Red Hat CIO کلی با ابر ترکیبی صحبت می کند برای جهانی پس از همه گیری

[ad_1]

مرحله ای برای تحول بیشتر در ابر تنظیم شده است و نقش مدیران IT در این معادله همچنان در حال تکامل است.

ممکن است راههای بیشتری برای درک ، سازگاری و استفاده از منابع ابری برای سازمانها وجود داشته باشد ، زیرا تسریع در تحول دیجیتال حتی در اواخر احتمالی همه گیر در افق ، نشانه های کمی از ترک را نشان می دهد.

درسهایی که تیمهای IT تحت فشار برای مقابله با شیوع COVID-19 آموخته اند همچنان ادامه دارند ، اما با آماده شدن مشاغل برای بازگشت احتمالی به دفاتر ، آنها همچنین در حال تغییر هستند. مایک کلی ، مدیرعامل Red Hat ، برخی از بینش خود را در مورد چگونگی اعتماد به ابر در آینده با InformationWeek به اشتراک گذاشت و ممکن است لازم باشد ملاحظات جدید افسران اطلاعاتی مهم را در این روند در نظر بگیرد.

تصویر: ra2studio - stock.Adobe.com

تصویر: ra2studio – stock.Adobe.com

دیدگاه شما در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به تبدیل IT از نظر ابر چیست؟ از کجا میریم؟

[The pandemic] آخرین عملکرد اجباری بود. این ابر نوآوری باورنکردنی بوده است زیرا به ما – به ویژه رهبران فناوری و مدیران فناوری اطلاعات – بهترین انتخاب ، انعطاف پذیری و نوآوری برای استفاده از آنچه قبلاً هرگز نتوانسته ایم انجام دهیم ، داده است.

بسیاری از ما زود خرید کردیم. ارزش پیشنهادی روشن بود. موارد استفاده بدون شک جذاب است. کسانی که برنامه های تهاجمی برای حرکت رو به جلو با یا بدون حمایت شرکای اصلی تجاری داشته اند ، احتمالاً در این لحظه نگاه می کنند و یک مهره عرق از پیشانی خود پاک می کنند.

افرادی که یا با کف پا صاف هستند یا بیشتر روی پاشنه پا نسبت به انگشتانشان گرفتار می شوند ، زیرا این امر در مورد اطمینان از انعطاف پذیری شرکتشان است ، بدیهی است که در حال بازی کردن هستند.

نه برای روشن کردن همه گیری ، اما گاهی اوقات برای پیشرفت سیستم نیاز به یک شوک است. از نظر ضرورت سرعت می گیرد ، حتی اگر هرگز نمی خواهید در موقعیتی قرار بگیرید که از روی ضرورت کاری انجام دهید. این یک روند دردناک است.

برای من ، این تصدیق چگونگی تصور من برای انجام وظیفه است. برای ما به عنوان یک شرکت ، این تأیید استراتژی ما برای مشتریان برای استفاده از یک ابر ترکیبی برای حفظ ، رشد و نوآوری است.

نقش CIO با تغییر چشم انداز چگونه تغییر کرده است؟

در بسیاری از شرکت ها گاهی اوقات به عنوان شخصیت های غیر ظهور مشخص می شویم. فکر می کنم قهرمان گمنام آواز خواند. همه مواردی که در طول سال ها باید به آنها توجه می کردیم و گاهی جذب مخاطب سخت است. مواردی مانند بهبودی در برابر بلایا همیشه برای مشاغل افراد بسیار مهم بوده است. این معمولاً موضوعی بود که هیئت مدیره باید در مورد تداوم تجارت درک کند. همه گیری واقعاً همه مواردی را که طی سالهای گذشته انجام داده ایم برجسته می کند.

در اوقات خوب ، بسیار سخت است که در مورد آنچه ممکن است اتفاق بیفتد هیجان زده شوید. وقتی این اتفاق می افتد ، این واقعیت که شما آماده هستید و اوضاع نسبتاً بدون وقفه است احساس خوبی است.

کار او از اهمیت بالاتری برخوردار است.

مایک کلی ، CIO در Red Hat

مایک کلی ، CIO در Red Hat

آیا احساسی از معماری و زیرساخت های پس از همه گیری همه گیر در جهان وجود دارد؟ ابر هیبریدی چگونه به تکامل خود ادامه می دهد؟

برای من ، به عنوان یک تمرین کننده ، ترکیبی در واقع تنها راه عملی است. ما اکنون در جهانی هستیم که شما بهترین گزینه را دارید. من می توانم چیزی را از قبل در محیط خودم قرار دهم. من می توانم آن را در این ابر ، این ابر یا ترکیبی از همه آنها مستقر کنم. سپس می توانم ابزارها و تکنیک های لازم را برای مدیریت م manageثر همه آنها در اختیار داشته باشم. برای من ، مسیر ترکیبی فقط از اینجا تسریع می شود. فکر نمی کنم کسی بخواهد همه تخمهای خود را در یک سبد داشته باشد. خیلی مهم و خطرناک است ، مهم نیست که این سبد بزرگ یا قدرتمندتر از همه باشد.

مردم احساس جدیدی نسبت به “اگر چیزی شکسته شود چه اتفاقی می افتد؟” برنامه B چیست؟ “من فکر می کنم این هیبرید در ویژگی های خود تعبیه شده است.

برخی از وظایف اصلی بعدی که ممکن است از دیدگاه فناوری اطلاعات غیر همه گیر محور پیش رو باشد چیست؟

مطمئناً تمرکز بر داده ها و تجزیه و تحلیل ها ، تمرکز بر هوش مصنوعی ، اتوماسیون فرآیند ، کارایی فرآیند و سلف سرویس همه موارد مهمی هستند که CIO ها بر آنها تمرکز خواهند کرد. امروزه همه یک تکنسین هستند. نیازی نیست که به بخش بیایید ، اما بخش باید در آنجا باشد ، بنابراین باید با افرادی که در آن هستند ملاقات کنید. مواردی مانند فعال کردن یک سیستم عامل یا مدل توسعه دهنده غیرنظامی را می شنوید. ما بیشتر از کنترل باید به فعال سازی بپردازیم. این عملکرد برای مدت طولانی کارآیی و کاهش هزینه بوده است و اکنون یک مزیت رقابتی است.

مطالب مرتبط:

CIO ها برای آینده پس از همه گیری با تصمیمات کاری از راه دور روبرو می شوند

روش هایی برای کمک به CIO و CFO در محاسبه هزینه های ابر و بازده سرمایه گذاری

نقش مدیر فناوری اطلاعات در تعریف برنامه کار از راه دور

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر در Xconomy به عنوان سردبیر در نیویورک فعالیت های خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای چنین سایت هایی فعالیت کرد. مانند. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers