One10’s AIOps و سفر در ابر برای ارتقا to نرم افزار

[ad_1]

CIO در مورد چگونگی انتقال سازمان راه حلهای سفارشی به برنامه های ابری و AIOps برای کاهش هزینه ها و بار بر دوش توسعه دهندگان داخلی بحث می کند.

هیچ رازی نیست که به روزرسانی راه حل های سازمانی بسیار سنگین باشد ، به خصوص اگر نرم افزار بسیار سفارشی باشد. CIO Fred Sammet می گوید ، هنگامی كه One10 ، یك شركت تبلیغات و مدیریت رویدادها ، می خواست بار توسعه دهندگان خود را كاهش داده و حجم كار خود را ساده تر كند ، ترکیبی از انتقال ابر و پذیرش AIOps به بازی در آمد.

اعتبار: Tierney از طریق Adobe Stock

اعتبار: Tierney از طریق Adobe Stock

One10 یک راه حل PerformX ایجاد کرده است که با برنامه های تشویقی مانند پاداش برای دستیابی به اهداف فروش یا پاداش سفر استفاده می شود. چند سال پیش ، One10 نسخه های مختلفی از راه حل ها را ارائه داد که مبتنی بر مجموعه ای از ویژگی ها بود ، اما متناسب با مورد استفاده بود – با هر تکرار ، دریچه ای برای افزایش پیچیدگی فراهم می کند. سامت می گوید: “انتخاب برنامه نویس این بود كه قطعات را برای مشتری مونتاژ كند.”

وی گفت ، رویکرد سفارشی استفاده شده توسط One10 برای ایجاد راه حلها در نهایت به اوج خود می رسد ، زمانی که تقاضای مشتری و روند بازار این شرکت را بر آن داشت تا به دنبال استراتژی نوسازی باشد که منجر به راه حل ابری با قابلیت SaaS شود. “تحول در زیرساخت ها ، به روزرسانی های نرم افزاری و تحول دیجیتال برای فعالیت های داخلی شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است.”

سامت می گوید که One10 می خواست از رویکرد سنتی به مراکز داده با سرویس های مدیریت شده دور شود و به یک مدل میزبان ابر برسد. وی گفت: “ما می دانستیم كه آنجا كه دنیا ما را می برد ، باید چابك تر باشیم.” “ما باید به موضوعات مشترک مالکیت بپردازیم که مشتریان به طور فزاینده ای از آنها می پرسیدند. ما مجبور بودیم از فن آوری های جدید استفاده کنیم.”

در حالی که One10 سعی داشت از منابع به طرز مثرتری برای توسعه دهندگانی که در سفارشی سازی و نگهداری نسخه های مختلف نرم افزار مشارکت داشتند ، استفاده کند ، این شرکت AIOps را امسال از طریق سیستم های پایدار جستجو کرد. این به شما کمک می کند نسخه های مختلفی از نرم افزار آن را به چیزی قابل کنترل تر تبدیل کنید ، و توسعه دهندگان برای کارهای دیگر آزاد می شوند زیرا این شرکت همچنان از فضای ابری استقبال می کند.

سامت می گوید One10 قبلاً برای انتقال ابر با Microsoft Azure همکاری کرده و همچنین تصمیم گرفته است که از سایر منابع مایکروسافت از بالا به پایین استفاده کند. وی گفت: “ما مجبور بودیم همه چیز را در یک خانواده داشته باشیم” ، به دلیل سرعت زیاد به دلایل بازار ، مالی و غیره. “او درک همه راه حل های دیگر در مورد معماری و طراحی را بسیار آسان تر کرد. او زمینه ای را تعیین کرد که توسط توسعه دهندگان ، بازاریابان و همه مورد استفاده قرار می گیرد.”

وی می گوید ، امسال One10 انگشتان خود را به AIOps فرو برد. سامت می گوید: “ما از دانش فنی عمیق آنها برای موارد مختلفی استفاده کردیم.” “این یک توسعه فکری و معماری برای سازمان ما است.” او می بیند که استفاده آنها از AIOps به طور بالقوه با DevOps تلاقی می کند و توانایی One10 را برای انتقال سریع از کد خام به استقرار افزایش می دهد.

سامت می گوید با انعطاف پذیری و مقیاس پذیری جدید یک سیستم عامل ابری مجهز به SaaS ، One10 قصد دارد مخاطبان خود را گسترش دهد. وی با تأكید بر ظرفیت تازه كشف شده برای كنترل مقیاس پذیری و مقیاس هزینه ها ، می گوید: “من دوست دارم كه آن را به عنوان یك سفر بهینه سازی كه آغاز كرده ایم ، تصور كنم.”

البته ، ممکن است مقاومت در برابر تغییر از دو تیم داخلی فناوری اطلاعات ، عادت به روش کار آنها و مشتریانی که ممکن است در مورد اجرای منابع جدید سوالی داشته باشند ، وجود داشته باشد. سامت می گوید: “من فکر می کنم این دافعه کمی داخلی تر بود زیرا ما افراد زیادی در فناوری اطلاعات داشتیم ، کاملاً آموزش دیده ، راحت و آشنا با نحوه انجام کارها در دنیای مرکز داده ها.” “دنیای ابر فقط متفاوت است.” وی می گوید ، آموزش برای سرعت بخشیدن به همه ، برای رفع این اصطکاک ضروری بوده است.

سامت می گوید ، برقراری ارتباط روشن با مشتریان نیز مهم بود که بدانیم چه اتفاقی می افتد و چه اتفاق نمی افتد ، زیرا One10 برنامه های تحول خود را منتشر کرد. وی گفت: “در پایان روز ، مهاجرت به سمت ابر تغییر چندانی برای مشتریان ما ایجاد نکرد.” “بزرگترین چیز زمان بود. ما مجبور بودیم برای هر مشتری زمانی را انتخاب کنیم که مطابق با برنامه مشتری باشد.” برای آن دسته از مشتریانی که به ویژه نگرانند مشکلی در این روند پیش بیاید ، سامت می گوید One10 ابتدا با کم خطرترین مشتریان شروع به کار کرد و برای موفقیت شهرتی ایجاد کرد که می تواند نگرانی های دیگران را برطرف کند. وی گفت: “این تنها یک گلوله نقره ای نبود ؛ بلکه مجموعه ای از موارد بود.”

مطالب مرتبط:

غلبه بر چالش های تحول دیجیتال با ابر

چرا DevOps برای تحول دیجیتال بسیار مهم است

با تردید در مورد تحول در مواجهه با آینده

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers