LogMeIn CIO: هنر ادغام مالکیت ها

[ad_1]

LogMeIn طی پنج سال گذشته 10 مورد ادغام را ادغام کرده و دو واحد فروش را به واحدهای تجاری فروخته است. مدیر IT شرکت اسرار خود را در مورد چگونگی انجام موفقیت آمیز آن به اشتراک می گذارد.

nespix از طریق Adobe Stock

nespix از طریق Adobe Stock

به عنوان یک مدیر IT ، کار بر روی استراتژی فن آوری شرکت خود یک امر مسلم است. شما عملیات فناوری ، سرمایه گذاری عمده در زیرساخت های نرم افزاری یا سخت افزاری و برنامه های جامع برای انتقال به ابر یا توسعه قابلیت AI را کنترل می کنید. اما یک شغل بزرگ دیگر نیز وجود دارد که بسته به استراتژی مدیرعامل و هیئت مدیره شما می تواند در حوزه تجارت شما نیز قرار بگیرد – ادغام ادغام و تقسیم فروش در واحدهای تجاری.

در میان بسیاری از مسئولیت های وی ، این ادغام و جدایی کانون اصلی LogMeIn CIO یان پیت است. وی حدود 5 سال با ابزارهای فناوری اطلاعات و بستر دسترسی از راه دور بوده است ، اما در طول این مدت شرکت 10 خرید و دو فروش انجام داده است که اخیراً فروش Bold360 به Genesys انجام شده است. LogMeIn شرکت گفتگوی وب Bold360 را در سال 2012 خریداری کرد. امروز ، Bold360 قابلیت هایی از جمله هوش مصنوعی مکالمه و پایگاه دانش پویا را ارائه می دهد.

پیت گفت که Bold360 یکی از خریدهای قبلی LogMeIn بود و امروز Bold360 شامل توانایی های شرکت دیگری است که حدود سه سال پیش توسط LogMeIn خریداری شده است.

پیت به InformationWeek گفت: “ما اغلب بعنوان یک شرکت اکتساب دیده می شویم.” بسیاری از محصولات موجود در سبد سهام شرکت ، نتیجه خریدها است. LogMeIn همچنین با خریدهای خود سود بالایی بدست آورد. علاوه بر این ، در سال 2016 ، LogMeIn با بخش تجاری Citrix GoTo در یک معامله ادغام شد که به گفته پیت ، LogMeIn را به شرکتی تبدیل می کند که امروز است.

ایان پیت

ایان پیت

شما می توانید انتظار داشته باشید که CIO یک شرکت مانند این در هنگام ادغام سیستم های IT شرکت های تازه خریداری شده و ادغام شده و از بین بردن سیستم های IT شرکت های تازه فروش یا جدا شده ، تجربه داشته باشد. اگر شما یک رهبر CIO یا IT هستید که در این فرآیند تازه وارد هستید ، پیت کلمات عاقلانه ای را برای شما بیان می کند.

وی درباره خریدها ، فروش ها و ادغام ها گفت: “این یک پروژه IT برای استروئیدها است.” “این بزرگترین پروژه IT است که فکر کرده اید ، اما پس از آن پیچیدگی آن را در 10 ضرب کنید.”

چه چیزی این پروژه ها را بسیار پیچیده می کند؟

وی گفت: “شما باید در مورد فناوری و مردم فکر کنید.” “ما بر زمان کنترل نداریم و این مسئله را پیچیده تر می کند. هنگام خرید و فروش ، شما مطابق میل کسب و کار ، شرکت فروشنده ، تنظیم کننده ها و یک بازه زمانی ناشناخته هستید. ما چیزی برای بررسی داریم ، و ما بر هیچ عنصری از او کنترل زیادی نداریم. “

ترکیب تجاری سیتریکس شاید بزرگترین ترکیبی باشد که پیت روی آن کار کرده و 1800 نفر را به سازمان اضافه کرده است. در این نوع معاملات ، سازمان ها تصمیم می گیرند که کدام شرکت بهترین فناوری را به واحد ادغام شده ارائه دهد. در طی فرآیند خرید شرکت ، سازمان فناوری اطلاعات چرایی خرید ، نحوه کار شرکت هدف ، نحوه تولید آنها ، سیستم های اصلی آنها و “راه حل آنها بهتر از چیزی است که ما معمولاً” را مطالعه خواهیم کرد. پیت

پس از بسیاری از خریدها ، پیت و سازمان فناوری اطلاعات وی در پیش بینی نابرابری هایی که ممکن است در طی این فرآیندها با آن روبرو شوند کاملاً خوب عمل کرده اند.

پیت گفت: “همیشه چیزی وجود دارد که با دقت کافی از دست می رود ، با توجه به سرعت دویدن ما.” آنها ممکن است منطقه جدیدی را در نظر بگیرند که LogMeIn قبلاً آن را فروخته یا فعالیت نکرده باشد یا شاید بخش جدیدی در صنعت باشد. این می تواند به این صورت باشد که شرکت خریداری شده ترجیح می دهد دفتر یا مقرراتی را در صنعتی که LogMeIn هنوز با آن روبرو نشده اداره کند.

از طرف دیگر ، برداشت به این معنی است که شما باید از مشتری به سمت ذهنیت ارائه دهنده بروید.

پیت گفت: “شما به جای تعیین چگونگی اوضاع ، اکنون روند دستیابی به خریدار را دنبال می کنید.” “شما کنترل را تحویل می دهید.”

اطمینان از امنیت و کار بقیه شرکت و ایجاد گروه های کاربری از جمله این وظایف است. این معاملات شامل توافق نامه های خدمات انتقالی (TSA) است که مشخص می کند شرکت فروشنده تا زمانی که همه سیستم ها و داده ها و افراد منتقل نشوند ، به مدیریت سیستم های خاصی ادامه خواهد داد.

پیت گفت: “اکنون ما باید صداقت را برای سازمان خود و شخص ثالث حفظ کنیم.” “این یک بار سنگین برای تیم است ، اما همچنین به ما در تقویت عملیات کمک می کند.”

رمز جدایی موفق چیست؟

پیت گفت: “هنر فروش خوب در اسرع وقت انجام می شود.”

برای هر یک از این پروژه ها ، خواه در حال ادغام ، فروش یا خرید باشید ، پیت به CIO های همکار خود توصیه می کند که رفتار استاندارد CIO خود را انجام دهند ، رفتارهایی که وی به عنوان “برقراری ارتباط ، برقراری ارتباط ، برقراری ارتباط” تعریف می کند.

همچنین ، ایجاد یک دفتر مدیریت ادغام را متمرکز کنید که روی پروژه متمرکز باشد. این دفتر توسط کل سازمان ساخته شده است ، مهندسان ، بازرگانان ، متخصصان در زمینه مالکیت معنوی ، امور مالی و منابع انسانی را به خود جذب می کند. پیت در هنگام انجام پروژه های مشابه افرادی را که برای اعزام به این تیم می فرستد استخدام کرده است.

پیت گفت: “این کار را به عنوان یک کار جانبی انجام نده.” “برای برخی از خریدهای کوچکتر ، ممکن است منطقی باشد ، اما دفتر مدیریت ادغام الگوی بسیار خوبی است که ما در گذشته استفاده کرده ایم.”

دستیابی به ادغام مناسب شرکت ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

“در طول تحصیل ، همه ما نیز باید کارهای روزمره خود را انجام دهیم ، اما ادغام ضعیف می تواند هر دو سازمان را غرق کند.”

مطالب مرتبط:

Asante CIO درباره تحول با ابر و سلامت از سلامت بحث می کند

MassMutual CISO درباره اولویت های امنیت سایبری بحث می کند

پیش بینی آینده کار از سمپوزیوم CIT در MIT Sloan

چرا و چگونه نقش مدیر ارشد اطلاعات در حال تغییر است

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن دوراهی تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers