RISE با SAP مسیر ساده تری را به CIO ها به ابر S / 4HANA می دهد

[ad_1]

SAP بسته ای از فناوری ها و خدمات را تحت یک قرارداد منعقد کرده است که برای تسهیل مسیرهای CIO سازمانی به سمت تحول دیجیتال و پرچمدار نرم افزار S / 4HANA خود در ابر طراحی شده است.

هنگامی که COVID-19 سال گذشته ظاهر شد ، مشاغل از قبل در آستانه تحول دیجیتال تجارت بودند. مدیران C-suite که با تغییر در نحوه کار خود روبرو شده اند ، اولویت های خود را مجدداً ارزیابی کرده اند ، تشخیص توانایی تجارت آنلاین و کار از راه دور – و مهارت کافی در هر دو مورد – ضروری شده است. این امر تغییر شکل دیجیتال و انتقال به ابر را در بالای لیست قرار داده است.

در این محیط RISE با SAP وارد بازار می شود. این پیشنهاد تعدادی از فناوری ها و خدمات SAP را همراه با خدمات شرکای مربوطه در پیشنهادی قرار می دهد که برای استفاده آسان و آسان برای مصرف مشتریان طراحی شده است. به عنوان مثال ، فقط یک قرارداد برای همه این فن آوری ها ، خدمات و خدمات شریک SAP وجود دارد.

تصویر: SAP

تصویر: SAP

در ارتباط با اعلام RISE ، SAP همچنین گفت که قصد دارد Signavio ، یک شرکت مدیریت فرآیند کسب و کار و اطلاعات فرآیند را خریداری کند. این خرید ، همراه با واحد اطلاعات فرآیند تجارت موجود SAP ، همچنین بخشی اصلی از پیشنهاد RISE خواهد بود ، زیرا SAP به مشتریان کمک می کند تا “فرآیندهای تجاری خود را در مقیاس وسیع درک ، بهبود ، تغییر و مدیریت کنند.”

کریستین کلاین ، مدیرعامل SAP ، در بیانیه ای با اعلام پیشنهاد جدید گفت: “تنش های سیاسی ، چالش های زیست محیطی و همه گیری مداوم ، مشاغل را مجبور می کند سریعتر از هر زمان دیگری با تغییرات روبرو شوند. “شرکت هایی که می توانند به سرعت فرآیندهای تجاری خود را تطبیق دهند ، رشد خواهند کرد – و SAP می تواند به آنها در دستیابی به آن کمک کند. آنچه در مورد RISE با SAP انجام می شود در اینجا است: به مشتریان کمک می کند تا به طور مداوم راه های جدیدی را برای مدیریت تجارت ابری خود باز کنند تا از صنعت خود جلوتر باشند. “

ساده سازی فن آوری ها و خدمات پیچیده ای مانند خدمات ارائه شده توسط فروشندگان نرم افزارهای سازمانی مانند SAP کار چندانی نیست. بردلی شیمین ، تحلیلگر ارشد اطلاعات مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های Omdia ، به InformationWeek گفت که شرکت هایی مانند SAP شاخه هایی در بسیاری از فرآیندهای تجاری جداگانه دارند و این کار را دشوار می کند. دیگر نمی توانید بلند شوید و به ابر بروید. SAP جانور تک شاخ را بررسی می کند.

بردلی شیمین

بردلی شیمین

شیمین گفت: “یک شاخ پیچیدگی هر فرآیند کاری در داخل هر سازمان منحصر به فرد است و تبدیل آن به صورت دیجیتال چقدر گران و منحصر به فرد است.” “شاخ دیگر این است که چگونه می توان تمام زیرساختهای اساسی لازم برای این کار را ادغام و حفظ کرد؟”

SAP’s RAP به دنبال پرداختن به همه این مسائل به طور همزمان و ساده سازی فرایندها برای مشتریان است ، راهی برای تحول دیجیتال و فضای ابری.

این فناوری و خدمات در RISE که مبتنی بر سیستم ابری است ، شامل نرم افزار سازمانی SAP S / 4HANA است که به روزرسانی بزرگی برای نرم افزار شاخص SAP بود که 6 سال پیش معرفی شد. مهاجرت به S / 4HANA گران و وقت گیر است – یک تلاش 2 یا 3 ساله – برای مشاغل در دوره ای که چابکی و سرعت در آن جشن گرفته می شود. در حالی که بسیاری از مشتریان موجود SAP به S / 4HANA تغییر وضعیت داده اند ، بسیاری دیگر از سرعت آن کاسته شده اند. آنها از نسخه قبلی نرم افزار راضی هستند و آماده چنین اقدام بزرگی نیستند. در نتیجه ، سال گذشته SAP از پشتیبانی پشتیبانی از برنامه های هسته اصلی SAP Business Suite 7 تا پایان سال 2027 خبر داد.

لیز هربرت ، معاون رئیس جمهور و تحلیلگر ارشد تحقیقات فارستر ، به InformationWeek گفت: “SAP S / 4HANA را تبلیغ می کند و موفقیت آنها در آنجا به اندازه دلخواه آنها نیست.” “شما دیده اید که مشتری ها با تجارت چگونه مبارزه می کنند.”

لیز هربرت

لیز هربرت

تا حدی ، RISE با SAP تلاشی برای تسریع مهاجرت مشتری به این نرم افزار پرچمدار جدیدتر است. هربرت به InformationWeek گفت که RISE با SAP راهی برای S / 4HANA برای مشتریان است. مشتریان می توانند حتی بخشی از عملیات خود را به RISE منتقل کنند که شامل نسخه ابری S / 4HANA است.

هرپت گفت که SAP کندتر از سایر فروشندگان عمده فناوری به سمت ابر پیش می رود ، اما این تا حدودی به دلیل پیچیدگی مشاغل ارائه شده ، شتاب مشتریان و جغرافیایی است که آنها خدمت می کنند.

هربرت گفت: “به نظر می رسد این پیام RISE با این هدف است.” علاوه بر این ، همه گیری همه گیر باعث افزایش سرعت علاقه در حال حاضر به ابر در میان مشاغل شده است.

هربرت گفت: “یکی از مشتریان مرجع SAP Moderna است ، یکی از شرکت هایی که یک واکسن موثر علیه COVID-19 تولید کرده است.” “آنها باید سریعتر از همیشه پیش روند. ارائه این خدمات بیشتر به عنوان یک سرویس باید به شرکتها کمک کند تا با سرعت مورد نیاز پیش بروند.”

این چیزی است که SAP ، که در RISE گنجانده شده است ، می گوید: SAP S / 4HANA Cloud ، اطلاعات فرآیند کسب و کار و کشف فرآیند ، ابزارها و خدمات جاسازی شده ، وام های مصرفی برای پلت فرم فناوری SAP کسب و کار ، بسته شروع کننده شبکه SAP کسب و کار و زیرساخت به عنوان یک سرویس . ابزارهای ՀՀԿ و AI در گردش کار ایجاد می شوند و بیش از 2200 API برای ادغام سیستم وجود دارد.

طبق SAP ، همه اینها در یک بسته پیشنهادی بدون سرمایه گذاری قبلی وجود دارد. علاوه بر این ، RISE به سازمان ها امکان می دهد SLA ، عملیات و مدیریت انتشارات SAP خود را در یک قرارداد واحد مدیریت کنند. SAP همچنین می گوید که مشتریان می توانند در مدت 5 سال برای نسخه خصوصی S / 4HANA Cloud در مقایسه با اجرای سنتی ERP تا 20 درصد کاهش TCO را تحقق بخشند.

تمام م componentsلفه ها با هم ، از جمله کسب هوش فرآیند تجارت ، ارزش این پیشنهاد است. در اینجا هیچ فناوری جدیدی وجود ندارد.

شیمون گفت: “آنچه ما در آنجا بررسی می کنیم معرفی دینام اتومبیل یا کاربراتور یا جعبه دنده نیست.” “این در مورد برداشتن تمام این قطعات متفاوت و خفه کردن موتور است. اکنون به جای بیرون آوردن آچار برای راه اندازی ماشین خود ، فقط یک دکمه را فشار دهید.”

درباره نرم افزار سازمانی و تحول دیجیتال بیشتر بخوانید اینجا:

نحوه مذاکره با فروشندگان نرم افزار برای بهترین معاملات سال 2021

نمایه IT IT: به روزرسانی ERP در طی یک بیماری همه گیر

SAP افزونه ای را برای IT شرکت فراهم می کند

چشم انداز 2021: پرداختن به گزینه تغییر ابر

جسیکا دیویس کار خود را صرف پوشش تلاقی تجارت و فناوری در عناوینی از جمله Infoworld توسط IDG ، eWeek و Channel Insider توسط Ziff Davis Enterprise و MSPmentor توسط Penton Technology کرده است. او علاقه زیادی به استفاده عملی از هوش تجاری دارد ، … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers