خواهد شد. اینها موارد مهمی است.

در ServiceNow ، جینا مستانتونو تیم های کلاس جهانی متمرکز بر تحریک موفقیت مشتری را توسعه داده و هدایت می کند. به عنوان مدیر ارشد مالی ، سازمان جهانی آن کلیه جنبه های مالی را شامل می شود ، از جمله حسابداری ، خطرات و انطباق ، حقوق و دستمزد ، مالیات ، روابط سرمایه گذاران و خزانه داری ، خدمات املاک و مستغلات و محل کار و موارد دیگر. جینا عضو تیم مدیریت اجرایی ServiceNow است و متعهد است که به ServiceNow کمک کند تا ارزش خارق العاده ای را به مشتریان ، کارمندان و سهامداران ارائه دهد.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فناوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر