[ad_1]

ارائه دهنده تحقیق و فناوری کشاورزی به نرم افزار اتوماسیون روی آورد تا داده ها و منابع خود را برای انتقال به ابر قابل هضم تر کند.

اعتبار: HQUALITY از طریق Adobe Stock

اعتبار: HQUALITY از طریق Adobe Stock

در مواجهه با نیاز روزافزون برای کمک به مزارع برای استفاده موثرتر از زمین ، Syngenta از نرم افزار اتوماسیون compilerWorks برای سرعت بخشیدن به مهاجرت خود به ابر استفاده می کند.

برونو فریتاگ ، معمار ارشد داده در علوم داده و معمار برای ادغام داده ها و تجارت با Syngenta ، می گوید شرکت وی اهمیت و پتانسیل کشاورزی دیجیتال و دقیق را درک می کند ، جایی که فرآیندهای دیجیتال هوشمند در مزارع آغاز می شود. وی می گوید: “كشاورزی دقیق ، قرار دادن چیز درست در جای مناسب كلید پایداری است.”

Syngenta یک ارائه دهنده جهانی علم و فناوری کشاورزی برای حفاظت از محصولات ، سوخت های زیستی ، دانه ها و سایر اهداف مرتبط است. Freitag می گوید امنیت غذایی در مورد میزان تولید مواد غذایی از یک مقدار مشخص زمین است. این ممکن است نیاز به یک عمل متعادل کردن دشوار بین کاربری زمین و حفاظت از جنگل ها و سایر منابع طبیعی داشته باشد. وی گفت: “تنها شانس ما این است كه مواد غذایی بیشتری را به روشی پایدار پرورش دهیم.” Freitag گفت ، Syngenta حدود 10 درصد از درآمد خود را در تحقیقات سرمایه گذاری می کند ، زیرا ماهیت کار آن بسیار مهم است. وی می گوید: “برای حفظ امنیت غذایی پایدار ، فناوری در كشور مهم است.”

برای افزایش کارایی خود ، Freitag می گوید Syngenta به CompilerWorks مراجعه کرده است ، که مدیریت داده ها و انتقال ابر را به طور خودکار انجام می دهد. پیچیدگی انتقال داده ها و سایر منابع به ابر با این واقعیت پیچیده است که Syngenta از طریق چندین ادغام و ادغام ایجاد شده است. به گفته Freitag ، Syngenta از فرآیند تحقیق و توسعه تا آموزش کشاورزان ، یک دیدگاه یکپارچه از روند خود دارد. با وجود سیستم عامل های فراوان ، مشخص شده است که تخریب سیلوها می تواند دید سازمان را در مورد آزمایش ، تحقیق و توسعه و مشاهدات میدانی بهبود بخشد.

Freitag با اشاره به تشبیه کوه یخ داده ، می گوید که تلاش خود را بر مهندسی داده در زیر خط آب ضرب المثل متمرکز می کند ، جایی که 80٪ داده ها از دید پنهان هستند. وی می خواست راهی تجدیدپذیر برای تلفیق داده ها پیدا کند و به محققان داده اجازه دهد تا روی 20٪ بالای کوه یخ داده ها تمرکز کنند. این به معنای ایجاد برنامه هایی بود که بتوانند داده های ترکیبی استخراج شده از منابع قدیمی را مدیریت کنند. CompilerWorks گزینه ای بود که Syngenta با آن همراه شد ، اما با این وجود تلاش برای ادامه کار با چنین برنامه هایی طول کشید. فریتاگ گفت: “اگر می خواهید یك سازمان بزرگ و باسابقه را از روش قدیمی استخراج داده ها از منابع به یك رویكرد صنعتی تر منتقل كنید ، جنبشی وجود دارد.”

بخشی از س isال این است که محققان داده را متقاعد کنیم که آنها می توانند به داده های ارائه شده توسط منبع جدیدتر از سیستم هایی که به آنها اعتماد کرده اند اعتماد کنند. فریتاگ گفت: “همه آنچه كه لازم است ثبت ضعیف یا ضعیف است و آنها همه چیز را كنار می گذارند و به روش های گذشته برمی گردند.”

چشم انداز داده های جذب شده پردازش شده توسط CompilerWorks راهی است که دانشمندان داده Sygenta را قادر می سازد تا اهمیت تجاری داده ها را به روشی قابل اعتماد و اگنوستیک متمرکز کنند و بدون نیاز به کندن عمیق در سیستم های منبع ، آنها را ادغام کنند.

“برای داشتن اعتماد به نفس ، [data scientists] شما معمولاً باید ببینید که داده ها از کجا تأمین می شوند ، “می گوید Freitag. CompilerWorks شفافیت مطلوب اینگونه اطلاعات مختصر را ارائه می دهد ، كه معتقد است به روشی ساده و قابل فهم ارائه شده است. Freitag همچنین می گوید رویکرد جامع CompilerWorks چشم انداز روشن تری به مفاهیم گسترده تری از داده های آن داده است.

اکنون که سینگنتا طعم خدمات خودکار ارائه شده توسط CompilerWorks را چشیده است ، Freitag می گوید که شرکت وی در حال بررسی چگونگی بهره مندی از منابع دیگر است. در ابتدا ، Syngenta به دنبال انسجام ، اعتماد و شفافیت در مورد محل تهیه داده ها بود. این فرصتی برای ارائه داده های معتبر برای اهداف مصرفی مانند تجسم ، علم داده یا یادگیری ماشین شده است. Freitag می گوید: “این همان چیزی است كه CompilerWorks را از سایر گزینه ها متمایز می كند.”

مطالب مرتبط:

غلبه بر چالش های تحول دیجیتال با ابر

با تردید در مورد تحول در مواجهه با آینده

چشم انداز 2021: پرداختن به گزینه تغییر ابر

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر